Skocz do zawartości
Forum

Grudniowe mamusie 2017


Aneta24

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kasia, tez mam na 9.12 termin chociaż z moich obliczeń na 13.12
Mój syn w październiku skończy 5 lat. Jeszcze nie wie, że będzie mieć rodzeństwo. Trochę się martwię jak to przyjmie. Ostatnio trochę zagadywalam do niego na ten temat. Stwierdził że nie chce rodzeństwa. Chociaż gdyby je miał to nazwałby je Dzidzia Bomba... ręce opadają

Odnośnik do komentarza

Witam was kochane moj najstarszy syn urodzil sie z wada ikladu moczowego ktora w zadnym badaniu nie jest mozliwa do wykrycia wiec ja tez do tych testow tak podchodze nie do konca ufnie. Ale powiem wam ze nawet jak bym wiedziala wczesniej ze jest chory to nawet by mibprzez mysl nie przeszlo zeby usunac ciaze. Moj syn przeszedl szereg badan 3 operacje a teraz ma prawie 6 lat injest wspanialym chlopakiem a ile ja lez wyplakalam. A ile strachu bylo przy drugiej ciazy i nawet lekarz prowadzacy powiedzial po moim porodzienjak urodzilam core i okazalo sie ze jest zdrowa ze wkoncu widzi usmiech na mojej twarzy bo przez 9 miesiecy nie bylo go bylo widac zmartwienie i w 3 ciazy teraz.tez jest strach. Inaczej jest jak sie zyje w nieswoadomosci a inaczej jak urodzi sie jedno dziecko chore to nigdy do konca nie wiadomo co bedzie. A ja walcze z bolem zeba i w poniedzialek jade prywatnie usunac dzisiaj musialam isc do gina po zaswiadczenie ze moge miec usowany zab pod znieczuleniem miejscowym. A tak to mecza mnie mdlosci i slabosc ale dzisiaj sie zmotywowalam i poszlam z dziecmi na lody i ponad poltora godzinny spacer a teraz leze i odpoczywam. Zycze milego wieczoru

http://olus2011.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqgzu36e9c7qcr.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny. Zazdroszczę apetytu na zupy, mi zupełnie w drugą stronę poszło. Zawsze zdrowe odżywianie, sport, zawodowo się tym zajmowałam a teraz...najlepiej fast food, tosty, pieczony ser i grill. Ostatnio klientka przyłapała mnie w kfc to nie wierzyła w to co widzi. Jutro wchodzę w 11 tydzień i juz 2kg na plusie. A jak u Was? I jak samopoczucie i objawy? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Natalina to moczy czy śluz ? Bo to moga byc rożne przyczyny, jezeli to krwiomocz to pewnie bakteria sie przypaletala i trzeba szybko do lekarza po leki, jezeli śluz to w sumie tez powinnaś iść do lekarza skoro masz problemy z donoszeniem ciąży, napewno bedzie wszystko dobrze ale nie zaszkodzi pójść dla świetego spokoju :*

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny ;)
Jak i Was samopoczucie ?
Mam takie pytanie farbujecie włosy w ciąży czy nie ? Jak tak to z jakiej firmy farba ?
W porzedniej ciąży nie farbowalam ale teraz musze bo urodziny corki są na dniach i mamy w czerwcu dwa wesela i pasuje jakoś wyglądać . i nie wiem czy farbowac już czy poczekać aż skończy się 1 trymestr.

https://www.suwaczki.com/tickers/16udskjow3fqq0ji.png]Tekst linka[/url]http://www.suwaczki.com/tickers/relge6ydmuq5q8jc.png

Odnośnik do komentarza

Aneta, ja ide w połowie czerwca i jako ze mam ombre to bedzie rozjasniaczem malowane, plus toner, obawiam sie tylko tego czy wytrzymam z odchylona głowa na myjce :) nie znam nikogo kto by w ciąży malował włosy cos sie stało dziecku. Jesteśmy nie tylko matkami ale tez żonami, i przedewszystkim kobietami, ja bardzo dbam o swoj wyglad i ciąża tego nie zmieni :)

Odnośnik do komentarza

Natalina to uważaj na siebie. Leż i odpoczywaj jak zalecił lekarz. Ja dostałam w pon takie same zalecenia a leki od 2 tygodnie. Będzie dobrze . Trzymamy kciuki.
Emma daj xnac po wizycie.
Justyna ja też już na dniach na zakupy bieliźniane muszę się udać.
Aneta ja też planuję farbowanie. Nawet się już umówiłam na przyszły tydzień:)

Odnośnik do komentarza

Ja jednyne z czego zrezygnowałam, a byłam zapisana od kilku miesięcy to tatuaż i brwi permanentne, a tak to chodzę na rzęsy, robie sama hybrydy, maluje włosy :) dbajcie o siebie dziewczynki, nie wolno nam zapominać o sobie, ostatnio wyciągnęłam bratowa do kosmetyczki i na zakupy, nakrzyczałam na brata ze ma sie słowem nie odezwać i grzecznie zostać z dziećmi są tez przecież jego.
Jak sie zaniedbamy to ani sie nie obejrzymy a nasi mężowie bedą oglądać sie za innymi...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Jestem po czawartkowej wizycie i lek. Potwierdzil ciaze, zalozyl karte ciazy moje maleństwo ma prawie 6mm ,serduszko bije jest wszystko wporzadku termin na 31.12.
Nie martwicie sie,ze nasze dzieci z grudnia i te ze stycznia to rok różnicy, mi to niedaje spokoju.
Co do farbowania wlosów jestem fryzjerka i przeciwskazan nie ma i kobitki przychodza i farbuja. Bardziej problem maja z zapachem farby

Odnośnik do komentarza

Hej mogę się przyłączyć? Po pierwszej wizycie termin na 30 grudnia :)
Julita też mi ten grudzień nie daje spokoju :p tym bardziej że dzidziuś będzie miał/a kuzyna z lutego 2017 więc niby równolatki a przepaść na początku ogromna..
Jeszcze jak mogę to skorzystam z wiedzy fryzjerskiej ;) dostałam w prezencie keratynowe prostowanie włosów mogę skorzystać czy nie bardzo? Zapachy narazie mi nie dokuczają :)

https://www.suwaczki.com/tickers/qb3c4z17n5ie9qbm.png

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvp07wl9xaic8i.png

Odnośnik do komentarza

Codziennie jestem i was czytam ale nie zawsze mam siłę coś od.siebie napisać.
Dzisiaj trochę jest lepiej tz winogron nie zwrucilam :) i jedno jajko na twardo została w brzuchu. Udało mi się wypić litr wody.
Poza tym no głowy i mdłości nie ustępują.
Jutro 9tc zaczynam wiec mam nadzieje ze z przejściem w 2 trymestr będzie ok.
Co do badań prenatalnych to .... nie jestem.jeszcze pewna czy będziemy robić. .. u nas synek. (2 1/2 roku) po 3 miesiącach od porodu miał Zum i okazało się ze źle nerki pracują. .. ma wrodzona wadę nerek przeszedł już 3 operacjie/zabiegi i jak na razie sika lepiej be nawrotu Zum.
Ale okazało się ze.na usg polowkowymmto juz było widoczne tylko.... nie został młody dobrze zadany.
Wiec teraz pytanie czy jak się badamy to wybieramy super poleconego specjalistę. ... I mu ufamy?
My tak zrobiliśmy a okazało się ze.i tak coś przeoczył

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...