Skocz do zawartości
Forum

Skarby Październikowe 2017


Koraliczek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej U mnie dzisiaj też mdłości, ale chyba sama jestem sobie winna. Mam mdłości jak się denerwuje - a wczoraj zaczęłam czytać o porodach - takie różne opowieści kobiet i troche tym się podłamałam... Jak czytam, jak ktoś pisze, że poród można porównać do umierania - to zaczynam myśleć jak ja to przeżyje... Ale obiecałam sobie więcej tego nie czytać - wogóle nic nie czytać... Bo tylko szkodze sobie i dziecku... A poza tym jest w miare ok - raz lepszy dzień raz gorszy... Czekamy aż minie pierwszy trymestr i będziemy się chwalić z mężem... Po mnie to właściwie wcale nie widać jeszcze - brzuch mam troche tak wzdęty jak zawsze przed okresem....

Odnośnik do komentarza

Ja to średnio się czuję od jakiś dwóch tygodni koszmarne mdłości nadal 24 h i wymioty miedzy godziną 21 a 23. Wysyp pryszczy na czole i dekolcie nie miałam takiego nawet jako nastolatka ;) Piersi mam jak tykające bomby czekam, kiedy wybuchną ;)))
Z drugiej strony te wszystkie dolegliwości mnie trochę uspokajają, bo to jakiś znak, że ciąża się rozwija i mam nadzieję, że tym razem się uda. Za 6 dni wizyta „uspokajająca” :)
Na razie nie wybiegam daleko w przyszłość nie rozmyślam o wyprawce, pokoiku, porodzie itd. Gdzieś w połowie ciąży zacznę czytać opinie o krakowskich szpitalach, żeby mieć jakiś ogląd, chociaż pewnie każdy będzie miał zarówno dobre jak i skrajnie złe trzeba się będzie zdać na intuicję. Nie znam warunków, ale krąg się na pewno zawęzi, bo będę brać pod uwagę tylko te, które mają jednoosobowe sale porodowe.
Porodu się nie obawiam myślę, że skoro tyle kobiet przez to przeszło to mi też się uda ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

asia23w
Merenka ja mam tak samo - niby jem średnio co dwie godziny, ale sama nie wiem co bym jadła , a jak już sobie coś zrobie do jedzenia to już mi ochota na to mija - martwie się bo schudłam pół kilo a czytałam gdzieś, ze w I trymestrze kobieta powinna przytyć jakieś 1-2 kg...

Ja czytałam, że utrata wagi w I trymestrze nie jest niepokojącym objawem a nawet często spotykanym, bo kobiety wymiotują, mają problem z apetytem itd. Pół kilograma na pewno nie jest powodem do zmartwień ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Moniczka_W
Ja mam wizytę 23 marca i już nie mogę się doczekać. Fasolka będzie miała wtedy 11 tygodni i 4 dni.
:))))))))
Czy któraś z Was ma problemy z zatokami?

Ja jestem po usunięciu polipów z zatok, obecnie jest dużo lepiej poza tym że nie czuję żadnych zapachów i smaków :(

12.10.2017 Eryk 3620 gram i 55 cm
--
21 tc - 10.07.16 Martynka ♥ (*)

Odnośnik do komentarza
Gość krysia1989

Hej, zniknęłam na jakiś czas, mdłości i wymioty mnie przeczołgały... ale chyba powoli odpuszczają.

przeszłam też zapalenie pęcherza i jednorazową kurację antybiotykiem monural.

zapisałam się też na test pappa. będę miała robiony pod koniec marca.

czy wy też się wybieracie na test?

Odnośnik do komentarza

~Bzaaa
Wizytę mam w czwartek i już nie mogę się doczekać. Jestem ciekawa co powie lekarz na te ketony i czy usg będzie przez brzuch.

Ja drugie usg w 6 tygodniu 5 dniu miałam przez brzuch. Lekarz powiedział, że u osób o prawidłowej masie ciała nawet na tak wczesnym etapie ciąży najczęściej już wszystko jest dobrze widoczne i nie trzeba wykonywać usg przez pochwę.

https://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a29lbyak8.png

01.12.2016 [*]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...