Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w czwartek badania. Strasznie się denerwuje. Koleżanka, która jest w podobnym stadium co ja, miała tydzień temu badania. Super ze jest wszystko ok. Teraz tylko żeby było wszystko ok U mnie i babla. A za 2 tygodnie prywatne badanie u polskiego lekarza. Może już poznamy płeć?? Chociaż ha jestem na 100% pewna, ze to będzie dziewczynka.

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hmxofz3q9.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wl3e5eopz9vbnp.png

Odnośnik do komentarza

Wigga
Ja tak miałam poprzednio. Jak zaszłam w ciążę to miałam bardzo depresyjny czas. Tuż przed ciążą umowiłam się do psychiatry. Tyle że zanim się doczekałam na wizytę to już mi banan nie schodził z twarzy. A ogólnie miałam taki mega spokój.

A do tego doszło poczucie, że teraz ważna jestem JA, potem mój mąż a potem długo, długo nic i dalej reszta świata.

Teraz mam trochę inaczej. Ego mi trochę siadło bo mały szkrab skutecznie odciąga uwagę.

Najbardziej rozczulające są te ubranka w rozmiarze 56. I przeważnie zupełnie niepotrzebne. U nas młody z rozmiaru 56 wyrósł już w szpitalu po 3 dniach.
Więc jak szaleć na zakupach to z głową. Na początku wymiana ubrań była co 6 tygodni. Nie nacieszyłam się tymi ubrankami.

Odnośnik do komentarza

Fajnie tak poczytać co tam u Was :-) Ja byłam wczoraj na usg genetycznym,jutro jadę na pobór krwi do testu. Niby nic się złego nie dzieje,ale i tak stres przed wizytą ogromny... Okazało się że będzie chłopiec. :-) Mąż zachwycony, aż mu łzy w oczach stały.Zresztą kiedy w szpitalu wziął córkę pierwszy raz na ręce to płakał hihi. Podstawowe badania u mnie ok. Delikatne niedobory. Moja waga stoi w miejscu. Czekam na dalsze Wasze wpisy. Przyjemnego dnia Mamusie :-)

Odnośnik do komentarza

Ja w czasie świat zdobyłam 1kg więcej i tak na plusie już są 3 kg. Czasami męczą mnie zawroty głowy, przeważnie tak jest rano. Mam ochotę coraz bardziej iść na jakieś krótkie L4. Kilka razy czułam ruchy maleństwa, są one bardzo delikatne i trwają dosłownie chwilkę.

Odnośnik do komentarza

Bzaaa, jakbym czytała swój wpis :-) przytyłam tyle samo, tez mam zawroty głowy rano, maleństwo też już mnie smyra i na wolne juz mi się chce ;-)
Ostatnio wracam z pracy zmęczona do tego stopnia, że nie mam siły zająć się synkiem tak jak bym chciała... I to popycha mnie już ku L4. Szkoda mi tego czasu, który mogłabym poświęcić małemu.

https://www.suwaczki.com/tickers/mhsvx1hpddkvnmbq.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/tuwys90.png

Odnośnik do komentarza

Ja po ponownym usg i pappie.
Nt spadło do 1,2. Urósł do 8,4 cm. A 11 dni temu miał 5,5 cm niezłe tempo.
Wszystko super.
Tylko na wstępie usłyszałam, że tak się wierci, że może się nie dać wszystkiego znaleźć.
Całe szczęście po kilku szturchnięciach głowicą ogarnął się.
Już przemoc ;)

Ja mam do przodu też jakieś 3, 5 kg. I też 14 tydzień. Poprzednio miałam na plusie 17 kg ale szybko zrzuciłam.

Odnośnik do komentarza

Żoo mało przytylas,tez tak bym chciała :-) ja w poprzedniej 23kg przybralam,ale karmilam piersią i tez szybciutko zrzucilam.Okropnie sie stresuje testem pappa,jestem przed...az płakać mi sie chce. W poprzedniej ciąży praktycznie się tym nie przejmowalam. Ja nie pracuję,a jestem tak zmęczona, że w południe zasypiam na siedząco. Rano półtora roczna córeczka codziennie nas budzi okolo 6 i już nie daje spać. Nawet oczy nie da zamknąć:-) nachyla główkę nad twarzą i ciągle powtarza ,,mamooo" dopóki nie otworze oczu na stałe.:-)

Odnośnik do komentarza

Kasia3
A kiedy robisz test? Przecież to już prawie graniczny termin. A termin porodu różni nam się o 1 dzień.
U nas to była ostatnia chwila bo test jest wiarygodny gdy płód ma max 84 mm i u nas tyle ma.
Rozumiem stres. W poprzedniej ciąży mi wyszło wysokie ryzyko zd. Miałam amniopunkcję. Ale przedewszystkim miałam podniesioną wartość przeziernosci karkowej do 2,8 + mój wiek. Oj nastresowałam się.
Teraz usg wyszło dobrze. Na pełen wynik testu muszę poczekać ale już mniej się stresuję bo już znam ten stres.
A to zmęczenie jest obezwładniające. Ja od jakiegoś czasu czuję się lepiej. Już nie zasypiam o 16. Ale to normalnej aktywności mi daleko.
Z tymi kilogramami to było tak, że na koncówce młody mnie bardzo kopał po żołądku. Nic nie mogłam zjeść bo było to wykopywane. Więc na końcu prawie nic nie jadłam. Tylko piłam sodę bo to była jedyna rzecz skuteczna na zgagę.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj wylądowałam w szpitalu z plamieniem, okazało się, że mam krwiaka niewielkiego ale jest i się oczyszcza, przez 2 tyg mam prowadzić bardzo oszczędny tryb życia i brać oczywiście leki luteinę i duphaston. Ehh... ciagle coś a to dopiero 14 tydz i 5 dzień.

Odnośnik do komentarza

Usg genetyczne robilam we wtorek, lekarz twierdzil ze wszystko ok,przeziornosc 1mm,dzidzia mierzy 6,4 cm. W dniu badania 12 tydzien 6 dzień,termin wyliczony na 25.10. z usg. Lekarz kazal badanie zrobic czwartek/piątek, byłam dzisiaj.Ja też w poprzedniej ciąży pilam sodę.Ale jadłam normalnie. Duuuuzo slodyczy,szczegolnie ciepłe lody i co codziennie na sniadanie koniecznie nutella z bialym serem. W 3 trymestrze aktycznie czulam ucisk,ale nie taki zeby mnie zniechecal do jedzenia.Teraz nie moge nic jeść,wciskam czasem na siłę ,oby cos skubnac.Niestety mdlosci powróciły i nie chca mnie opuscic,dobrze ze nie wymiotuje. Bzaaa dużo dużo siły...

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny :)
Ja też nic nie przytyłam, trochę mnie to martwi. Ale dzisiaj rano w biegu zobaczyłam swoje odbicie i nie wiem kiedy to się stało, ale widać brzuszek :)))
Od jutra zwalniam tempo ilość obowiązków, stres czasami brak czasu, żeby zjeść i dzisiaj mój organizm zaprotestował pojawiły się delikatne skurcze, czułam się bardzo słabo przez kilka godzin nie mogłam dojść do siebie :(
Jutro w ramach relaksu poczytam forum, bo już mam chyba tygodniowe zaległość :)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...