Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

a tak w ogole, to ja bym zas podala malej cos na ten stan podgoraczkowy,
moja pediatra, ktora wcale za lekami tak nie przepada zawsze mi mowi ze przy goraczce poszczepieniowej to ona zaleca jakis paraceamol dlatego ze to jest reakcja na szczepionke a nie jakis stan chorobowy czy zapalny ktory powoduje goraczke a ktora pozniej sie moze przeistoczyc w chorobsko
u nas miesiac temu Noas tez dostal lekkiej goraczki i dalam paracetamol, po 36godz bylo po sprawie...
dobra, juz uciekam

Odnośnik do komentarza

monika4
właśnie się wkurzyłam, łaziłam po naszej klasie i miałam wejść w profil mojego kuzyna a tu się okazuje, że mnie zablokował, jego żona też, od kilku lat nie utrzymujemy żadnych stosunków ale żeby blokować............. to jakieś chore, facet z którym się praktycznie wychowałam, robi takie gówniarskie numery
ja nawet nie wiedziałam, że jest taka opcja jak blokuj

normalnie aż mi się wszystko zagotowało, żyliśmy sobie daleko od siebie, nikt nikomu w drogę nie wchodził, fotkę sobie jedynie chciałam obejrzeć bo nową wstawiła a tu taki numer:Wściekły::Wściekły::Wściekły: głupie to i dziecinne
to zachowanie, utwierdziło mnie w opinii na ich temat

uffff, musiałam się wygdać

Ale z nich numer :oh: Też bym się wkurzyła :arf:

Odnośnik do komentarza

monikouette
a tak w ogole, to ja bym zas podala malej cos na ten stan podgoraczkowy,
moja pediatra, ktora wcale za lekami tak nie przepada zawsze mi mowi ze przy goraczce poszczepieniowej to ona zaleca jakis paraceamol dlatego ze to jest reakcja na szczepionke a nie jakis stan chorobowy czy zapalny ktory powoduje goraczke a ktora pozniej sie moze przeistoczyc w chorobsko
u nas miesiac temu Noas tez dostal lekkiej goraczki i dalam paracetamol, po 36godz bylo po sprawie...
dobra, juz uciekam

ooo widzisz, dobra rada...dziekuje Monia,

nie ma to jak rady doświadczonych mamusiek
dzięki dziewczynki

Odnośnik do komentarza

dziubala do drugiej w nocY? współczuję, lepiej kładź się

lehrerin to witaj na naszej klasie, co prawda nie odnalezina

moniq ale jednak warto się spotkać, nic się nie musi wykluć, chociaż może tym bardziej, że jedna ma dzieci w wieku zbliżonym do Natanka

monia oczywiście, że olałam!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

lehrerin, no wlasnie to jest tak, ze na obcym terytorium to ja nie lubie zbyt zeaciesniac znajomosci bo tutaj jakby prawie skazani jestesmy na siebie i nie mam ochoty znac ludzi, ktorych nie lubie, a ze Polak i Polak to jakby prawie obowiazek znajomosci... troche magmatwalam ale moze da sie zrozumiec
tym bardziej ze moich kilka doswiadczen z Polakami na obczyznie nie bylo najlepszych, jak sie czlowiekowi w miare powodzi to tego drugiego szlag trafia z zazdrosci..... i zawisc taka i nic tylko o pieniadzach gadaja... no moze akurat nie bedzie tak w tym przypadku ale tego wlasnie nie lubie

Odnośnik do komentarza

monikouette
lehrerin, no wlasnie to jest tak, ze na obcym terytorium to ja nie lubie zbyt zeaciesniac znajomosci bo tutaj jakby prawie skazani jestesmy na siebie i nie mam ochoty znac ludzi, ktorych nie lubie, a ze Polak i Polak to jakby prawie obowiazek znajomosci... troche magmatwalam ale moze da sie zrozumiec
tym bardziej ze moich kilka doswiadczen z Polakami na obczyznie nie bylo najlepszych, jak sie czlowiekowi w miare powodzi to tego drugiego szlag trafia z zazdrosci..... i zawisc taka i nic tylko o pieniadzach gadaja... no moze akurat nie bedzie tak w tym przypadku ale tego wlasnie nie lubie

Monia niestety nie tylko na obczyźnie tak jest...Polak Polakowi w Polsce też często oczy wydrapuje :Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...