Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja póki co pracuje i jak potrzebuję odpocząć to idę na urlop. Słyszałam o kontroli ciężarnych w moim mieście jest apogeum kontroli, przede wszystkim tych na działalności gospodarczej lub krótko zatrudnionych. Przyjeżdżają do domu i kontrolują czy się nie pracuje lub w przypadku krótkiego zatrudnienia przysylaja wezwanie do wyjaśnienia.

Ja dziś po wizycie. Będzie syn!!!!! ❤

Odnośnik do komentarza

Nonka gratuluję synaczka - chłopcy są cudowni (zresztą jak każde dziecko) :)

Ja na L4 jestem od samego początku - chyba od 6 tyg...

Precel ale słodkości - normalnie smaka narobiłaś że szok!! :D

Jak się czujecie? U was mamusie też takie upały?

Mój mały nadal bezimienny a kopie i się wierci jak mały urwis :) Super uczucie. Za to ze starszym problemy bo to dziecko nie usiedzi w domu a na zewnątrz +35 st a ja nie daję rady w takie ciepło...

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvi09k8fgg2ty0.png
https://www.suwaczki.com/tickers/961l3e5eiyle91jh.png
Aniołki moje pamiętam o Was... i tęsknię... bardzo [*]

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny!
Czy jest tu jakaś mamusia, ktora prowadzi wlasna dzialalnosc gospodarcza i zatrudnia jedna osobe? Spodziewam się bobasa pod koniec stycznia :)
I nie wiem jak to jest z L4 w naszym przypadku. Powoli zaczynam nie wyrabiać, i więcej się stresuje. Proszę powiedzcie jak było u Was albo Waszych koleżanek.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Caroline0887 u mnie też takie upały właśnie patrzyłam na termometr i w cieniu dziś 31 mam teraz. Masakra wczoraj też tak było. Padłam plackiem na łóżko i leżałam przy wiatraku. Moja dzidzia też na razie bez imienna. Czekam jeszcze 3 tyg do USG.

Ark
Co do firmy to jeśli masz bardzo krótko i pójdziesz na zwolnienie myślę że kontrola będzie na pewno. Moja koleżankę zatrudnił brat w jednoosobowej firmie jak zaszła w ciążę i po 2 miesiącach poszła na zwolnienie i miała kontrolę z ZUS u tzn on jako pracodawca miał i ona też była na tym zebraniu. Ale wszystko skończylo się ok. A jeśli masz firmę to nikt ci nie zabroni iść na zwolnienie.

Nonka
fajnie że parka, Bartuś jak mój chrześniak ładnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w343r87prjqphq.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ;) ja dzisiaj po usg i bedzie dziewczynka ;)) narzeczony w szoku ale już szczęśliwy bo jakos na chłopca sie nastawialiśmy a tu niespodzianka ;))) Udało sie zrobic usg 3D wiec bardzo polecam bo widziałam jak mała sie kręciła na wszystkie strony a na koniec pupa sie do nas wypięła ;))
Co do brzuszka to chyba już mój widać bo w sklepie pierwszy raz mnie Pani do kasy zawołała z końca kolejki bo przecież jestem w ciąży i mam pierwszeństwo, mój narzeczony śmiał sie jak głupi bo jeszcze rano oglądałam sie z każdej strony i upierałam ze wcale nie widać brzucha xD

http://fajnamama.pl/suwaczki/l1mwset.png

Odnośnik do komentarza

Ja np. w ogole juz nie dostaje powiadomien o nowych wpisach. Dawniej przy kazdym nowym poscie mialam maila z informacja, ze ktos cos napisal. Przez dlugi czas przez brak info w ogole tu nie zagladalam, bo bylam pewna, ze tu cisza i nikt nic nie pisze ;P

Ja nie daje rady nawet wyjsc z domu w ten gorac, bo jest mi natychmiast slabo, zwieksza mi sie bol glowy i mam wrazenie, ze zaraz upadne:/

Odnośnik do komentarza

milucha
Dziewczyny u nas chłopak! !!! Ostatnio pani położna znalazła tętno bez problemu,nad detektorem się zastanawiałam,ale jestem za dużą panikara,więc dałam sobie spokój,
Mam teraz urlop dużo spacerujemy nad morzem i pod koniec dnia tak mnie nogi ,brzuch ,pachwiny bolą,że ledwo żyje.....miała tak któraś z Was? ??

U mnie tez bedzie synek :) Co do detektora, to naprawde nie ma sie czego bac. Uzywalam go od 15go tygodnia ciazy kilka razy dziennie (:P) i ani raz nie zdazylo mi sie, zeby serduszka nie uslyszec.

Ja mam bol w pachwinie i brzucha jak za dlugo chodze albo siedze. Nie mowiac o tym, jak czasem w nocy chce zmienic pozycje i mam taki przeszywajacy bol w jednej z pachwin. Takie chyba uroki ciazy ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...