Skocz do zawartości
Forum

Mamy Listopadowe 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Skorpionka

Runa czekamy na wiesci. Lepiej nie lekcewazyc takich symptomow i pojechac do lekarza na kontrol.
3maj sie cieplo!
Mi wczoraj tez bole i napiecia/skurcze dokuczaly, ale to dlatego ze pakujemy rzeczy i troche sie napracowalam i naschylalam. Wiczorem zaleglam i nic juz nie robilam i rano wszystko bylo ok. Ciazowe ograniczenia zaczynaja sie pokazywac.

Odnośnik do komentarza

Hej właśnie wróciliśmy z IP. Ogólnie to nic poważnego, łożysko ok, szyjka zamknięta, 42 mm. Tylko mały dziubie mnie tam główką i z góry jest tak jakby 1 cm wgłębienia na szyjce. Jakby rozwarcie? Nie wiem jak to wytłumaczyc, w każdym razie to trzeba tylko obserwować, mam łykać magnez i leżeć a jutro pojść do swojego gina z wypisem od nich.
Może on powie, czy zobaczy coś wiecej, bo ma zauważalnie lepszy sprzęt. Tam wszystkie wymiary jakieś zaniżone, z resztą w 12 tc tam byłam i też zaniżyli sporo.
Chyba tam będę rodzić, bo jest w miarę blisko i położne miłe. Ciekawe kiedy gin zacznie mówić o wyborze szpitala.
I jeszcze coś, znalazła troszkę "piachu" w prawej nerce, powiedziała, że to częste w ciąży i od tego mogą być bóle pleców. Podobno zejdzie po porodzie. Wiedziałyście o tym? Ja nie :O

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.
Mnie dopada silny ból krzyża jak długo pochodzę. Raz się aż przestraszyłam, bo żadna zmiana pozycji nic nie dawała i trzymało mnie tak dość długo. Na szczęście przeszło. W pierwszej ciąży miałam do czynienia z rwą kulszową. Masakra była.
Runa dobrze, że już się uspokoiło. Może faktycznie z przemęczenia.
Co do cukrzycy miałam w pierwszej ciąży, objawy u mnie to osłabienie i nudności przy niskim cukrze. Przy wysokim też zdarzały się nudności.
W czwartek mam wizytę. Mały kopie coraz mocniej. Ciekawe ile już waży.

http://fajnamama.pl/suwaczki/6dg3c0y.png

Odnośnik do komentarza

Hej. Ja ciągle czuje się dobrze. Puchną mi palce u rąk i bolą piety ale to nic co byłoby uciążliwe. Tym bardziej ze całymi dniami stoje na nogach. Mało co siedze. Może z 2h do kupy w ciągu całego dnia...Wiadomo, że jestem powolna ale na spokojnie sobie działam.
Dziewczyny macie cudowne brzuszki. Śliczne ;) koleżanka się ze mnie śmieje, że jak ja mam taki brzuch w 6m to co będzie później bo serio jest duzy jak na 1wszą ciąże i moim ledwo 160cm.
Runa- super, że z Wami ok. Widocznie się przemęczyłaś lub miałaś gorszy dzień.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Runa to dobrze, ze jest ok. Z dziobaniem od gory sie jeszcze nie spotkalam.
Brzuszki sliczne! Mysle ze moj wielkoscia jest porownywalny.
Maly kopie bardzo czesto i mocno a ja sie nacieszam tym, bo nie wiem czy zdecydujemy sie jeszcze na trzecie dziecko.
Wlasnie jade premierowo z adapterem do auta, ktory ktoras z Was polecala. Super!!
Kasiu a ciasto wyglada przepysznie! Zdolna bestia z Ciebie!

Odnośnik do komentarza

Tak sobie myślę, że to może jednak coś z tej nerki w pęcherzu się dzieje? Bo gdyby bolała mnie macica, to aż po pępek, a tak boli tylko podbrzusze. Miałam kiedyś raz zapalenie pęcherza to było faktycznie podobne kłucie, tylko że wtedy mocz był z krwią, a dziś też mi badali i wszystko w porzadku.
Polecę jutro do mojego gina.
Dzięki za troskę :*

Skorpionka, ja mam tez nowy adapter, ten co pomiędzy nogi się wkłada i też jest super, już nie muszę trzymać pasa rękoma :)

A u mnie brzusio wygląda tak, w tym tygodniu ładnie go wypchnęło :)

monthly_2017_07/mamy-listopadowe-2017_59362.jpg

Dominik ♡
https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyedqn96449.png

Odnośnik do komentarza

Ja co do piersi to miałam D a teraz mam E i zawsze mam problem z kupnem stanika bo mam mały obwód a dużą miseczkę. A jak ktoś mi mówi z ironia ze mam teraz duży biust i się śmieje z tego to mam ochotę przywalic, tak jak bym sama sobie je wybrała. Tak to nie bolą. Na brzuchu mimo smarowania pojawiły się dwa małe rozstępy mam nadzieje ze wiele ich nie będzie. A jak u was z rozstępami?
U mnie wizyta w czwartek juz nie mogę się doczekać :D

https://www.suwaczek.pl/cache/dd63331289.png

http://s3.suwaczek.com/201711191770.png

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Sylwia26em mi po schudnieciu udalo sie wrocic do 75D a teraz jak u Ciebie znowu E. A przy karmieniu jeszcze wieksze beda. Zupelnie szczerze zastanawiam sie czy po drugiej ciazy nie zoperowac i ich nie zmniejszyc.
Ja smaruje sie raz dziennie mamamia z Ziaji i na razie na szczescie bez rozstepow.
Dobranocka

Odnośnik do komentarza

Każdą coś boli jakbyśmy po sto lat miały ;) hihi zabawnie to czytać ;) mnie od wczoraj strasznie ciągną pachwiny. Przy chodzeniu i jak noge musze podnieść. My z mężem jedziemy w góry na 1wszą rocznice ślubu. Nie mogę doczekać się soboty ;) chodzić nie będę ale zawsze to zmiana klimatu ;) tydzień spokoju od pracy. Byle by przeżyc ten tydzien ;))) dobrej nocki.

Odnośnik do komentarza

Runa, bol prawej nerki, piasek i poszerzone kieluchy przerabialam w pierwszej ciazy od 20 tyg. To niby tak sie zdarza,tylko mnie niestety przerodzilo sie po ciazy w kamice nerkowa.Pierwszy atak kolki mialam dwa miesiace po porodzie i bolalo duzo bardziej niz porod. W ciazy bralam no-spe i zuravit, a jak pecherz za bardzo bolal, to furagine i paracetamol jeszcze. Kiedy w nerce zaczyna sie cos dziac, od razu dolacza sie pecherz. Takze te bole moga byc zwiazane z drogami moczowymi.

Odnośnik do komentarza
Gość Skorpionka

Zwariowana dzieki. Ze Szczecina niestety troche za daleko ;)
Owca ale fajnie macie... A w jakie gory? Ja juz sie nie moge doczekac drugiej polowy sierpnia - tez chcemy wtedy pojechac na kilka dni poprzeprowadzkowego odpoczynku.
Milego dnia Babeczki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...