Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Dziewczyny :)
Jestem tutaj nowa, także na wstępie chciałam się przywitać.
Termin mam ustalony na 15 kwietnia 2018 r., no ale jak wszystkie wiemy może się on zmienić :)
Martwi mnie tylko jedna sprawa, bowiem mam wysokie Bhcg 12860 wyniki z wczoraj czyli 6t5d, w poniedziałek mam kolejne,ale jak byłam u lekarza w 6t4d to jajo było puste :( Powiedzcie mi czy fasolka mogła się ukryć czy szykować się na najgorsze?:( Jest to moja pierwsza ciąża, czuje się bardzo dobrze. Nie wymiotuje, ospała byłam w 3/4 tygodniu, piersi już się "uspokoiły". Lekarz przepisał mi : Duphaston, Folik i Femibion.

Odnośnik do komentarza

Daisy wszystko zależy od tego kiedy dokładnie zaszła fasolka może być młodsza tak jest u mnie z wielkości jest tydz różnicy niż z miesiączki.
ja dziś postanowiłam iść na wizytę po tych płomieniach bo do następnej czwartku nie wytrzymam.

każda z nas ma sporo stresu na tych poczatkach

Odnośnik do komentarza

miałam w pierwszej ciazy też. głównie mam leżeć bo to się wtedy goi i wchłania. biorę 6 tabletek magnezu i 3 duphastonu. nospe doraźnie bo brzuch ma być luźny. dałam radę w pierwszej ciazy z krwiaki em to i teraz dam radę. wtedy 3 tyg się goilo

Odnośnik do komentarza

Witajcie kwietniowe mamusie:) jestem tutaj nowa. Tydzień temu zobaczyłam na teście dwie czerwone kreseczki tak bardzo upragnione i wyczekiwane po 4 miesiącach starania. Do lekarza wybieram się dopiero 6 września i doczekać się nie mogę już 15 miesięcy temu urodziłam córkę przez cc z powodu hipotrofii płodu ale na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Teraz jak będzie mi dane to chce urodzić naturalnie... oby nasze ciąże przebiegały bez komplikacji i wszystko było dobrze. :) pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza

Karo1990 brak teraz o siebie, dużo odpoczywaj i niech się wszystko szybko powchłania.
Daisyy ja miałam podobnie. Betę robiłam w 6 tygodniu i było ponad 14 tys. Wg mnie betę masz wysoka, więc wszystko powinno być w porządku. Trzymamy kciuki!
Ja mam wizyte w środę, chociaż już siedzę jak na szpilkach. Na ostatnim USG był tylko 3 mm pęcherzyk, ale mówił, że to szczególnie za wcześnie. Piersi zaczynają mnie boleć, mdłości jako takie nadal mam, więc mam nadzieję, że dzieciaki prawidłowo się rozwija.

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjogprybq74.png
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoj8k3k7ns.png

Odnośnik do komentarza

Kasia_Ola ,
Ja w poniedziałek mam kolejną betę - także jak zobaczę wynik będę widzieć co jest grane. Jestem dobrej myśli, muszę być :) Ja we wtorek z rana mam być w klinice na USG, zaraz dam znać. A ty się uspokój , będzie dobrze :) Jak już pisałam, fasolki to Barany albo Byki także uparte dzieciaki będą ! Daj znać koniecznie jak wyniki!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Dawno nie pisałam, ale tak mnie męczą mdłości i wymioty że ledwo żyję ;) Po moim maleństwu od razu czuć że byczek po mamusi idzie. Śmieję się bo jak mam jakąś zachcianke i nie zjem to daje mi popalić od razu mdłości i wymioty hehe. Ja zaraz na początku września będę szła na kolejną wizyte, ale na spokojnie. Poczekam może do 8 tygodnia. Staram się nie stresować i łapać same pozytywne chwilę. Karo1999 odpoczywaj, zdrowiej szybko kochana. A witam się i gratuluję wszystkim nowym dziewczyną w naszej grupie :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...