Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Owca ale super wiesci od Ciebie!! Bardzo sie ciesze, ze tak pozytywnie :))
MoniB dzis forumowe ciotki myslaki z Toba!
Ana17 zostawili mnie chyba poki co profilaktycznie. Bo slabsze ruchy, cukrzyca, infekcja.. Ale lekarz powiedzial wczoraj, ze chyba nie beda czekali do terminu tylko beda wywolywali wczesniej. Zobaczymy co dzien pokaze.

Odnośnik do komentarza

Owca gratulacje!Super, że już masz maluszka przy sobie.
Widzę, że dziewczyny z późniejszym terminem już wyprzedzają nas Skorpionko, ale cóż, skoro nasze dzieci nie chcą jeszcze wyjść:)Ale mam przeczucie kochana Skorpionko, że Twój malutki szybciej wyjdzie jak mój. TRudno trzeba czekać, w końcu każda z nas urodzi:)tylko te ostatnie dni trwają wieczność:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza

Tosca ja mam pościel, rożek, kocyk i śpiworek, ale tak jak mówi Miecia okaże się w praniu, jeśli Młody będzie miał charakterek po moim bracie to żadne owijanie nie będzie wchodziło w grę bo u niego wszystko musiało mieć możliwość ruchu od samego początku plus warstwa ubrań mniej niż zazwyczaj u maluszka bo był ryk(wiecznie było mu za ciepło). Drugi natomiast uwielbiał cieplarniane warunki i opatulanie. Także zestaw na każdą okazję;) a pod spiworek to chyba body i skarpetki żeby za ciepło nie było, ale nie znam się. Na pewno jak się urodzi wszystko z czasem stanie się jasne, spokojnie:* też się troszkę stresuję, ale przestałam się nakręcać bo co mama to opinia i często sprzeczna bo każdy bąbelek inny :) powodzenia na wizycie

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

Moje starsze dzieci nie znosiły tego pętania w rożki i kocyki . I jak małe gąsienice zawsze jakoś się z tych szpitalnych betów wywijały . U mnie zestaw zawsze taki sam body , pajac i pod kołderkę . Jak miał zimne stopy to skarpetki i żadnych czapek do spania . W sypialni maksymalna temperatura 22 stopnie . Wszystko zależy od dziecka . Także same zobaczycie jak się już urodzą .

http://suwaczki.maluchy.pl/li-73173.png

Odnośnik do komentarza

Skorpionka trzymam kciuki!!! Bylo u mnie w pokoju 1 wolne miejsce ale dzis przyszla Pani. Malo brakowalo a bysmy lezaly razem! Daj znac!
Stasiu to przytulas. Mam go u siebie na stale od 5 rano i dopiero teraz spi sam. Wisi na cycu, a jak nie je to musi sie przytulac bo sam w dostawce placze.
Co do cesarki to rewelacja. Wszystko ze zbiczuleniem 30 min ale nie spodziewalam sie takiego bolu po choc z kazdym wstaniem jest coraz lepiej. Pozniej napisze wiecej

Odnośnik do komentarza

Dzieki Dziewczyny. U mnie na razie nic sie nie dzieje bo wyskakuja caly czas jakies cesarki i inne atrakcje wiec jeszcze nie zaczeli indukowac porodu. Tetno Malego poszlo troche do gory wiec czekam spokojnie i staram sie nie stresowac. Dostalam pilke, radio i sie bujam :D
MoniB podejrzewam ze do jutra sie u mnie przeciagnie - a jutro fajna date bedziemy mialy :)
Owca mam nadzieje ze spotkamy sie na noworodkach najpozniej jutro!

Odnośnik do komentarza

Ja mam -4,75 i -4,5 i nadciśnienie, ale to nie są wskazania do cc, chyba że byłyby problemy z ciśnieniem w oku. Byłam na konsultacji i super okulisty i mówił że przeciwwskazań nie ma.
Trochę się boję o oczy ale nadal chyba wolę sn, przestałam się zastanawiać, co ma być to będzie:) W szpitalu się dowiedziałam że nadciśnienie może spowodować konieczność cc, nie mam na to wpływu.
Mój synuś chyba dziś stwierdził że wychodzi przez kości łonowe.. tak mnie boli że chodzić nie mogę, nawet przekręcić się z boku na bok jest ciężko bo tak boli... a on dokazuje od dobrej 4rano, ma pół godzinki przerwy i od nowa.
Dziewczyny spuchły mi usta...mam jak po botoksie i wyglądam jak kaczka :( ostatnio moja położna mówiła że jak spuchną to 2tygodnie i maluch na świecie.. macie jakieś doświadczenia w tym temacie bo jestem trochę zestresowana...

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc9vvj3tedvfnf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...