Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny, od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum i postanowiłam dołączyć termin mam na 16 kwietnia:) to moja druga ciąża i była bardzo wyczekiwana:) no w końcu się udało :D mam synka 5 lat i od jakiegos czasu mówił, że chce mieć siostrzyczkę lub braciszka :)

Odnośnik do komentarza

Hej ja już jestem po badaniach genetycznych i wszystko jest w porządku :) Natomiast wolałam te badania powtórzyć prywatnie ponieważ w poradni ocenienie całego dziecka zajęło Pani doktor całe 4 minuty!! Więc dla pewności powtórzyłam je prywatnie gdzie samo usg z pomiarami trwało znacznie dłużej a i zostało mi wszystko rzetelnie wytłumaczone. I dodatkowo poznaliśmy już płeć :) a myślałam, że to będzie za szybko jak na 13 tydzień :)

Odnośnik do komentarza

Jadzkaa więc byłam w ten wtorek na wizycie. 5 października następna wizyta, tym razem z usg genetycznym, miałam mieć je zrobione przy tej wizycie, ale jednak lekarz stwierdził, że troszkę za wcześnie i lepiej poczekać te kilkanaście dni. Póki co wiem na pewno, że serduszko ładnie bije, maluch prawidłowo się rozwija, wielkościowo odpowiada aktualnemu tygodniowi ciąży. USG miałam wykonywane już normalnie przez brzuszek. Dzisiaj zaczynamy 12 tydzień. Tylko spokój może nas wszystkie uratować, dziewczyny :).

Odnośnik do komentarza

hej. dziewczyny dziś trochę mnie poniosło i zaliczyłem orgazm :) pierwszy odkąd jestem w ciąży. bez penetracji ale było super. teraz się zastanawiam czy to nie zaszkodzi. czy wy współżycie? jak się potem czujecie w obrębie brzuszka pochwy itp? boję się normalnego stosunku. ale już miałam taka ochotę że szok

Odnośnik do komentarza

Karo jeśli jesteś w domu i nie bardzo możesz wychodzić, to możesz sobie pomóc pijąc melisę i słuchając spokojnej relaksacyjnej muzyki. Mi w pierwszej ciąży bardzo to pomagało. Co więcej- pod koniec ciąży czesto słuchałam muzykę z jogi, która mnie uspokajała i jak już coreczka się urodziła, a była niespokojna, to puszczalam jej tą muzykę i na nią też działała uspokajająco. Pamiętaj, że maluszek wyczuwa już nasze nastroje i stres mu nie służy. Także relaksuj się i myśl pozytywnie, a wszystko będzie dobrze :) Teraz mając w domu ten mały wulkan energii też od rana słucham tej muzyki i naprawdę zauważyłam, że mniej się denerwuję.
Cześć z Was już po prenatalnych, a nas czekają we wtorek. Już nie mogę się doczekać, by usłyszeć, że wszystko w porządku, dzidzia rośnie i serdecznie bije.
Tylko chyba grypa mnie dopadła :( mięśnie bolą i w ogóle czuje się taka rozbita. Myślicie, że to nie będzie problemem przy badaniach?

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjogprybq74.png
https://www.suwaczki.com/tickers/oar8skjoj8k3k7ns.png

Odnośnik do komentarza

No to super :-) u mnie w sumie też w miarę ok jako takich dolegliwości nie mam ostatnio tylko trochę zaparcia mnie dopadły a po za tym to w miarę dobrze się czuje :-) za tydz mam badania w 12 tyg ... pracować niestety jeszcze pracuje chociaż z chęcią bym już na zwolnienie poszła ale niestety umowę mam do połowy listopada i prawdopodobnie będę miała przedłużona i tak musze czekać do listopada tylko się zastanawiam czy mówić wcześniej szefowej o ciąży czy też poczekać na ta druga umowę

Odnośnik do komentarza

Magda może poczekaj aż Ci przedłuży bo tak to nic nie wiadomo.
ja od ok 4 dni czujecie nawet ok. czasem mnie w brzuchu zabOli ale ratuje się nospa. ogólnie ciągle jestem niedospana przez ciągle siusianiu nocne. dziś robiłam badania na te wszystkie wirusy. jutro wyniki. w środę idę do gina. ciągle mi dokucza infekcje grzybicza i ciężko się tego pozbyć.
ja już na zwolnieniu od poczatku

Odnośnik do komentarza

Ja odpoczywam w chłopakiem nad naszym pięknym słonecznym morzem wracamy do domu dopiero na prenatalne więc jakoś też czas przeleci. I chyba w 2 dni wypchnelo mi brzuch, chodzę dumna jak paw z tym brzuchem teraz. Bluzka dopasowana i niech podziwiają haha. Tylko co to będzie na wiosnę? W drzwiach się nie zmieszcze.

https://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kvcy62t1q.png

Aniołek - 15.05.2017, 8 tc

Odnośnik do komentarza

Karo jeśli chodzi o infekcje grzybicza tez mnie dopadła brałam tabletki i chyba mi w ogóle nie przeszło albo złapałam ta infekcje od nowa i czuje ze będę mieć też duże problemy z ta infekcja przez całą ciążę ... a jeśli chodzi o tą moją pracę to właśnie tak jak Jadzka mówisz ze z jednej strony chciała bym być w porządku i powiedzieć wcześniej ale z drugiej strony jest to ryzyko bo nie wiadomo czy ta umowę dostane i sama dziewczyny nie wiem co mam robić a tym bardziej ze jeszcze jest ktoś inny to się również starał o to stanowisko moje :-( a umowa kończy mi się właśnie w połowie listopada i w tedy będzie 18 /19 tydz wiec juz myślę że nawet będzie juz coś więcej widać i kurcze naprawdę nie wiem co robić a Tobie Tweete zazdroszczę ze możesz już tak eksponowac swój brzuszek ja niestety jeszcze musze troszkę ukrywać :-(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...