Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Żoo dzięki. Taki mialam plan. Poczekac do polowkowego i potem powoli zajac sie planowaniem i zakupami. I tak nie mam zamiaru szalec. Z pierwszym synem okazalo sie ze ponad polowa rzeczy mam sie nie przydala. To teraz wole poczekac i ewentualnie kupic gdyby bylo potrzebne niz wydawac bez sensu.

Odnośnik do komentarza

Wigga
To może zapoczątkujmy listę rzeczy nieprzydatnych. Coś co miałyśmy ale ani razu nie użyłyśmy. Może ktoś skorzysta.
Pomyślę i coś napiszę później.
Chociaż pierwsza rzecz to mata edukacyjna. Droga, mała i u nas szybko młody z niej schodził.
Potem zrobiłam taką "zagrodę" między kanapami, wyłożyłam tam piankowymi puzlami i dywanem. Służy nadal za kąt z zabawkami.
Teraz starszy dostanie z zagrody eksmisję i młodszy ją przejmie.

Odnośnik do komentarza

Pajace mi sie nie przydaly. Ale to po prostu dlatego ze nie lubie. Wolalam body i spodenki albo polspiochy. Zupelnie nie korzystalam z przewijaka. Stal Tylko i zagracal pokoj duzo wygodniej bylo mi nå podlodze albo lozku. Butelki, smoczki i odciagacz pokarmu. Chemia typu olivki kremy i inne cuda wianki. Mlody mial sie najlepiej po kapieli w czystej wodzie i nigdy nie mial problemow ze skora.
A i kolderka tez sie nie przydala. Od poczatku spal pod jednym ulubionym kocykiem. Wiec posciel tez nie uzywana

Odnośnik do komentarza

asia23w
Witajcie
Długo mnie tu nie było... Dzisiaj chciałabym sie oficjalnie z wami pożegnać - w sobote w 19 tygodniu ciązy urodziłam martwe dzieciątko - była dziewczynka. A Wam życze szczęśliwych porodów i zdrowych dzieciątek.

Asiu, bardzo mi przykro.
Ja dziś rozpoczynam 19 tc. Czy wiadomo jaka była przyczyna? :(

Odnośnik do komentarza

Zaczeło się 29 marca na tym usg przezierności karkowej, na które tak bałam się iść - jakbym przeczuwała... okazało się, że lekarz nie może zmierzyć tej przezierności bo dziecko ma najprawdopodobniej przepukline oponową... szok.. potem skierowanie do wawy do szpitala na ul.Czerniakowskiej... badanie genetyczne i jak się okazało zespół Turnera u dziecka... a potem było już tylko gorzej: wodniak karku , obrzęk, wada serca, wodonercze... lekarze proponowali przerwanie ciąży ze względu na ryzyko dla mojego zdrowia bo obrzęk się powiększał. Jezdziliśmy prawie dwa razy w tygodniu na kontrole - w piątek na wizycie lekarz widział już skurcze macicy i ze względu na zagrożenie dla mojego zdrowia przyspieszono poród....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...