Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

agatron ale miałaś nosowy stres. Ciśnienie, dziękuję nie mierzyłam, robię to tylko wtedy jak kołaczę :) Brawo za bezpieluchową noc
Dziubala wyobraziłam sobie jak musiałaś ćwiczyć refleks przy Maciusiu z lampkami
Monika Kubie zdrówka!! A pieluchy się pozbądźcie
Anula megaposty tworzy się długo a znikają w jednej chwili :Oczko:
radość dobrze że Piotruś już lepiej
Lehrerinjak NIsia?
Gabi u nas też dziś było wspólne układanie Lego (tylko tu już walka o ten sam klocek potrzebny do budowli)
Anulka super śpioch z Majusi
Ciekawa jestem jak tam Słonko

Odnośnik do komentarza

http://m.forum.parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/tulips.JPG

Muszelko, kochana. Zyczę Ci wszystkiego naj naj naj. Miłosci, radości , samych słonecznych dni.I zajrzyj do nas , bo strasznie nam Ciebie brakuje.:36_3_15:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

monika4
Dziubala

Monika - ja bym już ściągnęła tę pieluchę. Bezpowrotnie :yes:. Nawet jak się zsika to potraktuj to jako wypadek przy pracy (w końcu każdemu się może zdarzyć) :Oczko:. Kochana, tylko nie szukaj wymówek :Oczko:

obawiam się, niestety, że właśnie wytknęłaś mi moje wygodnictwo wciśnięte gdzieś w kąt podświadomości:ehhhhhh: nastąpiło coś w rodzaju przeniesienia i mam czego chciałam, chyba pora stawić czoła smutnej prawdzie, dzisiaj jeszcze pielucha bo nie zabezpieczyłam odpowiednio łózka ale od jutra trzeba wziąć się na ostro

A dlaczego ma Ci nie być dobrze i wygodnie? Niech sobie spi w pampersie!ja czekałam aż moje dzieci same dojrzeja do decyzji. W przypadku Jaśka było to 4,5 roku i co? i nic. nie jest zaburzony i raczej nie widzę, aby to miało wpływ na jego dalsze życie. Że tak Cię podbuntuję...:Oczko:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

anula_73
monika4
Dziubala

Monika - ja bym już ściągnęła tę pieluchę. Bezpowrotnie :yes:. Nawet jak się zsika to potraktuj to jako wypadek przy pracy (w końcu każdemu się może zdarzyć) :Oczko:. Kochana, tylko nie szukaj wymówek :Oczko:

obawiam się, niestety, że właśnie wytknęłaś mi moje wygodnictwo wciśnięte gdzieś w kąt podświadomości:ehhhhhh: nastąpiło coś w rodzaju przeniesienia i mam czego chciałam, chyba pora stawić czoła smutnej prawdzie, dzisiaj jeszcze pielucha bo nie zabezpieczyłam odpowiednio łózka ale od jutra trzeba wziąć się na ostro

A dlaczego ma Ci nie być dobrze i wygodnie? Niech sobie spi w pampersie!ja czekałam aż moje dzieci same dojrzeja do decyzji. W przypadku Jaśka było to 4,5 roku i co? i nic. nie jest zaburzony i raczej nie widzę, aby to miało wpływ na jego dalsze życie. Że tak Cię podbuntuję...:Oczko:

i masz babo placek:sofunny::sofunny: czuję się podbuntowana:sofunny::sofunny: rozumiesz... osiołkowi w żłoby dano, w jednym owies, w drugim siano...
:sofunny::sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4

agatron ale rewelacyjne fotki, z ciebie super udawana mamucica podszywająca się pod podeszły wiek
z Boryska ekstra szkrab!!!!

deva super, że macie takie imprezy dla dzieci i dobrze, że Vic jest zadowolony, zawsze to jakas odmiana
a ta trasa po chrzestną to chyba nie za daleko, Vic lubi jeździć autem??? czemu się boisz

na tamto lotnisko najdalej, 120km,ale tu ograniczenia predkosci sprawaiaja ze jedzie sie tam 2 godziny w jedna strone, czyle we dwie to jest 4 godz plus bylaby przerwa na poczekanie na lotnisku, a Vickowi za dlugo w jednym miejscu to sie nudzi i jest afera...

baby song bardzo fajne i dla dzieci i dla mam - tu jest jeszcze zwyczaj tzw.barsel-gruppe czyli spotykaja sie mamy ktore rodzily w tym samym terminie - pierwszy raz w stacji zdrowia a potem same sie wymieniaja numerami tel i chodza razem na spacery, mysmy sie smialy ze jestesmy barnevognmafia czyli mafia wózkowa:Oczko:
tylko ja 2 miesiace po porodzie sie przeprowadzilam i potem troszke mi nie bylo pr drodze jezdzic metrem zeby pochodzic i wracac metrem zeby dziecko zdazyc cycem nakarmic...
a szkoda, ze sie pourywalo...

Monia38
Dobry.
Nocka do d...., do czwartej urzędowałam,zanim w końcu wzięłam przeciwbólowy na.....zęba. Chyba mnie LG piątka boli,nie jestem pewna :Histeria:

Agatron dlaczego podszywasz się pod mamuta????????? Masz chyba niewiele ponad 20 latek :Oczko:

idz do zębologa, po co sie tak męczyc...
Agatron sie podszywa???

monika4

a ja mam kolejnego zonka w związku z homeopatią i pójściem Kuby do przedszkola,
jestem głupia, macie pomysła????

ja bym dawala mimo to, tylk bez przesady z tymi czasami, wez poprawke na 15 minut ptzed jedzeniem mu dawaj i juz,skoro kupilas, to zuzyj, mysle ze i tak zadziala,,,

gabalas
monika4
agatron
i zmarchy tu i ówdzie też nie, no i cellulit i rozstępy :yyy: Pokazać? Błagam, nie skreślajcie mnie z listy Mamutków :o_master:

pokaż!!!!!
z listy nie skreślimy ale pokaż!!!!:sofunny::sofunny:
udowodnij ze jestes mamutem plissssssss:sofunny::sofunny::sofunny:
:sofunny::sofunny::sofunny:

gabalas
Jesuuu wygoncie mnie do sprzatania plisssssss:Oczko:
Jakos od wczoraj mi brzmia w głowie słowa Moniki ze syf nie ch.... i tydzien postoi:sofunny::sofunny::sofunny:
Monika no widzisz co narobilas??????????????:sofunny::sofunny::sofunny:

o qrcze swietne!!!!!!!!!!!!!:sofunny:

monika4
radość serca
Agatron coś Ty faktycznie kręcisz z tym mamucim wiekiem :hahaha:

Monika4 to Kuba niezły śpioch :) Mój Piotruś też tak zasypia o 21, ale pobudka o 7 najczęściej. Bo w dzień Kubuś juz nie śpi, prawda?

juz w dzień nie śpi, dokładnie, nadrabia za to nocą i dobrze

och to pieknie spi...ale ja sie chcialam pochwalic ze Vic dzis spal do 8ej i wstal z sucha pielucha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

agatron
Wreszcie dojechałam do pracy i wcale nie chce mi się tu być. To znaczy teraz praca stacjonarna, a wcześniej sprawy zawodowe :yyy:
Wygląda na to, że czeka mnie podróż życia: Kraków, dolnośląskie, Warszawa, Francja - kto wie co sie jeszcze trafi :Oczko:

zapraszam do Oslo, chociaz predzej sie spotkamy w P-Niu:Oczko:

Dziubala


Agatron

Super fotki z NYC, Ty też świetnie wygladasz :great:

Deva – Ty masażystką jesteś? Szkoda, że nie mieszkasz w Krakowie bo byłabym stałym bywalcem u Ciebie :D
Fajne to baby song :yes:

Moniq – ale by było super z tą ofertą pracy dla K, trzymam kciuki!

owszem, widzialam na zywo kobietke, mlodo wyglada, gdzie jej tam do Mamutków:Oczko:

tak, jestem - zawody wyuczone potwierdzone papierem to:
masażysta - zakres masaz klasyczny, leczniczy, odchudzajacy, okostnowy, limfatyczny, sportowy plus masz Shantala - czyl iniemowląt oraz relaksacyjny z elementami shistsu(chce sie jeszcze podoszkalac)
stylista paznokci- metoda zelowa, akryl, manicure biologiczny,pedicure (tu planuje doszkolenie w zdobieniach)
agent ubezpieczeniowy (licencja panstwowa) z zakresu ubezpieczen na zycie (jest bezterminowa i moge sie w tej dziedzinie rozwijac)

Moniq u nas tez kciuki zacisniete!!!
do mojej przyszywanej mamy tez tak raz praca sama przyszla!

agatron
manenka71
cha Agatron Torun tez zaprasza a tu masz do odwiedzenia mnie i Bozene (przepraszam ze w jej i mieniu zapraszam chyba sie nie obrazi)

Dzięki Manenka, Toruń to moje UKOCHANE MIASTO - uwielbiam je :yipi:

tez uwielbiam Torun.....................:Całus:

gabalas
Monika ja Cie chyba udusze:Histeria::Histeria::Histeria::Histeria: ja tu po 18 z głodu zdycham a Ty mi tu taki wyzwalacz serwujesz:Histeria::Histeria::Histeria: Pochłonelabym wszystkie i ta Hula krasulą:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

och, sama mam ochote na takie placuchy!!! musze zrobic :Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

monika4
gabalas
[
Monika faktycznie dlugo sie Kuba meczy z ta nocna pielucha, a tak szybko mu poszlo w dzien, pamietam jak Ci "zazdroscilam" ze tak szybko Kuba załapał nocnik, a u nas juz ponad rok jak całokowicie zakopalismy pieluchy :Oczko:Ostatnio sie Krzysia pytam"pamietasz jak takie pieluszki nosiłes?? -nie ja jestem duzy nie nosze pieluszek, Nika sika do pieluszki ja nie":sofunny:a jak mu pokazalam w szafie (zostalo mi 5 sztuk tych jego) ze to były wlasnie "jego" to zaczal uciekac trzymajac sie za tyłek:sofunny::sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny: rewelka, padłam

:hahaha::hahaha:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

Byłam przed południem u koleżanki ze starego osiedla. Kawał drogi się tam jedzie, prawie 1,5h w 1 stronę, ale Maciusiowi wcale to nie przeszkadzało :Śmiech:. Fajnie wrócić na stare śmieci :Oczko:. A Maciuś mnie zaskoczył bo pamiętał, że mieszkaliśmy na III piętrze :Śmiech:
Wczoraj byłam na plotkach z kuzynką K, taki babski wieczór :Oczko:. I mamy teraz z K pomysł żeby ją zeswatać z kolegą K. Akurat był u nas przedwczoraj i dowiedzieliśmy się, że jest już po rozwodzie. Fajna byłaby z nich para, tylko czy tak wypada?

Piotrusiu, najlepsze życzenia! Rośnij zdrowy i szczęśliwy! :Całus:

Muszelka, moc serdecznych życzeń! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Radość serca - wiem, że Piotruś. Sorki :Nieśmiały:

Manenka – owocnego wybierania. W końcu przyjdzie taki dzień, że skończysz :yes:

Lehrerin – oby córci nic nie było!
Dzięki za info o Nomi. Mamy w Krakowie a nigdy tam nie byłam, chyba :Oczko:

Monika – nie chciałam Ci niczego wytykać ale uświadomić, że już czas pozbyć się pieluchy :yes:. Rozumiem, że dziś debiut? :Oczko:

Deva – gratki suchego pampka :great:

Miłego popołudnia :)

Odnośnik do komentarza

Witam już prawie weekendowo

Chociaż pieluchy już dawno za mną ale chciałam wam poradzić że nie można czekać jak dziecko samo się zdecyduje trzeba samemu zdecydować a im szybciej tym lepiej. Moja mała jak miała 2 lata to odzwyczaiłam ją od chodzenia w ciągu dnia, potem jeszcze ok pół roku jak zaczęłam odzwyczajać od spania w pieluszce bo najczęściej była ona sucha. Ale mam koleżankę co przez własne zaniedbanie( sama to przyznała) nadal zakłada na noc, a dziecko ma 4,5 lat, bo mała nie zawoła w nocy.
Uważam że 3 latka można nauczyć spać bez pieluchy.

Wracając dziś z przedszkola przez park( mamy przedszkole obok parku) spotkałyśmy 2 wiewiórki. Mała była zawiedziona że nie miałyśmy orzechów ale ja zapomniałam.

Życzę Wam miłego i ciepłego weekendu:36_2_53:

Odnośnik do komentarza

Hejka

Niśka czuję się wyśmienicie (odpukać) była to jednorazowa wpadka, dziś też miała (jak to nasza gabi nazwała) wakacje od przedszkola. Spędziła calutki dzionek u teściowej. Po południu poszłam z Pyśką po nią , a ona na mój widok płacz, bo nie chce wracać do domu, :hmm: chce być u babci. No to ładnie, zaczyna się... bunt i branie mnie na litość. Serce mi mięknie, jak płacze. I takim sposobem Niśka została jeszcze dziś na noc u teściowej. Może i lepiej, bo jutro i tak wiozłabym ją do teściowej rano, o 8 mam inaugurację (ale to brzmi....przypominają mi się dawne studenckie czasy :Oczko:) i szkoda byłoby ją budzić wcześnie. M. też nocuje u mmay, więc jest luz. (Mogę w spokoju wypić piwko). Jutro tylko oddeleguję rano Pyśkę do teściowej i pojadę na zajęcia. Nie wiem, do której będę siedzieć. Na razie nie mam planu, ale sam terminarz zjazdów mnie przeraził, bo praktycznie co tydzien mam zjazdy :glass: :glass: :glass: Załamka.

bozena to miałyście miłą niespodziankę na spacerze.

Dziubala spotaknia babskie są takie odprężające :smile_jump: Cod o NOMI, to w BP to największy market, innych brak :Histeria: ale wybór jest wg mneiogromny, sporo ciekawych rzeczy. A nie myślałaś, by kupić lampkę na allegro??

Muszelka wracaj do nas, tęsknimy za Tobą, brakuje Twoich postów. Z okazji urodzinek wszystkiego Naj...Naj...Naj.

RadośćSerca buziaki urodzinowe od e-ciotki Iwonki. Przekaż Piotrusiowi wszytskiego najslodszego,samych radosnych dni, beztsrokiego dzieciństwa i aby uśmiech nigdy nie schodził z jego twarzyczki. Jeszcze raz wszystkiego naj.

newania hop, hop. Odezwij się.

Mahakala Ty też daj znać.

rena a Ty już wróciłaś do pracy, czy jeszcze na l4 jesteś. bo coś mi umknęło.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, raz jeszcze dzięki za życzenia dla Piotrusia :)

Ja jestem padnięta, ale większość roboty na jutrzejszą imprezkę zrobiona, w ogóle to był ciężki psychicznie tydzień (patrz: w pracy). Postaram się w weekend na spokojnie popisać więcej.

Lehrerin powodzenia jutro na zajęciach, Pracusiu :36_2_25:
Kiedyś tak łączyłam pracę z zaocznymi studiami, teraz nie wiem jak dałabym radę przy dziecku, a u Ciebie Dwójka dzieciaczków, podziwiam naprawdę :brawo:

Dobrej Nocy :sen:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

jeszce zdazylam
dla Piotrusia moc buziakow od e-ciotki!!!

muszelko, co sie z Toba dzieje????

poza tym to mam do Was pytanie
chcialam sobie kupic troche polskich pyt i szukam czegos co mnie odniesie do starych kawalkow
czy mozecie mi powidziec czy plyta Nosowskiej i Osieckiej jest dobra?? wiem ze to subiektywne ale czytam o niej duzo ale sama nie wiem, kusi mnie...
to samo z Januszem Radkiem, plyta opowiesci Niemenem (czy jakos tak), Niemena lubie ale czy ta plyta fajna....
czy kupujecie CD w necie?? znalazlam tylko epik i merlina, koszta presylki mnie zabijaja no ale nie mam mozliwosci innego kupna... jedynie kupic i poslac...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...