Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

witam z powrotem na francuskiej ziemi

nie bylo mnie 2tyg a tu nam se zrobila aleja gwiazd a nie kacik mamutkow!!! :lol:
super dziewczyny ze sie spotkalyscie i ze wzielyscie udzial w takej emisji, w PL nadal duzo rzeczy do tylu i trzeba o nich mowic!!!

my po polskich wakacjach dzieciaki super, zniosly podroz spoko w obie strony choc jak pod koniec sie zatrzymywalismy na kawe to trudno bylo Noasia do fotelika wlozyc bo mial dosc
ale generalnie blo ok, chwala temu co wymyslil dvd do samohodu:D

spotkalam sie z sierpniowymi mamami, m.in Anulka i z kilkoma scrapujacymi Polkami, czasu mi braklo na wiele innych spotkan, niestety dwa tyg to malo... ale wykorzystalam je na maxa i wrocilam zadowolona.

moc buziakow dla Amelci i dla Sabinki ktore swietowaly podczas gdy ja balowalam w PL!!!!

Odnośnik do komentarza

no wlasnie nie az tak bardzo, K byl w PL dopiero 3 razy, nie jezdzimy zbyt czesto, niestety i czas i finanse i w ogole, nie jest to wcle czas odpoczynku, potem mam caly rok w pracy i jednak co drugi rok wole odpoczac spokojnie we Fr... nastepna podroz pewnie za dwa lata :)
a dzieci, tez bylam z nich dumna choc czasem ie obylo sie bez nerwow to jednak ogolnie bylo ok...

Odnośnik do komentarza

Hejka

Nocka mogłaby być lepsza. Coś mi się Pyśka zepsuła, bo znów wracają pobudki nocne. A tak kiedyś było ekstra, całe nocki pzrespane.

Dzoinek zapowiada się słoneczny i po śniadanku uciekam z dziewuszkami do mojej babci. Oj, dawno jej nie widziałam, aż wstyd.

moniq to fajnie, ze pobyt w PL się udał. Podziwiam dzieciaczki, że aż tyle wytrzymały.

Miłego dnia.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

...wczoraj zbieram sie do wyjścia po ciotke i wuja, żeby na lotnisko potem z nimi pojechać po małza - a on mi dzwoni , że biletu nie ma, że źle rezerwacja zrobiona - ja z ryjem na niego i pracownice wizzair-a, bo to nie pierwsze takie cyrki z njimi ze cos popieprzyli - kupił sobie nowy bilet za 1300NOK i przyleciał - dziecko prowadzi go do "fasolki" - bo tak "ochrzciłam" matiza bo ciemnozielony jest - on zdziwienie, ze kupiłam - ale takie zdziwienie z niezadowoleniem - no nie myślcie, że jakiekolwiek "gratuluje" usłyszałam - nawet jak ciotka powiedziała, ze to wspolny (ze niby tauś mi kasy dołożył - ja tak wuja nazywam, bo on jedyny dobry facet i mąż chrzestnej) a potem tylko jechaŁ że auto gówniane, ze jak mi immobilizer padnie to mnie naprawa bedzie 2tys kosztowala, ze duzo pali, ze silnik maly itp itd...
dziecko juz w autku kasą (banknot 500NOK) przekupywał...
oczywiście oczka szkliste i śmierdział piwem - pytam musiałeś juz w samolocie pic? a on że jedno piwo, a potem się okazało ze trzy wypił (jedno bagatelka w samolocie chyba ze 4 euro kosztuje za mini puszeczkę)
a do tego mi mówi, że w PL może prowadzic auto - ja mu na to , ze prawa jazdy nie ma przecież a on że "e tam, stówka mandacik" - tak go koledzy pijaki "uświadomili" i mówi mi ze mu prawko na 2 lata zabiorą, że miał 1,4 promila - i ze tylko potem sąd to musi uznać (bo to było info z policji) i dać mu mandat (robią średnią zarobków netto z całego roku i mogą dowalic połtorej miesięcznej wypłaty, płatne w ratach nawet) i że jak ma niepracująca zone i dziecko to mu tyle nie dowalą...
a potem teksty,że on musi iśc do wrózki, i potem do jeszcze jednej, żeby sprawdzić czy ta pierwsza prawdę mu powie, ze on interesy bedzie robil takie, ze bedzie dwa razy tyle rocznie zarabial - ale jak potem dodał, że ma je zamiar robić z tymi, co mu nawet w remoncie nie chcieli pomóc, to machnęłam ręką, że juz nic nie chce wiedziec...
ręce mi zreszta opadają jak słucham jego tekstów,tylko sie modle do Boga co by mnie małz za wiele nie wkur...bo ja mam nerwy słabe i sie denerwuje w tempie petardy...a on działa na mnie jak zapalnik natychmiastowy...
w sobote jedziemy na domek nad jeziorkiem, super że na najbliżesz dni piekna pogode zapowiadają, to dziecko się w jeziorze popluska :)

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

monikouette
agatron, w jedna strone 1850, jak juz dojechalismy wczoraj do domu to na liczniku bylo przebytych 4400km, niezle jak na 2tyg urlopu :lol:

o Jezusicku! toście poujeżdżali - moj Vic juz lubi auto, ale chyba by mi oknem wyszedl
przy takiej kilometrówce...

gabalas
Byłam z Niką (oczywiscie na wizji bylam sama) tam byla wynajeta opiekunka i ona zajmowala sie dzieciakami podczas gdy my bylismy na wizji. Byl jeszcze 3 letni synek jednej mamy:Oczko: Poza tym było duzo pan z TVNu ktore Nikusie zabawialy a ta była przeszczesliwa::):Nie bylo z nia zadnych problemów:Oczko:

Anulka
gabalas
monika4

proszę weź Krzysia ze sobą, potem opiszesz co się działo!!!! bardzo proszę!!!!!:sofunny:
musieliby chyba dorote Zawadzką sciagnac a ona by sie musiala sklonowac conajmniej w 5 egzemplarzach zeby go poskromić:sofunny::sofunny::sofunny: Ja juz go widze przy tych kamerach, kablach i....konsoli mixerskiej:sofunny::sofunny::sofunny:
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

ojeju! chcialabym to widziec!!!:sofunny:

Anulka
lehrerin

Anulka ja uwazam, że każde dziecko jest Aniołkiem, tylko czasami rózki im rosną :Oczko:

.
to u mnie czasem ich nie mają :36_2_15:

u mnie podobnie - nawet jak "cały" dzień jest kochany to i tak wywinie cos takiego ze sie osuwam na dechy...

gabalas
Witam:Oczko:
My juz po programie:Spoko:
Poznałam slonko super babka, rewelacyjnie wygląda, naprawde jestem pod wrażeniem. Była z Julką, swietna dziewczyna, cały czas z nosem w ksiazce:Oczko:
Nasze taksówki rownoczesnie podjechały po TVN a my sie przywitałysmy jakbysmy sie kupe lat znały, az pani ktora byla za nas "odpowiedzialna" nie mogla uwierzyc ze sie po raz pierwszy widzimy:Oczko:
Były z nami jeszcze 3 inne mamusie, to co przezyly podczas porodów to sie włos na łowie jeży, z reszta same zobaczycie:Oczko: O emisji nas poinformują:Oczko:

Na razie znikam bo Nika mnie "woła":Histeria:

daj znac koniecznie kiedy to poleci!
mnie tez zapraszli ale ja akurat nie narzekam - oba porody dalam rade sama, w drugim mi na te 4 parte ostatnie poasystowali w szpitalu w Norge - dziecie wyjęli :Oczko:
rodzic to ja moge co miesiąc...:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam

Gabi - fajnie, że nagranie się udało i że spotkałyście się ze Slonkiem :) Czekamy na wiadomość o emisji. A mała jak gwiazdeczka w centrum zainteresowania :) Moja też to lubi ;) Ale współczuję dzisiejszej nocy :(

monikouette
agatron, w jedna strone 1850, jak juz dojechalismy wczoraj do domu to na liczniku bylo przebytych 4400km, niezle jak na 2tyg urlopu :lol:

Moniq, a jak wracaliście do Francji to jednym cięgiem, czy gdzieś jeszcze nocleg po drodze? Ile godzin podróż trwała? Zdjęcia super ze spotkania, szkoda, że nie opisane kto jest kto :( A dzieci - całe przedszkole tam było ;) Ekstra!!

Deva - ale "milutki" ten Twój małż, ma nadal "super" podejście do prowadzenia samochodu!! Współczuję :(

Wszystkim miłego dnia, zapowiada się ładna pogoda :)

Odnośnik do komentarza

Newania
- ja też ubolewam...
i przekleje ci to jako wyjasnienie tej zyciowej pomylki - ktora okazal sie dopiero po urodzeniu Victora...

...nadal sobie w brode pluje, bo pomimo ze dziecko mam cudowne to z nieodpowiednim mezczyzna (i co z tego ze byl moim mezem juz wtedy z 5 letnim stazem? slub byl na papiery i zeszlam sie z nim z rozsadku, nie bylo zle a nawet fajnie, ale na imprezowe życie "kawalerskie" a nie na rodzine, nigdy nie chcialam miec z nim dzieci...ale usunąć nie potrafiłam..)
...zaluje ze mu powiedzialam ze jestem w ciazy, gdybym go wtedy w dupe kopnela to by nawet nie wiedzial ze ma dziecko a w PL jestem stanu wolnego urodzilabmy jako panna i juz...dzieckiem sie nie interesuje, to tym bardziej nie ineteresowalby sie mna...pluje se w brode i mam o co...tak do konca zycia bedzie mi sie za dupa ciągnął, oni tak maja - widze po jego rodzicach - pija, ojciec bił, zapominali o nim,matka zostawiła go ojcu jak jej nie pasował,a teraz im sie na starosc przypomina, ze dziecko maja!matka kasa przekupowala ale jak w narkotyki wpadl to sama nie zauwazyla, bo popijała....ja go z nalogu wyciagalam i na nogi postawilam, a on mi teraz pije jak tylko moze...co za rodzina...
żal straconych lat zainwestowanych w człowieka...

ciotka mi tłumaczyła ze skoro on jest DDA i nie miał zworców to dlatego taki jest, ale ja też jestem DDA i to po jeszcze gorszych przejsciach (moje zeznania ojczyma na 10lat do wiezienia wsadzily) a jakos umialam stworzyc dom i w ogole!
wiem, ze jak sie chce to mozna wszystko!!!!!!!!!!!!
bylam skazana na margines, ludzie w wariatkowie ląduja po tym co przeszłam we wczesnej młodości(to opinia biegłej psycholog) - a ja prosze - normalny "ludź", no może "trochę" nerwowy
ale własnymi rękami "dorobiony' - moze to nic wielkiego dwa mieszkania na kredyt i matiz za gotówke, i dziecko (niekoniecznie w tej kolejnosci) ale od zera to juz cos, ja uważam

teraz siedze u ciotki w pracy przy kompie a malz z wujem i malym u mnie w domku, juz powinnam wracac, ale co, w koncu rade sobie dadza, spokojna jestem bo tatuś (wuja) tam jest...
bo po tym co sie stalo z golfem to ja sie boje dziecka samego z malzem zostawiac, caly czas mi po glowie chodzi, ze skoro on (bo tak twierdzi) nie pamieta jak to sie stalo ze tak wywinął - to co by bylo gdyby on był wtedy sam z dzieckiem? jakbym ja na przykład do sklepu wyskoczyla po mleko?
..........................................

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Monia38
Bry:)

Devachan nie komentuję zachowania m (moja córa ma tak samo). Nie pisałaś nigdy o drugim dzieciaczku....

bo ja je tylko urodziłam..i wychowywałam rok...
chciałam ci odpisać na PW ale co tam - oto ciąg dalszy - sądownie zmusili do oddania i zgody na adopcję - byłam nieletnia i biegli orzekli, że nie bede dobra matka skoro dziecko jest wynikiem gwałtu...nawet mi nie dali szans i nie pozwolili dziecka w domu dziecka odwiedzac zanim go adoptowano - a nie wzieli go juz w szpitalu czy zaraz po tylko ode mnie z domu po przeżytym z nim roku...taki system dziala w PL sądownictwie, człowiek się nie liczy...ktoś juz na to dziecko czekał, sprawa tak grubymi nićmi szyta, az mi się nie chce o tym myśleć - rozmawiałam na ten temat nie tak dawno z ludźmi, którzy w prawie siedzą...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

hej
kolejna noc do d...
jak nie Kuba to m. chrapał:Real mad: chyba się rozwiodę:Real mad:

słonko, gabi ekstra wyglądacie!!!!

devachan strasznie mi przykro, nie zdawałam sobie sprawy, że tylko z uwagi na papierki związałaś się z m. myślałam, że to uczuciowy wybór i gdzieś, po drodze wszystko zaczęło się komplikować i inaczej wyglądać niż w wyobrażeniach
duuuuuuuuuuużo sił i rozegraj to po swojemu!!!!
odebranie dziecka matece, letniej czy nie letniej - zostawię bez komentarza, :Real mad:

moniq fotki widziałam - suuuuuuuuuuuuuuuuper!!!!! cieszę się, ze zadowoleni jesteście z urlopu, chociaż może zmęczeni ale jednak

lehrerin witaj w klupie śpiących inaczej:glass: może uda ci sie zdrzemnąć w dzień

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...