Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Radosc serca witaj i wpadaj do nas częściej.

anula aco się stało, że tak wczesnie kierujesz się w kierunku wyrka? Czyżby do mężulka Ci tak spiesznoa? :Oczko:

Monia pokoik rewelacyjny. A na ścianach zapewne tapeta? Fajnie Ci to wyszło. Efekt koncowy na 6!

anulka babskie spotkania przy piwku są takie odstresuwujące:Śmiech:

moniq i jak wypad do Zoo? Pogoda nie pokrzyżowała WAM planów. Udanej imprezki urodzinowej.

agatron nie martw się. Każda z nas to przeszła, przechodzi - przedszkole to wazna sprawa i dla dziecka i dla rodziców. Zobaczysz z czasem wszystko się unormuje.

newania podziwiam Cię, że jesteś w stanie oddać malutką do żłobka. Oby się Darunia szybko zaaklimatyzowała.

rena i jak minął dzionek w pracy po tak długiej przerwie na l4?

Dziubala w trakcie przeprowadzki...ciekawe, jak jej idzie?

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

M.nie ma i podejrzewam że nieprędko wróci.

Lehrerin jaksamopoczucie po urodzinach?

Qrcze, spacja mi słabo działa musz ę walić na maxa zeby zareagowała

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór
Agatron trzymam kciuki za przedszkolny debiut i zyczę miłych zaskoczeń
Slonko - powodzenia z remontowymi pracami!
muszelka jak kontrola u lekarza?
moniq Ty juz tak masz ze wciąż w biegu :)
Monia chcesz takie co przed 6. rano wstaje? Pożyczę (oczywiście jak wyleczę)
Lehrerin trzymam kciuki za te podyplomowe (ja moje wspominam z sentymentem, fajny czas weekendowych wyjazdow do Poznania). Super z bilansem.
Muszelka ostatnia byłam ja :)

Szym OK, nie jest już goracy, je ładnie, tylko maruder bo uziemiony w domu, a Ula korzystając że jest moja Mama wychodzi bez niego.

Odnośnik do komentarza

Manenka placek ze śliwkami mniam.... Luuuubię...
A fotki fajne, dużo ładnych dziewcząt:36_2_25:

Ale teraz naprawdę ide spać. Jutro kolejny dzień orki. dzisiaj m.nie było musiałam o....ć pracowice. jak ja tego nie lubię! Ale nie było wyjścia... Pojutrze niedziela, a potem dwa dni przerwy. Odpocznę.

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

agatron
anula_73
muszelka
Ja tez na mala chwileczkE. Ale tak to jest jak czlowiek wpada jako ostatni:ehhhhhh: Juz wszelkie najlepsze zyczenia zostaly wykorzystane. Ale:

Lehrerin - Zycze Ci tego wszystkiego co moje wszystkie poprzedniczki tylko troche wiecej!:36_1_11::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Lizus! :smile_jump:
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::36_1_11:

Ann

Szym OK, nie jest już goracy, je ładnie, tylko maruder bo uziemiony w domu, a Ula korzystając że jest moja Mama wychodzi bez niego.
super że Szymi tak szybko dochodzi do siebie Aniu...moja dziatwa z racji porzadków moich domowych wyszła dopiero po 16 jak S wócił...istne szaleństwo...jakby je ktoś z klatki wypuścił...jutro rano na wieś, więc poszaleja dzieci prze weekend

manenka71
a ja pieke placek ze sliwkami bo kazali mi z kola kobiet upiec na niedziele bo jada na dozynki wojewodzkie i musza cos wystawic beda mieli kilka plackow ,smalec ze skwarkami i cos tam jeszcze

a ja pofocze z ur amelki tego micha dostala od chrzestnego ktory jest na zdjeciu (trzyma amelke na rekach)

super fotki, a ciasto śliwkowe mniammm....ale bym zjadła :Histeria:

Asiu
fajnie, że intensywne i rodzinne popołudnie za Wami. Tak trzymać :Całus:
Lehrein kciuki nadal zacisnięte. Fajnie, że tak wyszło z tym przedszkolem. Miki też do nowiuśkiego chodzi :Śmiech: Przedszkole nr 412 w Warszawie z oddziałami integracyjnymi - strona w budowie, ale bardziej na budynku się skupmy :Oczko:sala Mikiego Przedszkole nr 412 w Warszawie z oddziałami integracyjnymi

ja dzisiaj mega zmęczona...poprałam firany, umyłam w końcu okna, w mieszkaniu błysk, że z podłogi mozna jeść...uwielbiam jak mam w domu taki świeży zapach :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

anulka budynek przedszkolny śliczny!!!!! super pomysł, mam nadzieję, że wygląd idzie w parze z doświadczeniem kadry i rewelacyjnymi zajęciami!!!

manenka fotki ekstra, bardzo lubię takie duże rodziny, u nas to tylko u teściów na imprezach gwarno ale i kłótliwie:ehhhhhh: z mojej strony to raczej pojedynczo:Śmiech:

ann dobrze, że Szymi już pogonił bakterię, teraz ty się nie daj

anula m. znów naraża cię na wykazanie niesamowitej tolerancji, czy już wrócił???
współczuję przejścia z pracownicami

lehrerin ekstra bilans!!!! brawa dla Nisi:brawo::brawo:

radość serca śpij dobrze i regeneruj siły

kurcze, reszty nie widzę, sorki

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...