Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mamusie. Urodziłam w 37 tygodniu że względu na bardzo duży skok ciśnienia. Mój lekarz przepisał mi dopegyt niestety nie działał na mnie za bardzo i praktycznie z dania na dzień zdecydował o cc. Na szczęście z moim syneczkiem jest wszystko dobrze. Ważył 3200, mierzył 56 cm. I dostał 10 pkt w skali apgar. Ja też czuje się już dobrze i tylko troszkę obolała. Od wczoraj jesteśmy już w domu.
Życzę wam szczęśliwych rozwiązań i dużo radości z macierzyństwa!
Pozdrawiam raz jeszcze

Odnośnik do komentarza

cześć Mamusie, gratulacje dla rozpakowanych, zdrówka życzymy. Ja jeszcze w dwupaku, ale coś czuję że już niedługo tak pochodzę, tydzień temu w 36 tygdniu lekarz stwierdził że mi się szyjka już otwiera więc dobrze by było żebym dwa tygodnie jeszcze donosiła, mała ważyla 3 kg. Ale już ją tak nisko czuje ze szok jakby chciała już wyjść, szaleje strasznie. Pozdrawiamy

https://www.suwaczki.com/tickers/iv098ribf18d4fc1.png

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Mery, z tego co czytałam, to nie zawsze. I wiele kobiet nawet nie zauważa, że im czop odszedł...
Ja właśnie czekam na środę jak na zbawienie, bo mam wizytę u lekarza i chcę zapytać jak się ma odejście czopu do dodatniego gbs. Żoo, może wiesz coś na ten temat?

A w ogóle to mój maluch też nisko i czuję kłucia w pochwie i w ogóle coraz dziwniejsze sygnały z brzucha. Dziś w nocy budziły mnie skurcze, twardy brzuch, ale lekko bolesne i od razu zapadałam w sen. A może trochę sen mi się mieszał z jawą ;-)
Ze złych rzeczy mały jest niestety coraz mniej ruchliwy, co mnie doprowadzi do siwizny zanim się urodzi.

Odnośnik do komentarza

Nie pomogę w sprawie koloru czopu.
Nie widziałam.

Natomiast nie sądzę aby miał wpływ na gbs bo może odejść kilka dni przed porodem. Albo może odchodzić etapami.

U mnie jeszcze nic nie wskazuje na to aby synal się gdzieś szykował. Zresztą jeszcze 2 tygodnie do donoszenia.
A aktywność jego wzrasta i całkiem mocno potrafi dać z łokcia ;)

Odnośnik do komentarza

Mój czop z poprzedniej ciąży to była taka jakby przezroczysta galareta z nitkami krwi, ale przypuszczam, że tych nitek wcale tam nie musi być. Odszedł sam 3 tyg przed porodem, a poród i tak był wywoływany :P. Ja też czuję małego człowieka nisko i często szczególnie przy chodzeniu odczuwam kłucie. Brzuch twardnieje często, wczoraj miałam jeden taki lekko bolesny skurcz, więc chyba coś się tam powoli dzieje. Trochę się boję. Chciałabym rodzic w okolicach terminu, jeszcze mi się nie spieszy. Wizytę mam dopiero w przyszłym tygodniu, na ostatniej jeszcze wszystko było pozamykane.
Agulka, gratulacje! Dawaj znać, jak się czujecie :)
Też jestem ciekawa, jak się ma Ana i jej córeczka.

https://www.suwaczki.com/tickers/syy2krntz35jvksc.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)

Dzieje się ;)
Agulka gratulacje !!!

Mój młodzieniec się przedwczoraj odwrócił niestety w poprzek, jak szaleje to można zwariować taki ból sprawia.
Niestety chyba zaczynają mi się mięśnie rozchodzić wczoraj zauważyłam „dołek” zaraz pod pępkiem tak na 2 cm szeroki i 1 cm długi :((((
Brzuch mam od początku nisko śmieję się, że jak siedzę to mam dziecko na kolanach ;) Jak przed porodem się jeszcze obniży to już na pewno samodzielnie butów nie założę ;) Już teraz utrudnia mi to sporo codziennych czynności.

Z tego co czytałam to czop nie zawsze jest zabarwiony krwią, może się wydalić 3 tygodnie przed porodem lub tuż przed w całości lub kawałkach, normalnie loteria ;)))

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Aktualizuję listę :)
Niestety nie pamiętam, którego urodziła Ana a nie mam czasu szukać może któraś z Was pamięta ? :)
Agullka mam nadzieję, że dobrze doczytałam Twój maluch urodził się w środę, jak coś źle to krzycz będę poprawiać :)

SKARBY PAŹDZIERNIKOWE 2017

Ana urodziła córeczkę :)
Agullka 13.09.2017 urodziła synka :)
Wonderlife 28.09 dziewczynka
Wigga 01.10 chłopiec
Krysia 06.10 chłopiec
Tyśka 07.10 dziewczynka
Mery 11.10 dziewczynka
Atram 11.10 chłopiec
Merci 12.10 dziewczynka
MamaJG 16.10 chłopiec
Bzaaa 17.10 dziewczynka
Wirgi 18.10 chłopiec
Anielica 21/24.10 chłopiec
Żoo 24.10 chłopiec
Migot 29.10 dziewczynka
Kasia 30.10 chłopiec

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...