Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Redakcja

Konkurs "Rodzina Treflików"

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani,

Znacie rodzinkę Treflików? Jeśli tak, to z pewnością ucieszycie się z naszego konkursu, a jeśli nie, to na pewno polubicie tę przyjazną rodzinę :-)

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy konkurs, w którym nagrodzimy aż 10 zgłoszeń! Do wygrania zestawy pięknych puzzli od marki Trefl:

https://i.wpimg.pl/O/500x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2016/12/07/trefliki-bd0907b657d41af6b81a876e4610a0f69217aea4.png

Zadanie konkursowe:
Przygotuj wspólnie ze swoim dzieckiem puzzle i pokaż nam ich zdjęcie, dodając je na forum w tym wątku konkursowym.

Konkurs trwa do 21 grudnia 2016 roku do północy. W ciągu kolejnych 7 dni roboczych ogłosimy wyniki!

Powodzenia :-)

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasza wersja puzzli to oczywiście układanka lubianej przez moje dzieci (Martyna- 9 lat, Mikołaj -4 lata) rodzinki Treflików. Jest dość łatwa w ułożeniu, bo powstała z myślą o młodszych. A powstała z kolorowego papieru, z którego wycięliśmy poszczególne elementy każdej z Treflikowych postaci:mamy, taty, Treflika i Treflinki. Tak z pozornej kupki ścinków powstaje wesoła Treflikowa rodzina :)

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53053.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca mojego syna Piotra (12 lat).
Piotr najpierw wykonał masę solną, rozwałkował na blachę, zaprojektował kształt puzzli A na koniec namalował obrazek przedstawiający jego ulubionego bohatera;) oto efekt;) zachęcamy do ukladania;)

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53105.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53108.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53110.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Praca mojego syna Piotra (12 lat).
Piotr najpierw wykonał masę solną, rozwałkował na blachę, zaprojektował kształt puzzli A na koniec namalował obrazek przedstawiający jego ulubionego bohatera;) oto efekt;) zachęcamy do ukladania;)

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53106.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53107.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53109.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oto nasze puzzle wykonane z drewnianych szpatułek. Pierwszym krokiem wykonania jest sklejenie taśmą klejącą szpatułek, aby nam się nie przesuwały. Wycięliśmy i pokolorowaliśmy obrazek. Następnie nakleiliśmy go na drewniane szpatułki. Później rozcięłam go i tak powstały puzzle. Dodatkowo je ponumerowaliśmy, aby powtarzać sobie liczby :) Widoczne puzzle z wizerunkiem pieska samodzielnie wykonał mój synek (ja tylko je pocięłam). Brokat oczywiście musiał być ;)

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53248.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najpierw w ruch poszły pisaki i obrazki zostały pokolorowane. Potem wzięłam nożyczki i rozcięłam każdy z nich w inny sposób. Niby łatwe? No to próbujemy układać...

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53365.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden, dwa, trzy, cztery,
te puzzle są jak z wyższej sfery.
Nie dość że już ułożone,
to jeszcze własnoręcznie zrobione.
Hanula już duża dama - dwulatka,
lubi układać puzzle - każdego po kolei gagatka.
Zresztą uśmiech mówi sam za siebie,
Hania czuła się jak w siódmym niebie.

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53370.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53371.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3,5-letnia Dominika bardzo lubi puzzle. Na fotografiach jej praca. Najpierw narysowała obrazek przedstawiający ją samą, jej siostrę, jej lalę oraz konika. Następnie z pomocą mamy nakleiła rysunek na tekturkę. Wycięłyśmy kształt naszych puzzli. Obrysowałyśmy je na drugiej kolorowej kartce naklejonej na tekturkę. Następnie obrazek został pocięty na siedem części. Każda z nich została obrysowana. Dzięki temu mamy puzzle z "ramką". Choć nasza praca to tylko siedem części układanki, to Dominika może się pochwalić, mimo młodego wieku, umiejętnością składania puzzli składających się z nawet 60 elementów.

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53386.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53387.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, postanowiłyśmy przedstawić kolorową choineczkę. Drzewko świąteczne i jego tło zostało wykonane z bibuły (kuleczki kolorowej bibuły).

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53388.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53389.jpg

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53390.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasze puzlle :) Tworzone przy pomocy :
*mamusi
*farb
*karteczek
* czarnego flamastra
*dykturki
* nożyczek
Uwielbiam puzzle pod każdą postacią a na dodatek wtedy kiedy same je tworzymy wspólnie z mamą :)
Amelka

monthly_2016_12/konkurs-rodzina-treflikow_53391.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochani,

dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie! I już ogłaszamy zwycięzców! :)

wiesia-2
mag0
MamaiAmelka
testolandia
mamaG
Tecia
kaes83
Ania_87
Dorota S.
czarnamamba

GRATULUJEMY!!!

Teraz czekamy na Wasze adresy i numery telefonów pod mailem konkursy_parenting@grupawp.pl. W temacie wiadomości należy wpisać swój nick oraz nazwę konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...