Skocz do zawartości
Forum

Sierpniowe mamusie 2017


ineeska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama_2014

Czesc dziewczyny. Pisalam wczesniej ze byly dwie kreski na tescie i ze jestem po chirurgicznej konozacji szyjki. Bylam dzis na wizycie u gin. Niestety nie potwierdzil ciazy. Powiekszone endometrium, przyjsc za 2-3 tyg zeby potwierdzic czy to ciaza czy nie. Wg obliczen to bylby 4-5tydzien i termin na polowe sierpnia. Nie wiem sama co mam myslec. Juz sie cieszylam na to malenstwo. . W glowie same ciemne mysli :-(

Odnośnik do komentarza

Byłam wczoraj na wizycie. Było ciut za wcześnie chiciaż przy którejś próbie uchwycenia płodu widać było migającą kropeczkę :) Lekarz stwierdził że wszystko jest dobrze ale minimalnie przy wcześnie i dla pewności wizytę przełożył na przyszły piątek przed samą wigilią. Wtedy wszystko pobada i pomierzy. Teraz byłoby ciężko zrobić to dokładnie. Ale cieszę się bo gdzieś tam w tle na ekranie widziałam bijące serduszko. A ja dalej zero objawów.

MalinaA też mam synka ale 13-miesięcznego i też całe dnie sama bo mąż 10 godz dziennie pracuje a babcia daleko. Ale damy radę! :)

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_2014

Powinnam miec @ 7.12 ale do tej pory nie mam. Dwa testy robilam i wyszly pozytywne. Chyba faktycznie w poniedzialek zrobie bete i bede wiedziala, ewentualnie moze uda sie dostac do innego lekarza gdy bede miala wyniki. Nie wiem sama co mam myslec o tym :-(
Beti gratuluje ;-)

Odnośnik do komentarza

dopóki nie ma @ to jest nadzieja ;)

ja się trochę zaczynam zastanawiać jak moja wtorkowa wizyta będzie wyglądać, nie mam z kim synka zostawić, więc jedzie ze mną. zamierzam wziąć torbę słodyczy (taki ratunek żeby posiedział spokojnie) i na telefon nagrać bajki. oby to go zajęło. gorzej jak będzie opóźnienie, to przychodnie rozniesie :/

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7jj44j8203qdaz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/9f7jvcqg68yf2fpx.png

cd9b6vgcw57kg1sz.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny jestem Kasia i dołączam do Was. Dziś zobaczyłam 2 kreski bardzo się cieszę. Rok temu w sylwestra dowiedziałam się ociąży ale niestety okazało się że jest pozamaciczna, powodem były zrosty i dla tego teraz było to już in vitro bo inaczej się już nie dało. Trochę jeszcze nie dowierzam ale baaardzo się cieszę. ☺️

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_2014

Monika a termin wyznaczyl Ci gin czy sama wyliczalas ? Juz cos bylo u Ciebie na usg widac ? Nie wiem czy czytalas wczesniejsze posty : mi wg Om wychodzi na 17.08 a gin wczoraj nic nie wdzial na usg :-(

Trzymaj sie, odpoczywaj, bedzie dobrze ! :-)

Odnośnik do komentarza

Cześć mamusie, troche sie nie oddzywalam, trzymam kciuki za wasze wizyty u lekarza ;)
Chciałabym rowniez powitać wszystkie nowe mamy.

U mnie wszystko w porządku narazie, nic nie boli ( dzisiaj troche kuje mnie jajnik ). Mdłości tak jakby ustały, za to caly czas mam wilczy apetyt. Normalnie cos zjem i za godzinę znowu zwija mnie w żołądku z glowu. A najzabawniejsze jest to ze jak juz pojde do lodowki to nic mi nie smakuje :) jeszcze 12 dni do wizyty, mam nadzieję ze wszystko będzie w porządku. A tym czasem zabieram sie za swiateczne porzadki. Pozzdrawiam i nie przemeczajcie sie kochane :)

http://www.suwaczki.com/tickers/uwo9qqmzxacyl9ax.png

Odnośnik do komentarza
Gość Mama_2014

Hej dziewczyny. Nie wiem co mi sie dzisiaj dzieje, caly dzien sie czuje jakbym z imprezy wrocila, mdli mnie, pobolewa brzuch.. wiecej leze, corcie polozylam spac i sama tez mam ochote sie przespac.. jutro chyba musze zrobic ta bete i zobaczymy. Ile sie czeka na wynik, wiecie ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...