Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Monika ano fajnie miec kumpla geja zwlaszcza ze to fajna dooopa i urodzony tego samego dnia i miesiaca:oczko: dla rozwiania watpliwosci :oczko:
http://img246.imageshack.us/img246/38/0088625905dh7.jpg

A z tym jedzeniem to taka sama była moja siostra kompletnie nic nie jadła. Jak jej ksiązeczke przegladałam to w wieku ponad 4 lat coś 12 kilo ważyla. Potem w przedszkolu koszmar był z wyzywieniem, w szokle tylko słodycze i mac Donald i szczerze powiem że tak jej to zostało a w sumie chuda nie jest i ma 17 lat i 170 cm. Oj pamietam jak nakarmienie jej czymkolwiek graniczyło z cudem:Kiepsko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Anulka

zgadzam się z tym...To bardzo trudny temat. Ja też gdybym nie przemycała, celebrowała, kombinowała to cały dzień Miki nie zjadłby nic oprócz kinder czekoladki :duren::duren::duren:

Odstaw całkowicie wszystkie słodycze na co najmniej kilka tygodni :yes:
Często niejadki to dzieci, które jedzą słodycze a potem na normalne jedzonko nie mają chęci (apetytu), bo już tak dobrze nie smakuje a i brzuszek już troszkę zamulony (zapchany) słodkim ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Anulka - super dzieci tam mają :)
Naprawdę warto tam pojechać? Godne polecenia?

ja uważam, że tak...wszystko w domku urządzone specjalnie dla dzieci, w kuchni krzesełka do karmienia, gospodarze ok, Pani Małgosia była w ciąży z bliźniakami a miala już 3 letniego Benijamina, więc dzieci nie zabraknie. A poza tym tam jest chyba 12 pokoików i cały czas zajęte. Jesli się zdecydujesz to poproś o pokój na 1 pietrze, bo dla mnie będąc w 32 tygodniu ciaży i niespełna 3 letnim Mikim było za wysoko na 2.

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Anulka

zgadzam się z tym...To bardzo trudny temat. Ja też gdybym nie przemycała, celebrowała, kombinowała to cały dzień Miki nie zjadłby nic oprócz kinder czekoladki :duren::duren::duren:

Odstaw całkowicie wszystkie słodycze na co najmniej kilka tygodni :yes:
Często niejadki to dzieci, które jedzą słodycze a potem na normalne jedzonko nie mają chęci (apetytu), bo już tak dobrze nie smakuje a i brzuszek już troszkę zamulony (zapchany) słodkim ;)

próbowałam...nic z tego...

Odnośnik do komentarza

Anulka
Dziubala
Anulka - super dzieci tam mają :)
Naprawdę warto tam pojechać? Godne polecenia?

ja uważam, że tak...wszystko w domku urządzone specjalnie dla dzieci, w kuchni krzesełka do karmienia, gospodarze ok, Pani Małgosia była w ciąży z bliźniakami a miala już 3 letniego Benijamina, więc dzieci nie zabraknie. A poza tym tam jest chyba 12 pokoików i cały czas zajęte. Jesli się zdecydujesz to poproś o pokój na 1 pietrze, bo dla mnie będąc w 32 tygodniu ciaży i niespełna 3 letnim Mikim było za wysoko na 2.

Dzięki za info :Całus:. Wpisałam sobie na listę wakacyjną to miejsce i zobaczymy co K na to ;)
A kiedy Wy tam byliście?
I jaka jest plaża (chodzi czystość, ilość ludzi, itp.)?

Odnośnik do komentarza

Anulka
Dziubala
Anulka

zgadzam się z tym...To bardzo trudny temat. Ja też gdybym nie przemycała, celebrowała, kombinowała to cały dzień Miki nie zjadłby nic oprócz kinder czekoladki :duren::duren::duren:

Odstaw całkowicie wszystkie słodycze na co najmniej kilka tygodni :yes:
Często niejadki to dzieci, które jedzą słodycze a potem na normalne jedzonko nie mają chęci (apetytu), bo już tak dobrze nie smakuje a i brzuszek już troszkę zamulony (zapchany) słodkim ;)

próbowałam...nic z tego...

Ale z czego nic? Nie dało się odstawić słodyczy czy apetyt się nie poprawił?

Odnośnik do komentarza

Hejka

Monia38 i ja też po kawce się melduję. I u mnie słoneczko pięknie świeci. Minus jest taki, że strasznie wieje i m. wysłałam do sklepu, bo mi się nie chciało.

Anulka no to dobrze, że temperatura spadła.

Dziubala no i ja chyba na listę wakacyjnych wyjazdów wpiszę wyspę.

gabalas no i ja słyszałam, że kolega gej to fajny kumpel. Moja psiapsiółka ma takich dwóch znajomych i z nimi fajnie dogaduje i od dwóch lat wspólnie robią wypady na wakacje i nie tylko. Miałam okazję kiedyś ich poznac i nawet spoko sie z nimi rozmawiało.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

witajcie laseczki!
ale pedzicie! ja tez pedze w domu posprzatane,mlodszy wykapany, starszy sie bawi a drugi sobie drzemke ucina.
wczoraj mi sie komp wylaczyl i juz nie odpalilam bo bym do tej drugiej z dziubala siedziala :sofunny:

wiec dzisiaj napisze co mialam pisac wczoraj:
do Francji z milosci mnie wywialo, najpierw bylam tu na studiach, poznalam Dminika, potem on za mna do Polski pojechal tam bylismy jeszcze dwa lata a po slubie do Francji. No i po 4latach ogromnej zwiazkowej porazki, rozwod, proces i po sprawie. no w wieeeelkim skrocie. a w miedzy czasie poznalam K i zamieszkalismy razem po sadowym ogloszeniu separacji. i tak sie do tej pory trzymamy, zaczal sie siodmy rok... :oczko:

co do tego wlamania dziubala, to juz kojarze, tylko nie wiedzialam ze Ci jeszcze taka trauma zostala

co do scrapa, mnie brakuje tego czego Ty dziubala masz pod dostatkiem, czyli czasu :) reszte mam :) tylko harmonogram napiety

co do niejadkow, moj to znowu taki ze tylko nam na zlosc nie chce jesc, tak samo jak nie chce sie ubierac czy umyc czy wyczyscic zebow, wiec niestety na sile troche je, ale wlasnie ze on zje wszystko prawie co ma w talerzu, poza swiezymi warzywami w stylu pomidor czy ogorek

ja mam kilku znajomych gejow tak facetow jak i dziewczyny. i fakt ze to bardzo dobrzy kumple, troche delikatniejsza sprawa z dziewczynami ale gdy juz kropki nad i sa poqstawione to nei ma problemu ;)

lehrerin, Ty tez w rozpedzie duzo juz dzis zrobilas, ja dom posprzatalam, jeszcze w pizamie z odkurzaczem latalam, dopiero niedawno sie ubralam

co do urlopu, podpisuje sie pod dedykacja ktorejs ze stronek :) my jedziemy tylko na tydzien ale niestety trzeba dom do przodu troche posunac, na pietrze lazienka i pokj do wykonczenia wiec kasy na jedno i drugie zabraknie. wiec bedzie tydzien, w okolicach fajnej miejscowosci SOULAC jak sie komus chce szukac gdzie to, nad Atlantykiem :)

anulka, widze ze pomysl na prezent sie znalazl!! super!

i to chyba tyle tego mega posta

Odnośnik do komentarza

U mnie słoneczko nie świeci, a niebo jest bardziej szare niż niebieskie :arf:

Anulka
Dziubala
Anulka - dorosły też się poci więc i u dzieci chyba to normalne. Maja chyba spociła się jeszcze jak miała temperaturę a nie jak już tempka spadła?

Ĺźe tak powiem, w trakcie...

Myślę, że to normalne, ale jak chcesz się upewnić to zapytaj telefonicznie pediatry :yes:

lehrerin

Dziubala no i ja chyba na listę wakacyjnych wyjazdów wpiszę wyspę.


:great:

Odnośnik do komentarza

Moniq – a juĹź myślałam, Ĺźe nie zobaczyłaś prośby o napisanie o Francji :Oczko:

monikouette
wczoraj mi sie komp wylaczyl i juz nie odpalilam bo bym do tej drugiej z dziubala siedziala :sofunny:
:D

monikouette
co do scrapa, mnie brakuje tego czego Ty dziubala masz pod dostatkiem, czyli czasu :) reszte mam :) tylko harmonogram napiety

Eee, nie popadajmy w skrajność :Oczko:. Ja tego czasu to nie mam pod dostatkiem :Oczko:, ale jak dochodzi kolejne zajęcie to inaczej układa się plan dnia i tym samy inaczej gospodaruje się czasem :yes:

Odnośnik do komentarza

hehe, no ja moge ten plan dnia obracac we wszystkie strony i tak mi czasu braknie na wszystko co bym chciala zrobic :)
a prosbe o Francje doczytalam tylko poszlam spac ( a tak wlasciwie to uslyszalam tez ze m wraca i postanowilam udawac ze spie zeby mi potem nie mowil ze jestem niewyspana :sofunny:) bo tak w ogole to wczoraj mialam nieplanowany samotny wieczor

ale za to w jakim towarzystwie go spedzilam !!!!!!! :heart:

Odnośnik do komentarza

Hej:Uśmiech:

O matko co to za nocne francusko-polskie rozmowy:eek: Nastukałyście, że hej:Oczko:

Lehrerin wyżerka na imprezie to dobre dla psyche, więc nie należy się stresować:great:

Anulka dobrze zrobiłaś z tym czopkiem. Moja lekarka zawsze mówi, żeby powyżej 38,5 podać. A tu rzeczywiście chodziło tylko o zbicie tempki.
Super, że masz już pomysł na prezent - brawo Dziubala:great:

Monika4 co do kuzynów, to szkoda gadać:sarcastic:

Lehrerin ja niecierpie horrorów:sarcastic: Miłych ploteczek:great:

Moniq oby znajomości okazały się trafione:great: o ile mnie pamięć nie zwodzi mogłam być w tej miejscowości, albo obok:Oczko:

Monia38 ale się uśmiałam z tego faceta co stan konta sprawdza na poprawę humoru:smiech: Chce Ci się myć okna:eek:

Gabalas no to fajnie z tym kolegą masz:Uśmiech: I jeszcze M. Ci nie marudzi, że coś nie halo:Oczko:

Dziubala z tym wyspaniem to tak jest, że jak Ty raz zabalujesz, albo musisz wstać rano, to dzieci śpią jak zabite:Rozgniewany:

Słonko witaj:Całus:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

No to dwa okna obleciałam. Mańka siedziała w wóżku, ale w trybie ekspresowym odleciała i teraz jeszcz śpi :D
Szkoda tylko, że przy każdym myciu okien mam ich coraz mniej tak się sypią:Kiepsko: Ja chcę nowe okna:Histeria: Byle do wiosny, to sobie założe:Oczko:

Lepiej, że sobie pralkę nastawiłam, ..................ale zapomniałam ją włączyć. No właśnie jakoś mi za cicho było. Żaden odrzutowiec nie lądował w łazience:Śmiech: No cóż mówiłam, że mam sklerozę.

Dzień już mam dzisiaj spokojniejszy. @ przyszła i nerwiska odpuściły:grin:

Odnośnik do komentarza

Wykorzystałam słoneczko, to że mocno nie wieje i poszłam z Maćkiem na spacer :Uśmiech:. Prawie nikogo nie było :oh:, gdzie się pochowały mamy, których zawsze jest dużo, hmm?
Łupie mnie rwa, co może oznaczać zmianę pogody :Kiepsko:

monikouette
hehe, no ja moge ten plan dnia obracac we wszystkie strony i tak mi czasu braknie na wszystko co bym chciala zrobic :)
a prosbe o Francje doczytalam tylko poszlam spac ( a tak wlasciwie to uslyszalam tez ze m wraca i postanowilam udawac ze spie zeby mi potem nie mowil ze jestem niewyspana :sofunny:) bo tak w ogole to wczoraj mialam nieplanowany samotny wieczor

ale za to w jakim towarzystwie go spedzilam !!!!!!! :heart:
:heart:

Chyba wszystkim nie starcza czasu na to co by chcieli robić ;). Ja mam listę spraw do zrobienia/załatwienia i codziennie staram się choć jedną wykreślić ;). Gorzej gdy muszę dopisać kolejne a spraw nie ubywa, ale DR :D

AsJa – kiedyś wyśpimy się za wszystkie czasy. Kiedy? Nie pytaj ;)
No i zawsze trzeba się cieszyć, że nie mamy gorzej ;)

Monia - też myślałam o umyciu okien, ale jeszcze trochę poczekają ;)

Odnośnik do komentarza

Dziubala pewnie, że tak:Uśmiech: We wszystkim trzeba szukać pozytywów:Uśmiech:

Ja miałam ze Stasia spaniem bardzo ciężki okres koło wakacji. Budził się i nie spał przed godzinę, dwie, trzy. Rano zrywał się o 6, a ja rano do pracy......

Ale było minęło:great:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...