Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

hej dziewczyny ja robiłam test w poniedziałek i była słaba druga kreseczka. Beta tego dnia 55 w środę 194. Po moich wcześniejszych doświadczeniach boję się cieszyć. Objawów ciążowych brak. Nie sikam częściej, piersi nie bolą nie mam mdłości. Czy któraś z Was też tak
ma? Termin wg ost . miesiączki 23.11.2017

Odnośnik do komentarza

Marii- kiedy mialas ostatnia miesiaczke?
Ja ostatnia mialam 11 lutego i do tej pory cisza. Zazwyczaj mam 30-32 dniowe cykle. Zrobilam chyba z 5 testow. Ostatni w poniedzialek i negatyw. Boje sie robic dalej. Nawet nie mam zadnego w domu.
Nie moge zasnac w nocy. Dzisiaj bolal mnie brzuch ze musialam wziazc nospe i przeszlo. Teraz leze z synkiem bo pobolewa mnie brzuch i jest mi niedobrze.

Odnośnik do komentarza

Najchetniej wyslalabym meza po test ale tak bardzo boje sie rozczarowania. A poza tym najlepiej robic z rannego moczu. Juz schizuje poprostu. Pewnie okres niedlugo przyjdzie. Dzis 35 dzien cyklu. Ostatnio jak mialam okres okolo 16marca to test dodatni byl dopiero kolo 2maja gdzie odpuscilam. Wtedy pamietam nie mialam ochoty nic robic bylo mi zimno.

Odnośnik do komentarza

Ewela wiem i u mnie chyba jest lekko młodsza ciąża. 25go lutego w 19 dniu cyklu. Za tydzień zobaczymy u gina i wtedy zmienie suwaczek na ten bardziej pasujący. W 4t3d na usg nic nie było widać. Choć jak sprawdzałam termin porodu od zapłodnienia to tylko dzień różnicy mi pokazało.
A Ty wiesz kiedy?
:)

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.
Wczoraj na wizycie widziałam pęcherzyk ciążowy. Lekarz mnie przebadał i następna wizyta 30 03.
Wiek ciąży z USG powiedział, że identyczny jak z ostatniej miesiączki. Dostałam luteinę i acard ( miałam przebytą zakrzepicę) i profilaktycznie muszę brać.

Ale dużo nowych mam.
Na becie to ja się nie znam. W ani jednej ciąży mi jej nie oznaczali.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza

Hejka! Ale się cieszę, że jest nas coraz więcej:)nawet dojrzałam tutaj kobietki, które miały okres tak samo jak ja 25.01, więc będziemy miały podobny termin rozwiązania. U mnie dziś 6tc 5 dzień. Trzymam kciuki za wszystkie dziewuszki, które oczekują na tą 2 kreskę. Nasz dzidziuś oczekiwany po 10 miesiącach po ślubie. Dbajcie o siebie, super że jest nas tak dużo!!!!:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza

Mumusie ! Wiem ze troche nie na temat ale mam dylemat. Mielismy jechac w weekend z małżem do tesci z radosna nowina. Akurat oboje maja w przyszlyn tyg urodziny i taki maly prezencik chcielismy zrobić. Niestety teścia zabralo wczoraj pogotowie. Choruje na serce od dawna. Ponad 80% zapchanych zyl. Lekarze dziwią się ze zyje.W poniedzialek mają mu wykonać bardzo poważna i ryzykowną operacje. 50/50, że przezyje ;( teraz z mężem nie wiemy czy mu powiedziec, ze dziadkiem bedzie... Jak sie nie uda to bedzie mi przykro, ze sie nie dowiadzial
... a z drugiej w końcu ma chore serce ;) ale chyba az tak się nie wzruszy by mu coś sie stalo;) tego bym nie obstawiała...

Odnośnik do komentarza

Bardziej nam chodzi o to, ze nie chielismy mu mowic w szpitalu bo planowalismy kupic tort i pojechac w odwiedziny... a tu tak w szpitalu to tak troche dziwnie.... tak troche nie wypada w takiej sytuacji... ale z drugiej jak sie coś stanie....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...