Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

czesc dziewczyny

nie mam kiedy nadrobic takze przepraszam ni wiem co u was tylko z tego co zerknelam w ostatnich postach to skladam kondolencje MONICE

zyczenia urodzinowe dla Vicka

A U MNIE TROSZKE SPOKOJNIEJ ,W NIEDZIELE WERONIKA POLECIALA NA WAKACJE DO SZWECJI DO KUZYNKI MEZA A RAZEM Z NIA 17LETNIA IZA I 16LETNI MARCIN Z KANADY KTORZY BYLI U NAS PRZEZ TYDZIEN NA WAKACJACH
MIELISMY UBAW PRZEZ TEN TYDZ NO I TROCHE PRZEMECZONA JESTEM ALE ZACZELY SIE TEZ ZNIWA WIEC TROCHE WIECEJ PRACY NIZ ZAWSZE

NAWET CHWILI MI NIE DADZA MUSZE SPADAC

Odnośnik do komentarza

Kobietki, dzisiaj wreszcie zrobiłam faszerowaną paprykę - z Waszego wspólnego przepisu oczywiście. Co prawda tyle farszu napchałam do środka i jeszcze przecier ze śmietaną i na to wszystko ser (jeszcze tylko zasmażki brakowało), że na dupki-zatyczki już nie starczyło miejsca. Efekt superowy:bardzoglodny:! Następnym razem dodam chyba troszkę więcej sosu, bo mogły by być troszkę bardziej soczyste w środku.
Dzięki za przepis :smile_move:!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

hej

u nas załamanie pogody, w chałupie bajzel a ja, jakoś nie mam ochoty na nic:Real mad: i troszkę mnie to :Real mad:

gabi super fotki, cały czas żałuję, że nie udało nam się zostać, Kuba doskonale by się sprawdził przy tych kablach!!!!
czy mnie się wydaje - czy Krzyś podrósł i wysmuklał??? a Nika ciągle przyklejona do mamusi, zresztą ty!!! jaki wieloryb!!! bardzo dobrze wyglądasz!!!

słonko oczywiście, ze obejrzałam fotki z zoo, tylko nie miałam czasu powiedzieć, że sa kapitalne!!!!! dziewczyny juz takie dorosłe!!! a Julka coraz bardziej do ciebie podobna

anulka wow!!!! ja o fotkach!!!! ekstra!!!! też zauważyłam, że Majeczka niesamowicie podobna i do ciebie i do m.
no no, figurkę masz super!!!!

moniq szerokiej drogi!!!! szkoda, że mnie nie będzie w Krakowie:ehhhhhh:

agatron super wyglądasz!!!! cieszę się, że papryka smakowała

newania fajnie tak mieszkać nad morzem, w każdej chwili możecie wyskoczyć!!!!
masz juz wyniki Daruni???

manenka to pogody na żniwa!!!

sorki, reszta w podglądzie uciekła...

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Wczoraj byłam z małą u lekarza z tymi wynikami - są całkiem dobre, niczego niepokojącego nie ma, ale z przybieraniem na wadze nadal słabo - tylko 200 g na miesiąc, waży teraz 6950g. Dostała jakąś zawiesinę na to jej ulewanie i ma ją brać przez 3 tygodnie i kwas foliowy - czy któraś z Was podawała kwas foliowy maluszkowi?
A poza tym to mała miała przepisaną tą zawiesinę już wcześniej, ale mój m. zapomniał/nie wiedział/nie zorientował się, że coś takiego lekarka przepisała :( (Ostatnio on był sam z małą u lekarza). Normalnie ręce opadają. Już chyba nigdy więcej go nie wyślę z małą do lekarza.

Agatron, ja chyba też się w końcu wezmę za zrobienie tej papryki !!

Gabi - super zdjęcia, widać, że urlop się udał i wypoczęliście :)

Manenka - oby szybko poszło z tymi żniwami!!!

Odnośnik do komentarza

Witam.
Dziewczyny wszystkie fotki super.
Wczorajszanocna ulewa dała popalić, zalało miznowu pokój u mamy;/ Okazało siężem nie do końca zrobił dach :36_2_43:
Pokój dalej się robi,mam nadzieję,że do końca tygodnia wreszcie będzie koniec. Mała wczoraj złapała żarówkę i poparzyła sobie łapkę :(
A i Amelka już w południe śpi bez pieluchy (tylko jeszcze na noc), pije z normalnego kubka i je sama jak stary ::D:
Buziaki dla Was wszystkich.
Hmm ciekawe jak tam Pola Mahakali i ona sama??

Odnośnik do komentarza

Witam

W domu.... Ostatnio, jakoś na wszystko mi czasu brakuje. Justyśka marudna jak nigdy. Niech jej w końcu te jedynki wyjdą. Dziąsła jak banie spuchnięte i wszystko pcha do buzi, a ślini się, jakby była wściekła. Innych dolegliwości na szczęście brak. A Niśka spisuje się ostatnio (odpukać) na medal. Metody - karne krzesełko i skarbonka za dobre zachowanie spisują się.
Na budowie ... dach - na razie zastój, bo załamanie pogody, a poza tym facet tak stawia nam komin, że chyba mrówka szybciej to zrobiła. :Real mad: I przez to przesuwa się robota z dachem. Faceci dalej będą robić wtedy, aż kominy będą postawione. Oby dzisiaj facet się wyrobił. dobrze, że już folia na dachu jest, to nie msuimy się martwić deszczem. I dalej koncepcji na kuchnię brak....
Proza życia - wczoraj zrobiłam wolne od dzieciaczków. Tesciowa wróciła z wojaży i zajęła się przez 7 godzin dziewuszkami. Prawie 6 godzin spędziłam na zakupach, szukaniu pomysłu na podłogę w pokoju, zaliczyłam bibliotekę i "cichy sklep", a potem w spokoju zrobiłam pranie i nastawiła owoce na kompot. A mogłabym tak zamiast tej krzątaniny, pójść do kosmetyczki, manikiurzystki i fryzjera i odpocząć bez dzieci ...ale się rozmarzyłam. Następnym razem muszę tak zrobić.

manenka pogody na żniwa.

moniq szerokiej drogi i szkoda, że do Kr. mam tyle km...

agatron smacznego.

Monia szybkiego remontu pokoju.

newania pierwszy raz słyszę, by maluszkom dawać kwas foliowy.

gabi fajne foteczki.

Pozdrawiam.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Monika dzięki za te komplementy, ale z tą figurką to już nie przesadzaj :Oczko:
Monia rany, zakończenia tych remontów zyczę, bo wykończyć sie idzie :Całus:
Newania ja podawałam Mikiemu kwas foliowy na anemię. Kruszyłam i na wodę, bo za mały był by gryźć.
Lehrein ty to prawdziwa matka polka - gospodyni...przyjemnosci zawsze na końcu :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

stronka za wspaniałe wakacje, za cudowne marzenia i ich realizacje, za idealna pogodę na zawsze:Śmiech:

anulka żadne przesadzam!!! bardzo dobrze wyglądasz!!!! serio

lehrerin oby Justysia już nie cierpiała, niech te wstrętne jedynki w końcu wylezą
współczuję kontaktu z tzw. fachowcami:Real mad: trzymam kciuki, żeby już było z górki

monia kurcze, nie dobrze z tym dachem!!! macie ubezpieczoną chałupkę??? z doświadczenia mówię, że warto, my rocznie płacimy składkę 220 zł, za dwie plamy na suficie i zalaną piwnicę, w której tak czy siak mam co jakis czas wodę - ubezpieczyciel wypłacił nam prawie 600 zł, czyli się opłaca
też zaciskam kciuki za rychły koniec remontu
a pomysł z bielizną dla chudych inaczej - bardzo dobry!!!!! myśl nad rozkręceniem biznesu!!!

newania wrrrrrrrrrrrr facet:Real mad::glass: dosłownie słów brak:alajjj::glass::36_7_3:
a Darunia oprócz tego słabego przybierania na wadze i ulewania chyba jakoś specjalnie nie choruje??? może to związane z jakąś alergią czy jak???, muszę sprawdzić ile Kuba w jej wieku ważył, chociaż on, dopiero jak skończył 10 miesięcy to stracił zainteresowanie jedzeniem
oby zawiesina pomogła!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Czesc
ciekawa jestem czy mahakala wstawiala juz zdjecia podpowiedzcie bo nie mam czasu szukac ,mam nadzieje ze wszystko ok u niej i mala pola dobrze sie chowa

monika fotki sliczne juz na nk tez ogladalam uwielbiam to robic fajnie poogladac troche swiata cudzymi oczami choc tak

lehrerin tak to jest od dluzszego czasu moje najmlodsze dzieciaczki nie spia o jednym czasie a wczoraj zasneli obaj o tej samej godzinie a ja zamiast troche poleniuchowac wzielam sie za prasowanie no ale coz jak to mowi moj maz odpoczywac bedziemy po smierci mam nadzieje ze nikogo nie obraze

newania moze nie trzeba sie tak denerwowac ta waga malej moje dzieci nigdy nie przybieraly duzo ,do 6 mies tak w miare a pozniej na roczek wazyly po 9 kg a teraz wygladaja dobrze i rozwijaly sie tez dobrze moze to taka budowa ciala
moja cora w wieku 17 lat wazy 60 kg a jak miala roczek 8 ,3 kg wazyla kazdy mowil ze jej jesc nie daje ale ona niejadek byla dopiero w 4 roku zycia zaczela jesc

a u mnie ok troszke spokojniej sie zrobilo dzisiaj odebrali ode mnie 11 latke z wakacji wiec mam maluchow i chlopakow tylko
moment zlcial ten lipiec
w sobote amelka konczy roczek ale robie impreze chyba 23 sierpnia a teraz w niediele urodziny wyprawia moja tesciowa wiec znowu pelna chata ale na szcescie ciasto zamawia bo zawsze na taka uroczystosc musialam piec ze 4, 5 blach

Odnośnik do komentarza

Wściekła jestem!!!!
Właśnie wróciłam z poczty, bo w skrzynce zastałam awizo - przesyłka z Polski z moim lekiem. Odebrałam list, koperta bąbelkowa przerwana tak, że widać było co jest w środku, ale folia bąbelkowa nienaruszona. Nie ma śladów otwarcia. Wracam do domu, wyjmuję lek i widzę, że buteleczka ma zerwaną blokadę, a w środku nic nie ma.
Dodam jeszcze, że jedna przesyłka z takim lekiem, płytami CD i mikrofonem do kompa też zaginęła w akcji.
K....wa mać, na jakim świecie my żyjemy???

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

manenka gratulacje wygranek
Agatron zo raban a poza tym pytanko jak wysyłal? Bo mi kiedy w siweta zgineły płyty cd wysłane zwykłym listem do IRl to pozniej wysłałąm do Canady priorytet z potwierdzeniem odbioru i doszło! Bo tych listów raczej boja sie nie dostarczyc! Al w..q iajace.
ja skonczyłą lekcje i dobrze bo przed jutrzejszym rezoannsem złapałam doła takiego ze czytajac ZOsi bajke sie poryczałąm pyknełam smsa do Z on zadzwnił i wtedy ocean łez jakos nie mogłąm sie powstrzymac . A bo dzis był dzien wariata. Na usg na 31 sierpnia . Pozniej dzwoniłam do priv ubezpieczalni zeby Z umówic do kardiologa, po to sei tam ubezpieczylismy, apanienka m imówi ze ja nie mam u nich takiej usługi , hmm no to dzwonie do naku czy przeszedł przelew pani na to ze jasne ze tak i mam uługi ubezpieczenia zdrowotnego. To na podany numer w banku dzwonie a tam pani mówi ze pewnei sie przesłyszałam, no al emówi ok to ja odsłucham nagranie a pani niech sobie podzwoni do rpzychodni. JA???? No a kto? Not o juz mna szarpneło i mowie ze gdy podpisywałam umowe to jasno w warunkach jest z eoni szukaja najblizszej placówki ,ktora ma danego specjaliste i oni umawiaja mnie na wizyte.Bab na to,ze Napewno nie. No to ja ze jesli tak apewna niech odłucha nagranie ja juz nie mam czasu na bzdurne dyskusje, ainfo prosze na maila. Zyczyłąm pani miłęgo dnia - w myslach pocałuj mnie z d...-. Za chwile pani pisze w mailu ze ok to ja musze zadzwonic na infolinie i tam mnie umówia. ok dzownie :36_2_43::36_2_43:a tam panienka mowi ze neistety nie mam takiej opcji w abonamencie. No to sie zaczełą polka. Powiedzialam ze rozmawialam rano z jakas pania,która powiedziala mi to samo ,wobec tego zadzwoniłam do banku a tam udzielono mi info ze mam ten pakiet.Poza tym w czerwcu było ok a teraz nie? Druga sprawa pan......jakastam napisala mi w mailu oraz potwierdziłą ustnie ze mam te opcje wiec czy ja jestem juz nienormalna czy panstwo ze mnie zaczynaja robic wariatke. oj mowi panienka to ja sie spytam oj mowie to pani pyta o oddzwoni zegnam.
panienka oddzwoniła i ze sorki motorki mialam racje jest i czy ja juz znam termin albo ...znalam pewnei i jzu Z umówiony. :36_2_43::36_2_43::36_2_43:

Mam dosc jedyn aprzyjemnsc tego dnia to masaz wow. A ZOsi amiala dzien buczenia i na dodatek sie przewrociłą i walneła tak ze pod okiem limko cud ze soie głowy nie rozwalila bo tylko tylko mineła framuge.

Newania a moja ZOsie scigali( czyt mnie) ze przekarmiam a ona tak ma i wiem ze wyrosnie bo Julka- choc nie wyglada- była tez taka w wieku 3 lat.
Dobra to tyle kąłde sie powtórze co nieco z lekcji i lulu bzuiaki Laski

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...