Skocz do zawartości
Forum

KWIECIEŃ 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ufff mam nadzieje, ze będę mieć przez brzuch robione to usg :) Trochę panikuję, bo będę mieć to badanie z młodym ginekologiem, który ma raczej negatywne opinie ( dotyczą głównie jego podejścia do pacjentek ). Zmienili mi lekarza, a teraz za późno na szukanie innej przychodni ehhh Muszę się Wam pochwalić dziewczyny, że dziś tj. w 14 tc i 5 dniu ciąży wg okresu poczułam pierwsze delikatne "smyranie" w brzuszku - mega fantastyczne uczucie :)

Odnośnik do komentarza

Tweete trochę się boje tych badań ale z drugiej strony ciesze się ze to juz dziś :-) ja mam dopiero wizytę o 18.30 :-)ostatnio się od kilku dni źle czuje jest mi duszno i słabo ciężko mi w pracy wysiedzieć, w weekend było trochę lepiej bo na świeżym powietrzu dużo przebywałam.... a jak twoje samopoczucie ? Daj znać jak będziesz po ;-)

Odnośnik do komentarza

Jadzkaa mi poleciła takie suplementy z kwasami omega, a wybrałam te z firmy Doppelherz Mama.

Jestem po badaniu, oczywiście nie obyło się bez biegunki z nerwów. Wszystkie pomiary są w normie, i na 80% chłopak :)

Na początku spał a potem kopal nóżkami, ślicznie to wyglądało. Termin z usg na 14 kwietnia, długość 6 cm. Udało się zrobić usg Przez brzuch. Lekarz dosyć szybko nas zbadał. Może z 10 minut.

https://www.suwaczki.com/tickers/c55f3e3kvcy62t1q.png

Aniołek - 15.05.2017, 8 tc

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja Was cały czas podczytuje ale po całym dniu w pracy i wieczorze z Córeczka padam na twarz i inwencji do pisania na forum zero.

Jutro zaczynam 14 tydzien, czyli 2 trymestr! (Z tego co tu obserwuje nie tylko ja mam taki wiek ciąży). Nie mogę w to uwierzyć, że tak szybko ten czas leci. Dopiero co robiłam test :-)

Ogólnie mdłości mi przeszły praktycznie kompletnie. Ale zmęczenie cały czas, plus wilczy apetyt.. a no i co jakiś czas ciągnięcie z prawej strony podbrzusza jakby tylko ta część się rozciagala heh..

brzuszek już widać porządnie i pocieszam się słowami dr, że w drugiej ciąży pokazuje się szybciej i ogólnie jest większy niż w pierwszej bo inaczej musiałabym to tłumaczyć tym ciągłym jedzeniem, a nie ciąża. Tak mam przynajmniej wymowke ;-)

https://www.suwaczki.com/tickers/rfxg43r8vfj3cgrg.png

https://www.suwaczki.com/tickers/km5s8ribb0fmo9j9.png

Odnośnik do komentarza

Tweete super :-) u mnie też wszystko w porządku u mnie wizyta trwała 40 minut najpierw miałam usg dopochwowe aby ocenić szyjkę macicy przy okazji lekarz sprawdził kilka parametrów u dzidziusia a później miałam usg przez brzuch i wszystkie pomiary prawidłowe :-) cudowne uczucie moc zobaczyć ruszającą się dzidzia , nóżki rączki :-) Tweete chyba ci się wysnil dziś ten chłopczyk ;-) u mnie jeszcze nie wiadomo czy to chłopczyk czy dziewczynka ale jakoś tak mam przeczucia na chłopczyka :-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o te witaminy na początku lekarz kazał brać tylko kwas foliowy i dał mi takie witaminy z Wit D z jodem i kwasem foliowym żebym je zaczęła brać i biorę ale jak mi się skończą to już sama nie wiem jakie brać :-( jeśli chodzi o pogodę to rzeczywiście jest ciężko w taką pogodę ... dziewczyny mi wczoraj lekarz wspomniał o cesarskim cięciu , czy któraś mamusia jest po cesarce?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...