Skocz do zawartości
Forum

Październiczki 2009


żabol22

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aldonka23

asieńka
Ja z zupełnie innej beczki- moja teściowa dzisiaj przepowiedziała mi:Oczko: że na 100 % urodzę chłopczyka. podobno jest taki zabobon, że jeśli dziecko powie pierwsze słowo "mama" to następna będzie córeczka, a jeśli "tata" to synek. Moja córcia trzy dni temu powiedziała "tata":Śmiech: Słyszałyście o czymś takim??

mnie sie wydaje,że to nie jest prawda....takie stare gadanie.........u mnie też babcia tak móei ale nie jest tak......może stanie się tak,że bedzie chlopczyk:yuppi:

Odnośnik do komentarza

Dzis niestety od rana znow macza mnie okropne mdlosci......:36_2_18: Ledwo wstalam z lozka i to tylko dlatego,ze dzis wizyta u lekarza.......Co prawda nie mam jakiejs nadzieji na dowiedzenie sie czegos,bo ci angielscy lekarze maja dziwne podejscie do ciazy...Trzeba to ide i tylko tyle...:ehhhhhh: Pewnie jak zwykle zmierza mi cisnienie,wage,powiedza o kwasie foliowym i tyle....Oj brak mi czasami naszej polskie sluzbyzdrowia....

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

cześć pażdzierniczki:yuppi:
ja właśnie będe śniadanko jadła....brzszek głodny i daje o sobie znać więc z dalszego snu nici......dziś znowu się kręciłam w nocy...porażka......sutki bilą jak cholera i pełno pryszczy mi wyszło...:36_2_18:

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Małgosia1708
cześć dziewczyny, wczoraj wieczorem pojawiła się jakieś dziwne krwawienie, dzisiaj troszkę plamię na brązowo ... idę do lekarza po południu, zostałam w domu, brzuszek troszkę boli, tylko, żeby z maluszkiem wszystko dobrze było ... może to przez te moje jazdy wczorajsze ...

dobrze,że idziesz kochana do lekarza......lepiej chuchać na zimne......napisz nam czy wszystko dobrze....ja kakao wypiłam i pełna jestem.........a kawy nie pijecie wogole?

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Małgosia1708
cześć dziewczyny, wczoraj wieczorem pojawiła się jakieś dziwne krwawienie, dzisiaj troszkę plamię na brązowo ... idę do lekarza po południu, zostałam w domu, brzuszek troszkę boli, tylko, żeby z maluszkiem wszystko dobrze było ... może to przez te moje jazdy wczorajsze ...

dobrze,że idziesz kochana do lekarza......lepiej chuchać na zimne......napisz nam czy wszystko dobrze....ja kakao wypiłam i pełna jestem.........a kawy nie pijecie wogole?

Aldonko ja piję kawę, wiem ze się nie powinno, ale nie będę piła więcej niż jedna dziennie, ja i tak piję z mlekiem rozpuszczalna, myślę ze nie zaszkodzi jak myślicie?

Odnośnik do komentarza

Kawusia wypłukuje cenne minerały, ale dzisiaj się chyba skuszę, bo nie wiem co się wokół mnie dzieje, chodze jak neptyk i nie wiem czy to od pogody czy hormony. Przed ciążą byłam wielką kawoszką- min. 4 dziennie, oczywiście rozpuszczalne.
Małgosiu takie delikatne plamienia się zdarzają, w pierwszej ciąży też tak miałam, ale faktycznie lepiej dmuchać na zimne. Trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza

Małgosia1708
cześć dziewczyny, wczoraj wieczorem pojawiła się jakieś dziwne krwawienie, dzisiaj troszkę plamię na brązowo ... idę do lekarza po południu, zostałam w domu, brzuszek troszkę boli, tylko, żeby z maluszkiem wszystko dobrze było ... może to przez te moje jazdy wczorajsze ...

Witaj Małgosiu!Masz rację że idziesz.Ja w piątek miałam plamienia na brązowo,poszłam i od razu się uspokoiłam.Pani doktor powiedziałą,że tak czasam ywa,ale dała mi leki na podtrzymanie oraz zwolnienie na m-c.Więcleżę i odpoczywam i już ustąpiło:yuppi:
U Ciebie też na pewno będzie wszystko ok.nie trzeba się martwić na zapas:)
Trzymamy za Was kciuki,daj znać jak wrócisz od lekarza.Buźka

Odnośnik do komentarza

aldonka23
Małgosia1708
cześć dziewczyny, wczoraj wieczorem pojawiła się jakieś dziwne krwawienie, dzisiaj troszkę plamię na brązowo ... idę do lekarza po południu, zostałam w domu, brzuszek troszkę boli, tylko, żeby z maluszkiem wszystko dobrze było ... może to przez te moje jazdy wczorajsze ...

dobrze,że idziesz kochana do lekarza......lepiej chuchać na zimne......napisz nam czy wszystko dobrze....ja kakao wypiłam i pełna jestem.........a kawy nie pijecie wogole?

Aldonka ja czasam piję kawę,taką słąbiutką z mleczkiem.Moja pani doktor powiedziała,że lapsza słąba kawka,niż mocna herbatka:)więc czasami sobie pozwalam,ale najczęściej kawę inkę wybieram;)

Odnośnik do komentarza

Byłam dzisiaj u mojej Dyrektorki.....bo dostałąm to zwolnienie i stwierdziłąm,że trzea osoiście pogadać.....tak przez telefon to chyba trochę nie bardzo....wiecie jak się zdziwiłam.Strasznie miło było,powiedziała,że moja ciepła posadka będzie na mnie czekać,nawet jeśli zdecyduje się zostać w domku do końca ciąży!!!Że mam myśleć tylko o sobie i dzidziusiu....strasznie się cieszę,żę już po tej rozmowie,bo przyznam że wczoraj troszką się denerwowałam.Tzn.wiedziałam,że będzie ok,ale to zawsze różne mysli człowiekowi do głowy przychodzą.Na szczęście mam to już za sobą i teraz pozostał relaks i pozytywne myślenie:)
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Oleńka
Byłam dzisiaj u mojej Dyrektorki.....bo dostałąm to zwolnienie i stwierdziłąm,że trzea osoiście pogadać.....tak przez telefon to chyba trochę nie bardzo....wiecie jak się zdziwiłam.Strasznie miło było,powiedziała,że moja ciepła posadka będzie na mnie czekać,nawet jeśli zdecyduje się zostać w domku do końca ciąży!!!Że mam myśleć tylko o sobie i dzidziusiu....strasznie się cieszę,żę już po tej rozmowie,bo przyznam że wczoraj troszką się denerwowałam.Tzn.wiedziałam,że będzie ok,ale to zawsze różne mysli człowiekowi do głowy przychodzą.Na szczęście mam to już za sobą i teraz pozostał relaks i pozytywne myślenie:)
Pozdrawiam

to masz super wyrozumiała dyrektorke-gratuluję:yuppi::yuppi:
ja się nareszcie ubrałam....

Odnośnik do komentarza

Cześć październiczki i te "stare" i te "nowe".

Ja w miarę dobrze się czuję i jestem z siebie dumna bo odkąd dowiedziałam się,że jestem w ciąży całkowicie odstawiłam kawę - tak na wszelki wypadek.Zamiast kawki pije rano kakao chyba dużo zdrowiej.
Nawet mdłości nie miałam dzisiaj:yuppi:
Oby tak dalej.
Miłego dnia kobitki i pisać jak u lekarza było

http://www.suwaczki.com/tickers/km5suay3zujoxtvi.png

http://www.suwaczek.pl/cache/935694eb62.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvds21r6cc.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfegz239mqzcmc.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...