Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na wizytę po skończonym 37. tc, tj. 23.10. Dogadałam się z lekarką, że jeśli mały będzie miał odpowiednią wagę, to spróbuje przyspieszyć poród masażem szyjki. Ostatnio zadziałało to bezbłędnie. Nie mam już siły kulać się tak długo. Dzisiaj miałam wysokie ciśnienie plus silniejsze mdłości. A lepiej już raczej nie będzie. Chcę wrócić do normalności.

Odnośnik do komentarza

Ja przebije chyba Was wszystkie. Mam USG dopiero na 30 października a wizytę na 7 listopada...
Miałyście powtarzane pod koniec ciąży jakieś badania? Ja nie mam pobranego nawet wymazu na paciorkowce i zastanawiam się czy nie zrobić prywatnie dla własnego spokoju. Boje się, że urodzę do tego 7 listopada, bo termin niby na 16 ale nigdy nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Kurde mozna oszalec z tymi lekarzami. Juz zmienilam na poczatku ciazy raz lekarke. A teraz widze ze chyba wcale nie na najlepsza. Szukalam wedlug opinii ale jak widac to te pozytywne wcale nie sa wiarygodne. A juz nie bede zmieniac lekarza na 3 tyg. Jak cos bedzie mnie martwic to pojade do szpital ale ogolnie juz bym wolala urodzic bo oszalec mozna.

https://www.suwaczki.com/tickers/relgh371nsun02fz.pnga href="http://

Odnośnik do komentarza

Ja też nie mam wymazu na paciorkowce zrobionego. Teraz dopiero dostałam skierowanie na wr i to już koniec. Także dziewczyny nie martwcie się, chyba nie mam nawet połowy tych badań co Wy. Liczę na to, że jak coś będzie naprawdę potrzebne to zrobią już w szpitalu na cito, a jeśli nie to trudno - po prostu nie będę miała.

Odnośnik do komentarza

To ja nie mogę narzekać na mojego lekarza .ostatnia wizytę miałam 33 tyg 4 dni a teraz będę miała za tydzień 35 tyg 4 dni.usg miałam robione na ostatniej wiZycie i wiem że mała ważyła 2400. Na następnej wiZycie mam mieć robiony wymaz na paciorkiwca. W każdej chwili mam prZyjechać jakby coś było nie tak.

Odnośnik do komentarza

Ja miałam wizyty raz na 3tyg, teraz raz na 2 tyg a od 20.10 mam mieć co tydzień :)
Byłam dziś na wizycie i mały wazy już ponad 2,5kg! A tu jeszcze 5 tygodni zostało! Ładny klocek się szykuje:)
U mnie szyjka miękka ale zamknięta. Na każdej wizycie mam badanie ginekologiczne a potem usg. Jeśli niepokoi lejarza szyjka to robi tez usg transwaginakne ;)
Także nie mogę narzekać :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vrjjgbqdn01el.png

Odnośnik do komentarza

U mnie teraz będzie powtórka z badań i gbs . Ale jeśli nie miałyście tego badania to chyba dostaniecie dwie porcje antybiotyku jak się poród zacznie . U mnie na pewno wyjdą paciorkowce więc i tak dostanę antybiotyki. Ale wolę to już dziecko ma złapać ode mnie . A na USG chodzę prywatnie bo inaczej bym też nic nie wiedziała . A potem szok że 4200 ze mnie wyszło .
A planujecie wynajęcie położnej ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-73173.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczynki, ja dzis po wizycie, chlopcy 2700 i 2500. Jutro zaczynam 36 tydzien i mam sie stawic do szpitala na podanie dozylne zelaza. Moja hemoglobina niestety 9,2 i grozi mi przetaczanie krwi po porodzie... mam juz zostac w tym szpitalu do cc prawdopodobnie 17, bo szyjka ma juz 2 cm rozwarcia :o
Troche jestem zaskoczona obrotem spraw.

Odnośnik do komentarza

Żoo mam pytanie, kupiłam ten kocyk z Lidla, otworzyłam a tam tylko jedna dziurka, u Ciebie też jest tak samo? Jaki masz fotelik? Ja mam Maxi Cosi Cabrio Fix, czy to będzie pasować? Czy nie muszą być jeszcze dwie dziurki na górze? Hmmm. Muszę wziąć jutro ten fotelik z piwnicy i zamotać.

Mamciachlopcow już takie rozwarcie? Chyba jesteś teraz na pierwszym miejscu do rozpakowania się :)

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

O, chwilkę mnie nie było a widzę, że dzieje się u Was. Mamciachłopców - będzie dobrze, fajne duże chłopaki, a już 36 tc więc jest dobrze.

A co do badań, ja 33 tc, w 35 idę na kolejną wizytę. Mam już mieć ze sobą gbs wyniki, zwyczajną morfologię i mocz. Wtedy też dostanę skierowanie na powtórzenie badań z pierwszych tygodni. A GBS lepiej mieć zrobiony bo wtedy wiedzą czy podawać czy nie podawać antybiotyku.

Mnie jakieś hipochondrie znowu łapią...w ciaży to moja zmora. Każdą dolegliwość analizuję pod kątem najgorszego. boli mnie głowa ostatnio, zresztą od zawsze bardziej mnie boli jedna a nie druga strona ... i odrazu sobie wkręcam złe rzeczy.
Eh, nigdy taka nie byłam.
Drżę o męża jak gdzieś jedzie, o rodziców swoich, przejmuję się każdym dziwnym ruchem męża bo się martwię że coś mu jest ;) Ratunku, chcę już wrócić do dawnej siebie.
Dziewczyny pocieszcie mnie że nie jestem jedyna w ciąży nadwrażliwa.

Za waszym przykładem kupiłam dzisiaj tą książkę ciąży i dzidziusia. jutro będę uzupełniać i wpisywać: pierwsze ruchy, pierwsze coś tam... zobaczymy co wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza

Hejo laski! Ja idę w piątek 13.10 na ktg. Mozliwe, że mnie zostawią ale mam nadzieję, że nie;))) w kazdym razie zostalo nam 13 dni ;D
Wczoraj się bardzo wystraszylam. Zmartwiłam. Koleżanka ktora miala termin na 5.11 wczoraj wylądowała w szpitalu bo odkleiło jej się lozysko i zalała się krwią. Szybko robili jej cesarke pod narkozą. Malutka leży w inkubatorze. Obie są całe i zdrowe i dochodzą do siebie. Bardzo się zdenerwowałam bo ma termin po mnie a już się biedna tak nagle wypakowała w trochę przykry sposob. Uswiadomilam sobie ze przeciez w kazdej chwili moze mnie zlapać skoro ją zlapalo. I chyba powoli to do mnie dociera. Wczoraj dosadnie dotarlo ;))) ale cóz. Już chyba najblizszy czas :D

Odnośnik do komentarza

A ja jeszcze codziennie do pracy latam na pelnych obrotach do 16 codziennie i chyba musze z tydzien posiedziec w domu i sobie wmawiać. za tydzien rodzisz, za tydzien rodzisz, za tydzien rodzisz i tak w kolko by troche zwolnić bo jestem nakrecona jak jakiś dzik ;))) jakis przyplyw mocy!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...