Skocz do zawartości
Forum

Maluszki na Luty 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Mania,gin ci obliczał wiek ciąży z okresu? U mnie ma 6tydz.i szosty dzien bylo 4i coś mm. Też serduszka no slyszalam.ale wiek ciąży gin określił z usg nie z miesiączki więc u Ciebie może ciąża młodsza.ja okres mialam 24 czerwca a wychodzi,że ciąża trzy tygodnie młodsza. Głowa do góry,mnie też strasyl że ciąża za mała.już midyś tak samo mi powoedział a było ok.

Odnośnik do komentarza

Wiola , lekarz odpowiedział oddzwonił przyjmował od 10-20 i zadzwonił i 19,30 powiedział że jak zdążę do 20 to mam przyjechać , powiedziałam że wątpię bo mam 30 km poradził żebym jechała na izbę , a teraz znowu plamie ;( będę go znowu atakowała żeby mnie przyjął zaczyna od 15 ana NFZ 3 lekarzy 2 na urlopie i wizyta ewentualnie pod koniec sierpnia ;( jak będę mocno krwawić to znowu izba ;(

Odnośnik do komentarza

Ja plamię chyba o 7tc a jestem teraz w 11tc.
Mam z natury tyłozgięcie macicy które w trakcie pierwszego trymestru się rozprostowuje.
Ale nie to jest przyczyną plamień. Z ich powodu miałam już kilka razy robione króciutkie USG (takie tylko zaglądanie, bez mierzenia, opisów itd.) i do tej pory nie było tego widać, a teraz jak macica się odgięła, widać, że kosmówka nachodzi mi na razie na wewnętrzne ujście szyjki. Podobno w większości przypadków kosmówka (a potem łożysko) przemieszcza się na właściwe miejsce w trakcie wzrostu macicy (gdzieś do 25tc) ale jest 1% przypadków że tam pozostaje i wtedy jest... łożysko przodujące. Strasznie się tego boję :/

No i ta nachodząca kosmówka jest przyczyną moich plamień - wreszcie coś wiem.

Z dzidzią wszystko ok, serduszko ładnie bije.

Mogę normalnie chodzić, a nawet jechać/lecieć na wakacje, ale... na razie zakaz współżycia ;(

Mania daj znać co u Ciebie!!!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja juz po badaniu prenatalnym. Dzidzia ma 7.5 cm, 13 tydzień i 4 dzień, niestety płci nie znam, lekarz stwierdził ze w 20 tyg bedzie w stanie ja określić ;/ wszytskie paramentry w normie. Nic wiecej sie nie dowiedziałam, lekarz bardzo się spieszył- było opóźnienie. Mysle za na połówkowe pójde do kogoś innego.

Odnośnik do komentarza

Jasmina wiem że liczyłaś na więcej informacji po tym USG tak jak każda z nas ale najważniejsze jest to że dzidziuś pięknie rośnie i wszystko jest wporzadku.

Asia ja biorę prenatal duo.

Mania a to przepraszam musiałam nie doczytać, myślę że w tej sytuacji powinien cię przyjąć bez problemu. Daj znać jak coś będziesz wiedzieć a jak wynik bety.

Odnośnik do komentarza

Ja w pierwszej ciąży miałam dwa krwawienia jedno delikatne też czerwoną krwią a drugie to tak ze mnie chlusło skrzepami że byłam pewna ze juz po a tu w szpitalu na usg młody fikolki wywyjal a w drugiej ciąży miałam taki brązowy śluz i niestety mialam zabieg rozwoj zatrzymal sie na 6 tyg ale nuc sie nie działo tak więc krwawienia nie zawsze oznaczają najgorsze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...