Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też sutki swędzą... W 20 tc zaczęło mi lecieć z lewej piersi s 2 tyg później z drugiej :) teraz leci mi codziennie z obu... Zbieram plamki na piżamach :) kupiłam dziś laktator canpol ręczny :) odkupiłam od koleżanki bo ona użyła go z 5 razy na poczatku a potem malutki byl takim głodomorkiem że nie musiała nic sobie ściągać :) jak będzie mi jakoś super potrzebny to kupię elektryczny ale to dopiero potem... :) malutki daje mi popalić w nocy :) nie wiem co on tam ćwiczy ale wygląd mi to na jakieś MMA xD

Ja chcę rodzic naturalnie :) nie chcę żadnej cesarki... No i mam nadzieję że mąż zdąży dojechać. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3os65gkn05cd7i.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy któraś boryka się z rwą kulszową w ciąży? Ja od trzech dni ledwo chodzę. Miałam dziś wizytę i moja pani ginekolog powiedziała że trzeba przecierpiec bo z leków to jedynie paracetamol można, który raczej nic nie pomoże.
Jak sobie pomyślę, że mam z takim bólem funkcjonować jeszcze 2 miesiące to mi się słabo robi.

https://www.suwaczki.com/tickers/h84froeqwuidsbsu.png

Odnośnik do komentarza

moja historia z wczoraj zakończyła się dobrze i bardzo sympatycznie ;) więc jestem ucieszona ;)

Macie duże brzuszki dziewczyny?
Mi nadal nikt nie wierzy że to poczatek 7 miesiąca! Któraś ma podobnie? Przytyłam w sumie już z 8 kg, ale nie widać...

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Evil2 oj rosnie rosnie. Czasami mam wrazenie ze mi skory na brzuchu zabraknie ;)
Mogu co ciekawe te wizyty z usg byly na kase chorych a prywatnie mialam dwie bez usg.
Tosca fajnie ze trafil sie normalny czlowiek. Troche to przywraca wiare w ludzi. Jesli chodzi o siare to mi tez sie juz pojawila. A z tym swedzeniem to sie nie martw, pewnie gruczoly jakos tak pracuja. A to ze najpierw pojawia sie z jednej piersi o niczym nie swiadczy. Moja mama miala w ciazy z obu a po porodze pokarm z jednego "uciekl". A sa dziewczyny u ktorych pierwsze kropleki dopiero Maluch wysysa.
A w temacie widocznosci brzucha to powiem Wam, ze przytylam 6kg a brzuch mam wielki a przy niskim wzroscie wydaje sie jeszcze wiekszy. Nawet widze ze jak ludzie sie pytaja ktpry to miesiac to sa zdziwieni ze dopiero 7. Mama sie smieje ze jak widac mnie z tylu to nie wygladam na ciezarna a jak sie obracam to niespodzianka;)

Odnośnik do komentarza

U mnie brzuchol ogromny. Mam 172 cm wzrostu, w pasie bylo 74, a teraz jest 107 cm. Podobno brzuch bedzie rosl 1 cm tygodniowo, to z niezlym balastem wkulam sie na porodowke.
Dzisiaj jakas drazliwa jestem. Synowi wychodza kolejne zeby, biegunke ma juz kilka dni, katar tez, co kilka minut latam z aspiratorem. Do tego marudzi okropnie, a mi chce sie krzyczec. Marze o jednym spokojnym weekendzie.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny,ja przedwczoraj trafilam do szpitala, mialam skurcze brzuszka dosyc mocne i do tego nie wiadomo skad pojawilo sie wys.cisnienie (150/110).Ale sie wystraszylam,bo skurcze jak do porodu,a to 28 tydz.Sytuacja na szczescie juz opanowana.Ja i malutka czujemy sie dobrze.Od wtorku na oddziale rodzilo 5 dziewczyn,ale zadna silami natury.Ja chyba jednak wolala bym rodzic tradycyjnie.Chociaz nie wiadomo nigdy do konca jak to bedzie.A brzuszek mam dosyc pokazny.

Odnośnik do komentarza

Hej jak miałam w poprzedniej ciazy RWE kulszowa. Dostałam takiego silnego ataku ze chodzić nie mogłam ani leżeć. Niestety lekarz również stwierdził że w ciazy nic się na to nie poradzi trzeba przeczekać.
Dzisiaj totalnie się nie wyspalam. Ciągle wstawanie do toalety daje o sobie znać. Duże juz te Wasze Skarby. Ja wizytę mam za tydzień ciekawe ile mój juz waży.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki w piątek;) Prawie weekend, i prawie koniec wakacji...
Ewenka dobrze, że skurcze ustały i dawaj znaki jak się czujesz!

Co do spania... ja dzisiaj wyjątkowo dobrze spałam do czasu aż koszyk pod prysznicem (ten, w którym trzyma się kosmetyki kąpielowe) nie spadł z wielkim łomotem i nie zbudził mnie w sekundę... tak mi się ciśnienie podniosło że myślałam że umrę... Wyrwało mnie ze snu momentalnie. Aż bałam się o Lilkę bo taki stres, wiadomo nie jest dobry. Eh... Zaraz wybieram się na spacer, póki piękne słońce letnie ;-)
Miłego dnia!

Odnośnik do komentarza

Piąteczek :)
Znów idą upały :/ ja już chyba czekam na jesień. ale taką umiarkowaną, niedeszczową. Zeby ubrac dżinsy, trampki i kurtkę i nie przejowac się, co założę pod spód.

Teściowa wymyśliła, że jutro urządza imprezę urodzinową swojej mamie, więc musimy pojechać. Zaznaczam, że na urodziny mojego dziecka nie przyjechał nikt z rodziny męża.
Ja już mam nerwa na samą myśl.

Śniło mi się, ze już urodzilam i hjestem z powrotem szczupła. I że synkowi dałam na imię Florian :) Nie mam pojęcia , dlaczego tak, ale obudziłam się i pierwsza moja myśl, że tak będzie miał maluch na drugie ;)
Zawiozłam synka do niani, teraz siedzę z farbą na włosach. potem jadę na zakupy i znów po synka.
Miłego dnia wszystkim :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...