Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Monia a coś bardzo niedobrze z wynikami, czy tylko lekkie odchylenia od normy? Na końcówce ciąży dużo kobiet ma gorsze wyniki.

Ewelson ja zapisałam dzieciaki do przychodni do której sama chodzę od dziecka. Ponadto moja mama jest tam pielęgniarką więc zawsze łatwiej mi się umówić na wizytę :-) pediatrę dla pierwszego syna wybrałam, bo to stara i doswiadczona lekarka, jak się później okazało to był wielki błąd. Dziecko kiedyś ze stresu posiusialo mi się na wizycie, a ta się zaczęła na synka drzeć, miał wtedy dopiero dwa lata, masakra. Później zmieniłam lekarza i mamy naprawdę świetną panią doktor, która zawsze się zainteresuje chłopakami, dokładnie zbada, doradzi. Moi synowie ją uwielbiają ;-)

Widzę, że w każdym szpitalu są inne procedury jeśli chodzi o wybór pediatry :-D Chyba najlepiej iść do swojego szpitala i się zapytać :-)

Ale mnie tu dzisiaj dużo na forum :-D

https://www.suwaczki.com/tickers/tb73jw4z1panlnke.png

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj po wizycie, wszystko jest dobrze, mały ma prawie 2 kg i wreszcie się obrócił :D mam pewien niedosyt po tej wizycie, a następna mi ustaliła dopiero na 12 grudnia i w międzyczasie chyba pójdę gdzieś prywatnie jeszcze.
Co do wagi to u mnie prawie 11 kg na plusie, ale jakoś się tym nie martwie, ważne żeby z malutkim wszystko dobrze było :)

Odnośnik do komentarza

Kk24 a czułas jak się dzidzia odwraca? Inaczej teraz odczuwasz ruchy? Kurcze tak się boję żeby mój się tylko przewrócił, wizytę mam w poniedziałek ale jakoś tak mam przeczucie, że się nie odwrócił chociaż szaleje w tym brzuchu strasznie, z pierwszym nie miałam tego problemu bo na wczesnym etapie się przewrócił i tak już został do końca

Odnośnik do komentarza

Klaudia był jeden taki wieczór że mały bardzo się wiercil, mocniej niż zwykle i w pewnym momencie zaczęłam się martwić że coś się dzieje. Od tego momentu dostaje mocniejsze kopniaki i czuje mocniejsze przepychanie powyżej pępka, a jak siedze to dostaje kopniaki po zebrach. Wcześniej czułam mocniejsze ruchy na dole brzucha.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny po bardzo długim czasie :)
Narobiłam tylko kilka stron bo strasznie dużo tych postów... U mnie wizyta w poniedziałek ale na poprzedniej Julka 1.5kg miała a ja 6kg na plusie i aż się boję co będzie teraz.
Może już było to pytanie ale torby macie już spakowane? Ja miałam tydzień temu takiego stresa że to już niedługo może być że spakowałam wszystko i czuję się znacznie spokojniejsza.
Pozdrawiam Was serdecznie

Odnośnik do komentarza

torba nie spakowana zamierzam spakować się na początku grudnia jeszcze dla mnie wszystko nie kupione...
ogólnie to byle do świąt potem niech się dzieje co chce...usg 29.11 ale ostatnio i mi i mężowi śniły się zęby a to nie dobrze....nie jestem przesadą ale skoro mi się śniło i jemu noc po nocy to samo.....az strach się bać jestem zaniepokojona

Odnośnik do komentarza
Gość Ania271089

Hej dziewczyny jestem z Wami od początku ale postanowiłam w końcu się odezwać :-) U mnie wg lekarza 34tydz, wg prenatalnych 33 (termin 28.12 / 7.01) mam nadzieję że dotrwamy do 2018 :) mam już jednego smyka 8lat, będzie braciszek :) 6.11 ważył ok 1700 :)

Odnośnik do komentarza

tak jak podejrzewałam mam anemię, więcej żelaza i magnezu muszę brać. Się dzisiaj naczekałam z narzeczonym aż 3 godziny zanim weszliśmy do gabinetu!!! Lekarz miał urlop 2 tygodnie i się wszystkie pacjentki naraz zgłosiły. Każda przyszła mama dostała od położnej paczkę z upominkiem, w której było dużo różnych próbek, materiałów do czytania,a nawet butelka wody, 12 sztuk chusteczek do pielęgnacji i butelka do karmienia :) Tylko szkoda, że nie miałam USG i narzeczony nie mógł synka zobaczyć, za to słuchaliśmy echo serca i serduszko Józia bije z częstotliwością 135 uderzeń na minutę a następna wizyta a 2 tygodnie i wtedy też USG i się dowiemy się ile synek waży :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...