Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziewczynka będzie :) czyli Nadia.. Ma 22cm i 266 gram :) dzisiaj wyszło ze to 18 tc i 6 dzień.. I termin na 30 grudnia teraz mi wyszedł mam nadzieje ze wytrzymam do nowego roku..
Widziałam wszystko stópki i raczki jak wkładała palec do buzi i sie przeciągała :) dostałam dużo zdjęć i cały film z usg na płycie jestem bardzo zadowolona:) najważniejsze ze rozwija sie prawidłowo a w brzuchu szaleje :D

Odnośnik do komentarza

Witam was wszystkie, czy mogę do was dołączyć? ? Mam 25 lat, to moja druga ciąża, pierwszą niestety straciłam :(
Termin mam na 9 stycznia, obecnie kończymy 17tc :) dzisiaj byliśmy na wizycie i najprawdopodobniej spodziewamy się synka :) trochę mnie lekarz dzisiaj uspokoił, bo wszyscy twierdzą że powinnam już czuć ruchy, ale nic za bardzo nie czuję bo dzieciątko jest w położeniu miednicowym I ponoć mam prawo jeszcze nic nie czuć. Dzisiaj też wybraliśmy położną i zdecydowaliśmy że będę chodzić do szkoły rodzenia :)

Odnośnik do komentarza

asiunis
Ja też jeszcze nie znam płci dziecka ale może dowiem się w niedzielę bo wtedy mam kolejną wizytę . Też kupiłam detektor i polecam tym które się jeszcze zastanawiają nad kupnem. Jutro wybieram się na wesele i zastanawiam się czy tańczenie nie zaszkodzi dziecku .

Ja ostatnio dwa wesela zaliczyłam i tańczyłam cała noc plus poprawiny i dzidzia zadowolona ;-) Teraz na woodstoku jestem i tez trochę skacze na koncertach i wszystko dobrze ;) mój lekarz jak usłyszał ze jadę na Woodstock to tylko powiedział ze mam sobie pogo darować a reszta to w zależności jak bede sie czuła ;) dzisiaj trzeci dzień festiwalu i wszystko dobrze, spanie w namiocie extra bo przynajmniej nie doskwierają tak upały ;)) Moja córeczka chyba lubi koncerty bo podczas nich dolegliwości żadnych nie mam ;-)))) Ciąża to nie choroba wiec wszystko z głowa i bedzie dobrze ;)) buziaczki dziewczyny lecę tańczyć dalej :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/l1mwset.png

Odnośnik do komentarza

Ja w poprzedniej ciąży byłam na dwóch weselach w 6 mcu ciąży i tańczyłam bo kocham taniec i moja córcia codziennie taniec nowoczesny w domu uprawia :-)
Słuchałam również bardzo dużo muzyki i jest umuzykalniona do tego stopnia, że gra na harfie. Chociaż mąż ładnie śpiewa i rodzina muzycznie uzdolniona więc to pewnie również geny.
Chodzę na koncerty co prawda muzyka bardziej jazzowa czy lekko rockowa ale bez przesady dziewczyny jak ciąża bez komplikacji i samopoczucie pozwala to bawcie się :-)

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj też wybieramy się na wesele :) ja będąc już w 11tc przetanczylam swoje wesele i poprawiny, ale na poprawinach już było ciężko :)
Ja mam duży problem ze spaniem, kładę się późno i jak się przebudze do toalety to zasnąć nie mogę. Ogólnie najlepiej mi się śpi rano i potem wstaje po 10 tak jak dziś :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny co prawda nie należę do mam rodzących w styczniu mój wstępny termin to koniec marca ale chciałam was zapytać czy któraś z was w ciazy miała bądź boryka się w ciazy z bakteria Ureoplasma ? Wykryto mi ja z wymazu z szyjki macicy zanim zaszłam w ciąże ale nie zdaZylam tego wyleczyć. Teraz gin mówi ze będziemy mogli się starać pozbyć bakteri w drugim trymestrze ale boje się bo naczytałam się ze bakteria ta wpływa na poronienia . Dajcie znac czy któraś z was tez miała taki problem

Odnośnik do komentarza

Witajcie z rana dziewczyny. Jak tam noc? Udało się przespać? U mnie niestety podobnie jak u Was... w nocy się budzę i zasnąć już się nie da... ciężko z tym spaniem...

Ale z plusów to trochę się u mnie ochłodziło. Od kilku dni praktycznie nie wychodzę na zewnątrz z tego gorąca...

Mały rozbójnik buszuje w brzuszku aż miło. :) Ale mamusie które jeszcze nie czują ruchów - nie przejmujcie się wystarczy że macie łożysko na przedniej ścianie macicy to też dużo później czuć... :)

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...