Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie mamuśki.
Dawno mnie nie bylo, ale czytam was na bierzaco.
U mnie niestety masa problemow i zmartwien. Nie mam czasu i glowy by cieszyc sie ciaza.
Kinga bardzo ci współczuję choroby synka. To jest wasza decyzja, ciężko jest kogos oceniac nie bedac nigdy w takiej sytuacji. Ja osobiscie nie wyobrazam sobie usuniecia dziecka, wolalabym urodzic chore. Sumienie nie dawaloby mi spokoju... Ale to jestem ja anie ty.
Rozwazalas urodzenie dziecka i ewentualne oddanie go do adopcji?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny tak czytam Wasze wpisy i mam prośbę, nie sugerujmy nic Kindze, nie piszmy o wyrzutach sumienia etc. to jest jej życie, jej rodziny. Dla nie to trudny czas więc możemy tylko ją wspierać w każdej decyzji.
A poza tym cieszę się że u Was dzieciaczki zdrowe, widzę że królują chłopcy więc powoli w chwili wolnej postaram się zaktualizować naszą listę terminów o płeć a później dorzucimy imiona :)
Ja idę na wizytę w poniedziałek może podejrzymy w końcu płeć będzie to 19tc+1 wrr już chcę poznać oczywiście na pierwszym miejscu jest zdrowie maluszka a moja ciekawość na drugim.Jadę sama i po wizycie szybko skoczę do sklepu i kupię coś dla maluszka zakładając że poznam płeć
Miłego dnia dziewczyny
a dla Ciebie Kinga wielkie całusy i przytulasy Trzymajcie się :*

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eni6rp8pj.png

Odnośnik do komentarza

Reniferr gratulacje! My tak właśnie z mężem mówiliśmy - będzie druga córka to fajnie, bo wszystko jest, a jak będzie syn to parka, zobaczymy jak to jest wychowywać "inne" dziecko :-)

Ja połówkowe mam w poniedziałek, jedziemy z naszą roczną gadziną, zobaczymy, czy da tacie popatrzeć czy będą musieli się ewakuować na korytarz

Kinga współczuję przeżyć, nie wiem czy to Twoje pierwsze czy kolejne dziecko, ale tak czy inaczej czeka Was trudna decyzja, ale pamiątaj, że wszystko to co postanowicie będzie słuszne, bo to Wasze życie i nikt nie wskoczy w Wasze buty, trzymaj się i bądź silna :-*

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65g12tlxjhu.png]Tekst linka[/url]

http://www.suwaczki.com/tickers/n59yzbmhm2h6i2ua.png

Odnośnik do komentarza
Gość Chińczyk

Nie znam Cię Kinga, ale współczuję Ci, że musisz mierzyć się z taką sytuacją. Może i zespół downa to nie jest ciężka wada bo są cięższe, ale prawda jest taka, że jakość życia takiego dziecka nie jest takie jak zdrowego. To Ty jesteś osobą odpowiedzialną za Jego życie i masz prawo podjąć decyzję o zakończeniu ciąży. Powinnaś mieć w d..... to co inni mówią, nie ważne czy obcy czy rodzina. Ludzie są mądrzy jak coś ich nie dotyczy. Będą Ci bredzić, że dasz radę, że nie będzie tak źle, a potem nie dostaniesz wsparcia zarówno od państwa jak i bliskich i zostaniesz sama. Szczerze powiedziawszy jeśli ktoś jest takim masochistą, że jest w stanie patrzeć całe życie na swoje dziecko w takim stanie to gratuluję odwagi. Zastanówcie się wszystkie jak wygląda życie takiego dziecka począwszy od dzieciństwa, a skończywszy na życiu dorosłym. Ja takiego życia własnemu dziecku bym nie zafundowała. Patrzeć całe życie jak Ci wytykają dziecko palcami, jak społeczeństwo go nie akceptuje, jak problematyczne jest potem znalezienie przedszkola, szkoły, w dorosłym życiu pracy. Niejednokrotnie rodziny nie akceptują takiego dziecka.
Sugestia z urodzeniem dziecka i oddaniem go do adopcji w moim odczuciu jest jeszcze gorsze niż samo zakończenie ciąży - gratuluje takiego pomysłu.
Ja popieram Twoją decyzję o zakończeniu ciąży. Życzę Ci dużo siły. Ściskam Cię mocno.

Odnośnik do komentarza

Asia1991
Co do facebooka to nie mam i zakładać nie chce. Dziewczyny coś mnie kurczę pobolewa po prawej stronie na wysokości biodra. Tak z pół godziny już. Taki klujacy ból raz mniej raz więcej. Jak uciskam delikatnie to nie boli. Ale przy siadaniu, albo podnoszniu nogi do góry to boli. Co to moze być?
po mojemu to macica sie rozciaga
A kto i gdzie komentuje bo ja nie mam czasu na inne fora? A da sie nadac forum prywatnosc?

https://www.suwaczek.pl/cache/beb0b51d54.png

Odnośnik do komentarza

Nie dziewczyny nie zamykajcie ja Was czytam ale jakoś nie mogę się zebrać żeby coś napisać No chyba ze będę musiała się zalogować
Zuza80 pochwale się ze będę mieć dziewczynkę Ciebie tak długo lekarz trzyma w niepewności i mnie bardzo tez kibicuje Ci dziewczynki pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza

Już mnie prawie nie boli. Teraz z lewej trochę zaczęło ;Dwięc to na pewno macica. Dzięki kochane za pomoc;) Marta0807 gratuluję córeczki u mnie tez Pani gin. Powiedziała że na 100%(byłam w 18tyg) teraz idę 2 sierpnia na polowkowe to będzie 22 tydzień więc mam nadzieję że nadal będzie córeczka. Moja Laura;)

Odnośnik do komentarza
Gość Chińczyk

Marta0807
Asia1991 mi tez wydaje sie, ze to macica. Mnie tak tydzien temu pobolewalo. Jakby jajnik... ale przestało i jest ok:)
Ja tez jestem za zamknięta grupa. Ten komentarz był zbędny. Ktos tu w ogole sie nie udziela, a wypowiada sie w takiej kwestii. Chamstwo....

A co niby jest takiego chamskiego w moim poście ??
Akurat nie kieruje tego do Kingi to co teraz napiszę, ale laski jak się spowiadacie ze swojego życia w internecie na forum to nie dziwcie się, że ktoś to czyta oprócz osób, które się udzielają.
Sama jestem w ciąży, ale nie czuje potrzeby opisywania tego wszytskiego i dzielenia się tym z obcymi bo to moja prywatna sprawa.
Jeszcze zabrakło słów typu, że jestem hejterem i mój post to hejt. To co napisałam to była moja opinia, a tylko dlatego, że jest nie taka jak 99% to nie znaczy, że od razu trzeba traktować mnie i mój wpis jako obrazę i obelgę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...