Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Mi równe 69 dni. Ale na pewno szybciej bo cesarka. Modle się o tydzien, dwa prędzej. Mam jakieś dziwne skoki ciśnienia. Leze wieczorami w lozku i czuje jak mi cisnienie idzie do gory. Takie uczucie gorąca i cisnienia w glowie. Też tak macie?

Odnośnik do komentarza

Owca ja tak nie mam. Mnie co czasami nachodzi to tylko jakaś fala gorąca która po chwili przechodzi. Ja na następnej wiZycie 6 września zapytam się kiedy planowalby mi zrobić cesarkę. Moje dziecko wg ostatniego usg jest o tydzień wieksze więc cicha nadzieja że nie będzie czekał z cięciem do 18 listopada.

Odnośnik do komentarza

Dziwna ta ciąza. Niby nic az tak strasznie nie boli, niby da sie normalnie funkcjonkwac, pracować, a ma się dość. Chyba tez psychika troszkę dorzuca od siebie plus jest tyle malych dokuczliwości, że podsumowując je wychodzi na to, że wydaje się cięzko... teraz trochę się zaczęlo mi dluuuużyć... i już chyba będzie tak do konca aż przytule Bąbelka ;)

Odnośnik do komentarza

A jakie miałas ciśnienie? Ja jak sobie mierze na elektrycznym to mam max 90/60. U lekarza tez tak mam
Ogolnie mam niskie cisnienie cale zycie i z takim czuje sie dobrze. Dzis podchodzilo pod 130 i czulam się juz bardzo kiepsko choc to niby nie jest patologiczne cisnienie. Bo norma chyba do 130 wlasnie ale dla niskocisnieniowca to ciezko... i te uderzenia goraca i cisnienia w glowie. Az sobie musze sobie usiąc jak leze bo sie boje ze mi coś pęknie w glowie. Zobacze jak jutro. Jak tak samo to pojade na izbe...

Odnośnik do komentarza

Ja mam co troche uderzenia goraca i taki ucisk w glowie jakby cisnienie bylo za duze.Ale jest w porzadku.Wprawdzie z super niskiego (ok.80-90/50-60) doszlam do normalnego 120/70, co mnie cieszy, bo rzadziej mam zawroty glowy,jednak oby dalej nie roslo. Czy macie juz obrzeki nog/stop? W pierwszej ciazy mialam ogromne, a teraz poki co nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Ja nie mialabym niz przeciwko zeby urodzic 03.11 na urodziny mojej mamy, ale zapewne nie beda mnie trzymali tak dlugo. Przy cukrzycy wywoluja najsalej w terminie.
Mi nic nie puchnie. Mam wrazenie ze cialo smukleje a brzuch calkiem z przodu.
Ale z kolei egzema bardzo mi dokucza. Nogi swedza okropnie...

Odnośnik do komentarza

Widzę, że już jesteśmy zmęczone tą ciążą:)mi zostało 66 dni, ale jak w praktyce wyjdzie się okaże:)ja po cichu liczę, że urodzę końcem października, ale zobaczymy.
Teraz mamy remont dachu i przez to nam ściany się poniszczyły, więc mąż od razu szpachluje, maluje itp. A ja mam znów pełno sprzątania i mało miejsca i swobody. Ale jesczze ok tyg i sytuacja powinna być opanowana. Także ja na razie nie mam jak cieszyć się ostatnimi 2 miesiącami ciąży itp. Ciągłe sprzątanie, ukłądanie itp. Myślę, że od połowy września już będę miała luz i w końcu w 8 miesiącu poczuję, ze jestem w ciąży i odpocznę:)

https://www.suwaczki.com/tickers/w4sqe6hhw5c61oj2.png

Odnośnik do komentarza

Mi zostało 81 dni. Co do opuchniętych nóg to miałam dwa razy. Raz jak mi piasek przytkal nerki, a drugi raz jak były początki tych upałów, byłam wtedy u teściowej, tylko dziwne jak wróciłam do rodziców a dalej były upały opuchlizna zaraz zeszła. Zły klimat tam był hehe.
Ciśnienie tez mam zawsze niskie teraz w ciąży mam 80-90/60-70 czasem pokaże się 100/80. Mierze elektrycznym ale jak u lekarza mierzy mi położna to zawsze mam 120/70 ale ona mierzy tym ręcznym może dlatego taka różnica. Ostatnio się śmiała, że przeniesie gabinet bliżej drogi bo jak wyjdziemy lekko pod górkę to wszystkie mamy wyższe ciśnienie :P
evli nie zazdroszczę remontu, musi być Ci ciężko.
U mnie prace na budowie, tynki skończone, od poniedziałku prac ciąg dalszy przed wylewkami. Ja mam jeszcze nadzieje ze dam rade w 9 miesiącu umyć okna na budowie, jak takie zostaną na zimę to na wiosnę się nie domyje.

https://www.suwaczek.pl/cache/dd63331289.png

http://s3.suwaczek.com/201711191770.png

Odnośnik do komentarza

Ale tu cisza.
Dzisiaj obudził mnie straszny huk. Okazało się, że obok naszej kamienicy zbijają beton, masakra teraz pewnie miesiąc co najmniej będą hałasować.
Poprałam znowu partię ciuszków. Jeszcze muszę nowe wszystkie wyprać.
Od tego siedzenia w domu zebrałam się i w końcu zamówiłam meble do salonu i kuchni. Te do salonu powinny być w tym, albo w przyszłym tyg.
Stwierdziłam, że jak teraz tego nie zrobię, to później z małym dzieckiem już nie będzie jak.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza

Ja dziś leżę i odpoczywam.od wczoraj twardnieje mi brzuch na dole.się myślę że to mała siedzi mi znowu na pecherzu bo ruchy i kopniaki czuje bardzo nisko.ale poleze i zobaczymy co będzie dalej. Ja już mam wszystko przygotowane dla dziecka poza kosmetykami i pampersami. Chce kupić oryginalne pampersy ale jest ich trzy rodzaje i białe Premium Care , zielone baby dry i pomarańczowe Sleep & Play .powiedzcie które najlepsze i które kupić?
Zrobiłam się teraz strasznie placzliwa, nerwowa.

Odnośnik do komentarza

Hej Kochane , witam po weekendzie :* ja forma narazie bardzo dobra, chyba zaczynam dostrzegać uroki małego brzuszka który nie utrudnia życia... Wiadomo ze do listopada urosnie jeszcze ale narazie nie jest zle.

Dziewczyny , pytanie z serii intymnych... Kochacie się jeszcze z partnerami / mężami? Ja raz na jakiś czas, nie ukrywam ze obydwoje chcielibyśmy częściej ale troszkę się boje o skurcze ect...

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny . Pozdrawiam Was że słonecznej Chorwacji . Niestety pojutrze musimy już wracać. Czujemy się zaskakująco dobrze .
Co do kochania się w ciąży to normalnie jak zawsze . Chyba że jest zakaz od lekarza .
A pampersa to te pomarańczowe są kiepskie . Happy mają wycięcie na pępek Ale są bardzo sztywne .
U mnie przygotowania na razie stanęły w miejscu . Ale jak tylko ogarnę szkoły chłopców to wezmę się za wyprawkę .

http://suwaczki.maluchy.pl/li-73173.png

Odnośnik do komentarza

Tosca my narazie te sprawy odlozylismy że względu na wcześniejsze poronienia z i lekarz niby nie zabronił ale odradzil.
Ja jednak zapisałam się na dziś do lekarza bo to twardnienie brzucha jest jakieś dziwne i wolę to sprawdzić .
trzymajcie kciuki żeby było ok i żeby to były ruchy i wypinanie się córki . wizyta dopiero po 20 .

Odnośnik do komentarza

Kasia, dzielna babka z Ciebie i nie narzekasz. Ja mam tylko 107 cm w obwodzie, a marudze bez przerwy. W poprzedniej ciazy w dniu porodu mialam 118 cm i ledwo sie poruszalam.
Tosca, my nie mamy przeciwwskazan do seksu, wiec czasami korzystamy. To fajny czas, bezstresowy;) Tylko ja robie sie coraz bardziej leniwa. Taki rodzaj aktywnosci w zaden sposob negatywnie nie wplynal na dziecko w pierwszej ciazy i teraz tez nie widze skutkow ubocznych

Odnośnik do komentarza

Ale masz śliczny brzuszek ;) ! Ja zaraz jade na miasto w poszukiwaniu ciuszkow. Kupie jakies husteczki i inne pierdółki ;) powoli trzeba kompletować bo u nas z tym kiepsko. Dzis tesc wyszedl ze szpitala. Mąz odwiozl go na wieś i zostal z nim na kilka dni. Zobaczymy jak poradze sobie sama ;)

Odnośnik do komentarza

Kasia piękny brzuszek :) nie mogę się takim pochwalić bo mam rozstępy ale to wiedziałam, że będą bo mam dużą tendencje do blizn i rozstępów.
Co do seksu to u nas jest rzadko. Mąż w delegacji przyjeżdża co 5-6 tygodni na 4 dni. Ale mam jakąś blokadę wewnętrzną, że nie potrafię się rozluźnić, jakoś wydaje się mi że nie jestem atrakcyjna z tym brzuszkiem. Ale jak to mój mąż twierdzi to moje fanaberie i wymysły ;P

https://www.suwaczek.pl/cache/dd63331289.png

http://s3.suwaczek.com/201711191770.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...