Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Wiola44

Prezent dla mamy - biżuteria?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiola44

Witajcie dziewczyny! Muszę się Was poradzić w kwestii biżuterii , nie bardzo umiem się zdecydować co dać mojej mamie na prezent. Pomyślałam że potrzebuje biżuterii do sukienki na chrzciny , wypatrzyłam fajny sklep z śliczną biżuterią i chcę coś jej kupić ale nie umiem się zdecydować:) będę zamawiała z tego sklepu http://sklep.arlekin.design/64-bizuteria-srebrna zerknijcie i poradźcie mi co najbardziej spasuje się z czerwona sukienką bo taką będzie miała .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znamy twojej mamy i nie wiemy jaki ma gust, co jej się podoba, co lubi itd. Musisz sama wybrać, bo znasz ją najlepiej. Powodzenia, bo to niełatwe zadanie :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja mama uwielbia biżuterię. Dla każdej znajdzie okazję do założenia, do każdej dopasuje strój. Mam wolną rękę jeśli chodzi o takie prezenty dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W zeszłym roku dostałam bardzo ładną bransoletkę od dzieci -srebrną. Kochane powyjmowały swoje zaskórniaki i kupili przepiękną bransoletkę....bardzo miło to wspominam. Teraz prawdopodobnie kupili mi na spółkę z mężem okulary do komputera. Jakiś czas byłam w salonie optycznym [reklama usunięta] i bardzo mi się spodobały pewne oprawki.... i tak coś czuję, że je dostanę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiola44, mnie osobiście nie podoba się biżuteria prezentowana na stronie, którą zamieściłaś w swoim poście, ale nie wiem, jaki gust ma Twoja mama. Może jej akurat taki styl biżuterii odpowiada? O gustach się nie dyskutuje. Ty swoją mamę znasz najlepiej, wiesz, co lubi, więc na pewno dobrze wybierzesz. Wierzę, że prezent się jej spodoba. Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...