Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

moniq no właśnie. Ja mam do czynienia razcej z opiniami moich byłych uczniów, że po powrocie z takiej Irlandii czy z takich Niemiec przychodzą do mnie i mówią, ile to oni zarobili i ile zarabiają. Ok, niech zarabiają, ile chcą ale mnie jakoś praca na zmywaku, czy praca na polu jakoś nie kusi. Czasami moi znajomi też (niby dorsli ludzie) chwalą się i co pewien czas nową furą zajeżdżają, no niby że przejeżdżali obok i tak wpadli, zobaczyć co u mnie. Normalnie szamotania pępka czasami można dostać.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

monika4

a ja teraz szukam czegoś na wczasy nad morzem, oczywiście za minimalne pieniądze w komfortowych warunkach:oczko:
rok temu byliśmy w Grzybowie i nie wiem czy znów tam nie pojedziemy

a morze wy macie jakieś ciekawe oferty?

My byliśmy 2 lata z rzędu na Wyspie Sobieszewskiej. Pięknie tam jest :). Jak czegoś fajniejszego nie znajdziemy, to też się tam wybierzemy w tym roku :)

Anulka
leba-linc.eu idealna dla dzieci...co prawda plaza mogła by być bliżej, ale od czego są auta :)

Byłaś tam?

gabalas
Przyszedl do mnie dziś kolega,zająl sie Krzysiem a ja odwaliłam kawal roboty, oczywiscie nikomu niepotrzebnej tzn. posprzątałam mieszkanie od podlogi do sufitu:oczko:

Kolega powiadasz :Oczko:

Anulka
dziewczyny co można kupić mężusiowi na 30 urodzinki...uwierzcie mi, nie mam pomysłu...

Np. zegarek, skĂłrzany portfel...

monikouette
a specjalnie dla lehrerin, wiernego mamucika, pokombinowalam i tym oto sposobem jestes lehrerin na setnej stronce razem z nami :lol: :lol: :lol:

Ja też chcę być na 100 stronce :Oczko:
Ale wiem, şe juş za późno, buuu ;)

monikouette
no i widze ze lehrerin, tak samo myslisz....
ja sie smieje bo duzo moich (waszych pewnie tez) znajomych z naszej kl jest za granica i wsrod wszystkich otrzymanych maili i wiadomosci to co drugi raz mi pisza ile zarabiaja albo za ile cos kupili itp :no w leb sobie strzelic idzie....

Pewnie w ten sposób próbują się dowartościować.

Odnośnik do komentarza

monikouette
dziubala ale tez i kojarze ze do drugiej masz czekac na M

Brawo za kojarzenie ;)

monikouette
tylko juz nie wiem o czym pisac :sofunny:
Jak trafiłaś do Francji? Jeśli możesz napisać, bo ja nie wiem.

monikouette
tylko jednego nie rozumiem, dlaczego boisz sie polozyc??? bo cos chyba tak pisalas :)

Aaa, bo jeszcze mam wewnętrzny opór/blokadę/traumę związaną z tym, że kilka tygodni temu ktoś chciał mi wejść wieczorem do mieszkania, gdy byłam sama tylko z Maciusiem.
Ale to minie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...