Skocz do zawartości
Forum

Styczniówki 2018 :)


kiti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem w 16.tygodniu i nie czuję zupełnie żadnych ruchów :(
Zastanawiam się na detektorem, bo na pewno by mnie uspokoił.
Co do zakupów, to nie znam płci, więc jeszcze nic nie kupuję a poza tym jestem bardzo praktyczna i chciałabym zakupić tylko to co naprawdę jest potrzebne. A że to moje pierwsze dziecko, to nie mam o tym pojęcia...
Czytam co piszecie i nie ukrywam, że można się wiele od Was nauczyć :)

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny ja nic nie mam tzn nie miałam bo po swoich dzieciach rozdałam wszystko. Na dzień dzisiejszy mam już łóżeczko z materacykiem i wózek i bujaczek i huśtawkę dla malucha...co kto miał to brałam lub tanio odkupiłam. Ciuszków nie mam bo nie wiem kto w brzuchu mieszka...
Na ciuszki pieluchy płyny do kąpieli itp przyjdzie czas...największe gabaryty mam no oprócz fotelika (dostałam używany ale tu po moim wypadku samochodowym, gdzie auto do kasacji bylo bo ktoś znaku stop nie widział nie ufam używanym) i muszę kupić
teraz szykuje urodziny męża 40 i syna 6 lat i jeszcze na jutro tort dla siostry muszę zrobić wiec jak tu odpocząć????
ehh nie plamię wiec chyba jest dobrze chociaż wczoraj to się naczytałam o krwiakach ze az strach......
idę szukać inspiracji na dekoracje na tort ;)

Odnośnik do komentarza

precel79
Hej dziewczyny ja nic nie mam tzn nie miałam bo po swoich dzieciach rozdałam wszystko. Na dzień dzisiejszy mam już łóżeczko z materacykiem i wózek i bujaczek i huśtawkę dla malucha...co kto miał to brałam lub tanio odkupiłam. Ciuszków nie mam bo nie wiem kto w brzuchu mieszka...
Na ciuszki pieluchy płyny do kąpieli itp przyjdzie czas...największe gabaryty mam no oprócz fotelika (dostałam używany ale tu po moim wypadku samochodowym, gdzie auto do kasacji bylo bo ktoś znaku stop nie widział nie ufam używanym) i muszę kupić
teraz szykuje urodziny męża 40 i syna 6 lat i jeszcze na jutro tort dla siostry muszę zrobić wiec jak tu odpocząć????
ehh nie plamię wiec chyba jest dobrze chociaż wczoraj to się naczytałam o krwiakach ze az strach......
idę szukać inspiracji na dekoracje na tort ;)

O matko!!! To ja nie mam nic! Tzn ostatnio w Pepco kupiłam body i śpiochy jedne dla chłopca drugie dla dziewczynki bo jeszcze nie wiadomo :P
Myślę, żezacznę zakupy gdzieś dopiero październik listopad ;p
A i skąd masz tyle energii, ja dziś wyszłam do apteki, ledwo wróciłam, zrobilo mi się ciemno przed oczami i oblały mnie poty :( Mam tak od początku ciąży ;(

Odnośnik do komentarza

Ja kupilam bio oil. Ale czy on taki tani? 60 zl za 125 ml :) i nie jest wydajny albo ja za duzo na siebie leje ;D cycki smaruje tez kremem z perfecty na obrzmienia z wyciagiem z kapusty, ale czasem jak bola to nic nie pomaga :) bo znowu zaczely mnie bolec a byl tydzien spokoju :( poza tym w lewej mi wyskakuja jakies bolesne zgrubienia, w okolicy pachy. Oby sie zapaleniem nie skonczylo.

Odnośnik do komentarza

Coś mój ostatni wpis urwało i nie pokazal się cały, ja przytylam tak 4~5kg ,bo nie wiem z jakiej wagi startowalam dokładnie, co do wyprawki to zaczynamy od zera,ale myślę,że jesienne dni na to poswiecimy,jest jeszcze za wcześnie jak dla mnie ,zaczynam urlop i mam zamiar leniuchowac....przyda się mały odpoczynek

Odnośnik do komentarza

Coś mój ostatni wpis urwało i nie pokazal się cały, ja przytylam tak 4~5kg ,bo nie wiem z jakiej wagi startowalam dokładnie, co do wyprawki to zaczynamy od zera,ale myślę,że jesienne dni na to poswiecimy,jest jeszcze za wcześnie jak dla mnie ,zaczynam urlop i mam zamiar leniuchowac....przyda się mały odpoczynek

Odnośnik do komentarza

Ja jestem od 7 tc na L4 ale kontroli nie miałam.
Pamiętam jak mąż miał nogę w gipsie i wysłali mu pismo, że za dwa dni ma się zgłosić do ZUS. Babka jak go zobaczyła w gipsie i o kulach złapała się za głowę. Wbila pieczątkę i tyle. Mąż pytał wtedy jak to jest, że on z gipsem pół miasta musi jeździć, a ona na to, że to system wybiera kogo kontrolować. Ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...