Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Młoda już po pierwszym obozowym treningu a ja czuje spokój bo nikt nie męczy gadaniem, ale i tęskno mi troszke. Wczoraj do późna w nocy miałyśmy babskie pogaduchy przed obozowe bo niestety za szybko 11 latki dążą do dorosłości:alajjj:

newania buziaczki dla Daruni, oby więcej alergia mocno znać nie dawała :*

Monika cieszy mnie, że Kuba lepiej i współczuje buntów :* A kiedy będziecie w Grzybowie? ...fajnie by było aby dla babci znalazło się miejsce w tym nowo otwartym ośrodku...trzymam za to kciuki

Gabi super, że pierwsza wycieczka Krzysia udana:Śmiech: oby Nika więcej Ci spała za dnia ::): Super masz dzieciaki:smile_move: kurcze, tak to bywa ze żłobkami czy przedszkolami...ale Karina nie załapała za pierwszym kontaktem czego i Twoim życze i trzymam za to kciuki:Całus:

Anula zdrówka dla Zosienki :* i gratuluje jej pieknego świadectwa:brawo::brawo::brawo:

Anulka piękny matczyny post o cudownych dzieciach...gratuluje Ci Majkowych osiągnieć a nauczycielka Mikołajka to niedoświadczona jakaś:Niespodzianka:

Dziubala współczuje przejść z usg, a jeszcze bardziej kłopotów z kolanami...zdrówka, aby rehabilitacja pomogła a Ty mogła cieszyć się spaniem na lewym boku:Całus:...o kochana, doczytałam, że termin Nam się częsciowo pokrywa wizyty w Mrzeżynie, może udałoby Nam sie spotkać:smile_move:

Devachan i masz racje z pobytem w PL, jak i wykupem mieszkania:Spoko: I czasami tak bywa, że faceci jak dzieci:Kiepsko:

rena brawa dla córki za czerwony pasek:brawo::brawo::brawo:

Ann ale Ci fajnie, udanego spotkanka klasowego:smile_move:

lehrerin a jak to jest z tymi stypendiami ? bo w innej szkole dzieciaki za wysokie średni podostawały a u młodej nie ma czegoś takiego::(: Gratuluje Pani nauczycielko szczęśliwego zakończenia roku szkolnego::):...ojoj, współczuje powodzi, ale fajnie, że wykorzystaliście i macie posprzątane:Oczko:

manenka zdrówka dla wszystkich :Całus:

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

zubelek jeśli chodzi o stypednia, to od 6 lat na koniec roku dostajemy z gminy pewną kwotę pieniędzy, która idzie na stypendium naukowe. Dostają je dzieci mające średnią 5,0 i wyżej i wzorowe zachowane, ewentualnie jest także stypednium sportowe, jesli jakis uczeń osiągnął wysokie wyniki w sporcie na szczeblu wojewódzkim. czasmai jest więcej pieniędzy, czasami mniej, to zalezy ile kasy dostaniemy i ile uczniów do obdzielenia jest. Oprócz tego, co roku typujemy kilku uczniów z najwyższą średnią na wyjazd. W tym roku np. moja uczennica jedzie na kolonie na dwa tygodnie do Stegny Gdańskiej i za drobną opłatą 60 zł. A także, działa u nas prężnie koło caritaś i np. od dwóch lat dzieci z klas III-VI jeżdżą na bezpłatne kolonie, ale juz bliżej Białej Podl. Ale zawsze jakiś wyjazd, a nie tylko siedzenie w domu.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

dziewczyny wklejka, nie mam siły pisać o moim wspaniałym dziecku po raz kolejny

ja dziś zwariuję, serio!!!! Kuba wykańcza wszystkich po kolei, może wieczorkiem będzie troszkę luzu jak zaśnie, chociaż ona jak śpi to i tak daje popalić, wędrując, pijąc, sikając itd itp...

rano pojechaliśmy do miasta w poszukiwaniu roweru dla mnie, w mieście oczywiście korki i koszmarna jazda, Kuba zechciał pić, dałam mu butelką a on, oczywiście wylał na siebie pół herbatki wołając dumnie: to ja odkręciłem!!!! szybko wyciągnęłam go z fotelika i biegiem rozbierać, na szczęście spodnie nie przemokły na wylot i rajtki okazały się suche, niestety, trzeba było znaleźć sklep dziecięcy żeby nie łaził z tyłkiem jedynie w rajtkach, jakoś się udało, trafiliśmy nawet niezłe dżinsy za nie całe 3 dychy cdn... terrorysta odciąga mnie od kompa

po dzisiejszym dniu juz zaczynałam wątpić we wszystko Kuba więcej na karze przesiedział niż normalnie, dosłownie nie dało sie inaczej
w centrum handlowym takie histerie odstawiał, że w pewnym momencie zostawiłam go wrzeszczącego wniebogłosy i zwyczajnie sobie poszłam, m. przykładnie za mną, dogonił nas płaczący, ba ryczący Kuba z wrzaskiem: mamusiu przepraszam!!! nie wystawiaj mnie na allegro!!! przeeeeeeeeeeeeeeeeeeepraszam!!!! i tak przez całe piętro miedzy stoiskami, wyobrażacie sobie jakie miały miny panie ekspedientki jak je mijaliśmy??? aż dziwne, że nikt nie zadzwonił na policje z doniesieniem o znęcaniu psychicznym
a najlepiej jak zechciał siku, wyszliśmy na zewnątrz i siknął uczciwie na trawkę, na to jakiś facet do mnie - że nie można tak, że w środku jest ubikacja, że trzeba spytać w informacji - i takie tam różne mądrości swoje, co będę idiocie tłumaczyć, że nie zdążylibyśmy do ubikacji, która jest po drugiej stronie, trzeba przejść przez piętro, zjechać schodami albo windą to wszystko trwa!!! nie ważne, wróciłam z młodym do tego cholernego centrum a ten podłapał, że jest kibel i swoje siku!!!!!, tłumaczę, że przecież wysikał się przed chwilą a ten: siku!!!! siku!!!! ja muszę siku!!!! dlaczego mnie nie zaprowadzisz???!!!! zapomniałaś, że jest tu ubikacja??? siku!!!! ja się obsikam!!!! chyba nie muszę wyjaśniać jak na mnie patrzyli klienci, ekspedientki i wszyscy snujący się bez celu po sklepie???
żebym mogła pooglądać te cholerne rowery m. wziął młodego i poszli pojeździć schodami ruchomymi, miałam jakieś 10 min. spokoju, ceny koszmarne, nic nie wybrałam, za to oni wrócili i jak młody wpadł w sam środek rowerów, na szczęście dziecinnych, tylko iskry leciały trzeba było się natychmiast ewakuować
potem poszliśmy na spożywkę i tu też ruchome schody, które Kuba uwielbia ale coś mu odbiło, jak tylko podeszliśmy ten złapał się za poręcze i wrzask: nie zmuszajcie mnie!!!! ja się boję!!!! dlaczego nie chcesz mnie wziąć na rączki???!!!! oczywiście - znów widowisko, m. wziął go i zjechaliśmy jakoś, na samie Kuba obiecywał, że będzie grzeczny i że tylko za rączkę itp. grzeczny był dopóki był na rękach u m. jak tylko dotknął stopami podłogi to... juz go nie było, jakiś ochroniarz go przyprowadził jak ze słoików zrobił sobie perkusję tłumaczenia, przepraszania itd...
przy kasie nawet zgrzeczniał dopóki nie zobaczył tik taków i od razu: kup mi!!! tłumaczę, że nie, ponieważ ma w domu juz kilka pełnych pudełek, nie będę wydawać pieniędzy których nie ma itd. zwykle takie tłumaczenia wystarczały, dzisiaj jednak w Kubę złe wstąpiło, jak odstawił koncert to... klękajcie narody, kasjerka uśmiechała się tylko wyrozumiale z tekstem, że ma w domu podobnego artystę i doskonale rozumie co czujemy
tak wrzeszczał, że z innej kasy przyszła druga kasjerka i zaczęła wyjaśniać mu, że dzisiaj nie można sprzedawać tiktaków, bo jest zakaz, że niech przyjdzie w poniedziałek to wtedy będzie mógł kupić, na to Kuba: mamusia mnie nie przyprowadzi a ja zapomnę, że jest poniedziałek!!! kasjerka - nie zapomnisz, przyjdź w poniedziałek!
Kuba - zapomnę! zapomnę! ja mam sklerozę!!!
pół sklepu ryknęło śmiechem, kasjerka, która kucała przy Kubie usiadła na podłodze, m. uciekł!!!

w domu rozrywek ciąg dalszy ale chcę o nich zapomnieć powiem tylko tyle, że krzesło kar było dzisiaj przez całe popołudnie ciepłe

dla informacji monia po astrze łaziliśmy, wiesz jak tam wszyscy cię widzą i słyszą bo chodzisz między stoiskami

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Monika – nie poszłam od razu do lekarza bo wiesz jak to jest - tylko się gada, że trzeba iść a dopóki solidnie nie przypili (choć w nocy jak mnie bolalo to sobie obiecywałam że rano pójdę do lekarza) to zawsze znajdzie się pretekst żeby nie iść. Ja akurat czekałam do tej wizyty za 1,5 tygodnia u ortopedy. Nawet nie pomyślałam, że w tym przypadku to ważne żeby iść od razu. Ehh...
A gdzie dokładnie będziecie na wakacjach?
Trzymam kciuki żeby babci udało się Babcię umieścić w tym ośrodku przy Caritasie.

o tutaj http://grzybowo-nadmorzem.za.pl/ 09.07 - 18.07 z nadzieją na przedłużenie:Śmiech:

trzymam kciuki za opinię ortopedy, żeby nie było zadawnione i można zacząć jak najszybciej terapię

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

lehrerin strasznie współczuje przepraw nawałnicowo - piwnicznych:Histeria: nieźle musieliście się nastraszyć i całe szczęście, że nic złego sie nie stało!!!! kurczę, zazdroszczę tylko tego wysprzątania, mnie by się przydało ale ciągle jakoś nie po drodze

słonko mam nadzieje, że szczęśliwie dojechaliście, udanego wypoczynku!!!!

anula brawa dla Zuzi a Jasiek, no cóż... Einstein tez nie był pierwszy w klasie:wink:

zubelek jedenastolatki i takie rozmowy:Histeria::Histeria: jestem przerażona:Histeria: i chyba prawdziwy ze mnie mamut bo mam ochotę dodać - za moich czasów...:sofunny:
Karinka jest rozsądną dziewczynką i wierzę, że ta pogadanka to chyba raczej z "obowiązku" niz z potrzeby:Śmiech:
a w Grzybowie będziemy 09.07.-18.07

rena to miałaś czuwającą noc:Śmiech: i duuuuuuuuuuuuużo sił i jeszcze wuęcej cierpliwości

manenka duuuuuuuuuuuuuużo zdrówka!!!!

gabi to mamy podglądacza:wink: ale przynajmniej wie jak wnuczka wygląda i rośnie i co u wnuka słychać:sofunny:

ann super zabawy na spotkaniu maturzystów

monia i jak Wera??? zadomowiła się już u was??? i co z psem??? przejeżdżaliśmy dzisiaj koło ciebie i widziałam, że był jakiś festyn - piknik?? byliście??? bo pogoda była nawet, nawet

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam.
Jakoś nie bardzo miałam dzisiaj dzień do pisania;/
Wmówiłam sobie żemi się @ spóźnia (nie ma oczywiście mowy o ciąży, znaczy okwitłam, zestarzałam się, normalnie zmamuciałam). W końcu przed chwilą wzięłam kalendarzyk i mi wyszło, że @ za dobry tydzień powinna być:lup:
Weronika już zadomowiona. Dzisiaj był u małego tatuś i byle na festynie z racji, że ma do nas zero wstępu. Podobno fajnie. My nie byliśmy, podejdę jutro z dzieciakami, bo jeszcze będzie. Pies dalej jest i najgorsze jest to, że coraz bardziej żal miją do schroniska oddawać. Jużnie japie w dzień na podwórku.
Co do Astry, to dawno tam nie byłam. Zmieniło się coś, czy dalej ceny ciut wysokie? Za to byłam dzisiaj w carrefourze i castoramie. Kupiłam farbę na sufit i podobno jutro m będzie malował. No i mamy kredyt na piec...........kolejny:lup:
Aśka wczoraj przyniosła świadectwo i książkę dla mnie do poczytania (jej nagroda). Średnia,bodaj 4,05, zachowanie wzorowe (normalniew szoku jestem) i dwie dwóje (historia i geografia). Idzie do trzeciej klasy. No i twierdzi,że naświadectwo końcowe wyciągnie te przedmioty chociażna trzy.

Słonko,Lehrerin fajnie,że już wakacje.
Lehrerin współczuję piwnicznej przeprawy.
Słonko mam nadzieję, że dobrze Wam się jedzie (chociaż już powinniście być na miejscu).

Dziubala wygranej walki z bólem.

Zubelek,no właśnie...........za naszych czasów :sofunny::sofunny:

Ann mam nadzieję,że spotkanie się udało :D

Buziaki dla pozostałych mamutków :Kiss of love::Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

:kawa: tak na dzień dobry. Może ktoś się przyłączy? Dzisiaj niedziela, a ja jak kretynka zbudziłam sie przed szóstą. Po co, pytam...

Dziubala rychłego wyleczenia wszystkiego, co Ci dokucza.Ja zresztą też do lekarza chodzę w ostatnim momencie. Fajnie, że już wykończenie domu. Czyli przeprowadzka tuż, tuż...

Ann wybawiłas sie, powspominałaś, nacieszyłaś wolnoscią ? Ależ sie koleżanki postarzały, nie?

Lehrerin współczuję potopu, rozumiem dramat, ale fajnie,że porządek! Nie ma tego złego...itd

Monika przepraszam, ale muszę, po prostu MUSZĘ :sofunny: :sofunny: :sofunny::sofunny: :sofunny: :sofunny::sofunny: :sofunny: :sofunny: Wybacz, ale nie mogłam sie powstrzymać. Zresztą jak sama przeczytasz to, co napisałaś, może jeszcze nie dzisiaj, to też się co najmniej usmiechniesz. Artysta, naprawdę. Masz fajnego, żywego chłopaka, teraz jest w trudnym wieku, bo jeszcze nie wie, że czegoś nie wypada, ale niedługo Cię na pewno zadziwi. Uwielbiam takie dzieciaki! Jędrek jest zresztą nieco podobny. Nadmiernie spontaniczny, ale staram się tego, w granicach rozsądku i dobrych manier w nim nie tłamsić. Ale że męczy to fakt. Przedwczoraj kłocili sie z Jaskiem, o kompa oczywiście, miałam dość, wrzasnęłam że będe z 15 min i ma być cicho i pojechałam do kuzynki na szybką kawę. Po powrocie byli jak aniołki, a ja chwile odetchnęłam, bo tylko moment brakowało, by sie posypały kary.
Szkoda że nie kupiłas rowera (roweru?). Ja się zabieram do reanimacji mojego, dwa lata stał bezczynnie biedulek.

Zubelek te rozmowy...nie wiadomo jak zacząć i o czym powiedzieć o czym za wczesnie. Ja miałam przedwczoraj z Zuzią o @, bo coś mi ostatnio zaczyna dojrzewać...Uff, udało sie...Nie przeraziłam

Monia no to miałaś stracha! Ale się nie dziwię,że Ci sie mogło poplatać, w tym zamieszaniu jakie u Ciebie panuje można zgubić tydzień. Asi gratuluję (Jasiek ma dwóje z matmy i fizyki). Wyciągnie się na pewno. Druga klasa podobno zwykle jest gorsza, a w trzeciej zaczyna im zależec.

A ja sobie wczoraj dałam zrobić paznokcie, akryle. Pierwszy raz w życiu moaj dłoń wyglada jak u ludzi. taka mała rzecz a ileż przyjemnosci!
Dzisiaj, zaraz robię tort i po południu świętujemy! w ogóle tyle mam dzisiaj zajęc, jak to w niedzielę, że nie wiem od czego zacząć. Dobrze ze wcześniej wstałam.
Deszcz na przemian pada, kropi i leje. :glass:

Miłej niedzieli, dziewczyny! :Całus:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Mamutki , zgadzam się z Wami...za moich czasów:smile_move:, jakoś nie może do mnie dotrzeć, że teraz 11 latki nie chcą się bawić tylko o chłopakach, strojeniu, malowaniu i całowaniu myślą:ble: a jeszcze jak pomysle, że moje młodsze dziecie za kilka lat będzie np. w IV klasie ale z dzieciakami nawet 2 lata starszymi więc jeszcze wcześniej może dążyc do dorosłości:36_11_1:...nie sprawiedliwie z ta reformą szkolnictwa dla dzieciaczków z końca 2006 roku:36_2_24:

Monika niezłe cyrki Kuba odstawia:36_11_1: Moja takie jazdy właśnie w chorobie odwala ale kto wie czego jeszcze moge sie spodziewać:smile_move: Cierpoliwości życze i zachowania konsekwencji:great:

musze spadać, miłej niedzieli:smile_move:

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

monika4
Dziubala

Monika – nie poszłam od razu do lekarza bo wiesz jak to jest - tylko się gada, że trzeba iść a dopóki solidnie nie przypili (choć w nocy jak mnie bolalo to sobie obiecywałam że rano pójdę do lekarza) to zawsze znajdzie się pretekst żeby nie iść. Ja akurat czekałam do tej wizyty za 1,5 tygodnia u ortopedy. Nawet nie pomyślałam, że w tym przypadku to ważne żeby iść od razu. Ehh...
A gdzie dokładnie będziecie na wakacjach?
Trzymam kciuki żeby babci udało się Babcię umieścić w tym ośrodku przy Caritasie.

o tutaj http://grzybowo-nadmorzem.za.pl/ 09.07 - 18.07 z nadzieją na przedłużenie:Śmiech:

trzymam kciuki za opinię ortopedy, żeby nie było zadawnione i można zacząć jak najszybciej terapię
i moja nadzieja na wasze przedłuzenie bo my sie tam pojawiamy 20 lipca do 1 sierpnia:Oczko:
Widze ze tez masz fana tik-taków:sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

anula wszystkiego ale to wszystkiego co dobre zdrowia przedewszystkim ,spelnienia marzen ,samych szczesliwych dni i zadowolenia z dzieci i meza oczywiscie

u nas ladna pogoda ale za to nie mozemy wyjsc na dwor dzieciakom troszke lepiej ale we wtorek jedziemy na kontrole z amelka do gdanska (powiem wam ze naczyniak zostal ale rosnie po malutku chyba tak zle nie bedzie)to chcialabym zeby juz bylo dobrze ,chcielismy troche pozwiedzac pokazac bartusiowi statek i rybki w oceanarium bo on uwielbia zwierzatka

ogrodek opielony z pomoca mojej siostry uffff

monika twoj maly poprostu jest zwyklym majacym zle humory dzieckiem nie wiesz ze dzieci w tym wieku to c himeryczne sowy lub osowiale chimery ale ubawilam sie to czytajac jakie ma pomysly na odpowiedz poprostu jest madry ze tak odpowiada

anula bardzo chetnie wypije z wami kawke bo ostatnio nie mam z kim

lehrerin do mnie woda tez splywa z calej wioski i piwnice mi zalewa zycze oby to bylo ostatni raz
u nas w szkole w gimnazjum tez sa co roku kolonie ale w tym roku moje dziecko nie skorzystalo nie naleze do gopsu (dzieci maja za darmo)wiec nie stac mnie kolonie w tym roku sa gdzies w gory na 12 dni za 680 zl , w tamtym roku byly za 380 nad morze i rafala wyslalam wtym roku zostaja wakacje u rodziny

anula napisalas jeszcze ze jasiek ma sr 3,3 to niezle i faktycznie jak mowi lehrerin oceny nie swidcza o dalszym zyciu czasmi dziecko konczy tylko technikum i osiaga rezultaty w pracy pozniej idzie na studia i pnie sie w gore choc nie wiem czy to takie szczescie najwazniejsze miec zdrowie i szcescie w zyciu malzenskim o tym jestem przekonana

Odnośnik do komentarza

manenka71
Aha anula co do paznokci to kiedys tez sobie zrobilam mialam chyba ze 4 mies ale super czlowiek sie czuje takie piekne rece i wogole

:smile_move: Nooo. Specjalnie pojechałam i kupiłam sobie rękawice gumowe :smile_move: I tak co jakis czas przygladam się dłoniom i sie nie moge nadziwić jakie ładne :smile_move:

Monia o wiiidzisz! Czyli m. maluje. Tak trzymać.

Nuuuuuuuuda:36_13_4: Pada i pada. Tort zjedzony,wszyscy gdzieś się pokładli po kątach. Podsypiają. poszłabym na spacer, ale tak obrzydliwie mokro.

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Witam wieczorem

dzisiaj mielismy jechac do Pszczyna na piknik ale pogoda byla niepewna i zrezygnowalismy, w zamian pojechalismy do centrum na zakupki, i oczywiscie moja Pati skorzystala a ja zalapalam sie na bluzke wiec zawsze cos, wczoraj caly dzien w domu A mial sluzbowy wyjazd, a pogoda byla deszczowa
Monika wiem ze nie jest ci do smiechu ale zachowanie twojego Kuby rozmieszylo mnie
Zubelek te rozmowy z dziecmi czasami bywaja trudne, u mnie na tapecie z corka jest antykoncepcja zobaczymy czy skorzysta z moich rad
Anula lepsza nuda niz za duzo wrazen
lehrerin wspolczuje przymusowego sprzatania piwnicy

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Dziubala
mam nadzieję, że bedzie dobrze, ze ci rehabilitacja pomoze - u mnie w rodzinie kostno stawowo miesniowe bolączki typowe, wiem jakie to potworenko, dużo zdrówka życzę!!!

Gabi słodkie masz te dzieciaczki swoje:smile_move:

Devachan – haha, a ja myślałam, że już wróciłaś do NO.
Nie dziwę Ci się, że wolisz być w Polsce. Dobry pomysł z mieszkaniem.

a kto by nie wolał?
a, znam jednego - mój brat cioteczny, on woli Englanda...chociaż...powoli woli spędzać czas w Pl...
a ja bym chętnie się wzięła za robienie kolejnego mieszkania - moze to dobry pomysł na kurs dekoratorski?
w moim w P-niu nieiwle zostało - zanim mały nie podrośnie to już ścian nie ruszam, tylko zabudowa rur/grzejników i ładne zasłony i juz nie ma co...powiesic obrazy i lustro...

Zubelek – my też jedziemy do Mrzeżyna, od 4-18.07. :D
pogody wam życze na ten urlop!!

zubelek
Nie poczytam Was narazie bo mam jeszcze wiele spraw związanych z jutrzejszym wyjazdem Kariny...ale nie byłabym matka gdybym nie wpadła się pochwalić...średnia młodej na koniec IV klasy to 5,3 :smile_move::smile_move::smile_move:, choc to straszny pyskacz i dogadywacz kocham ją:36_1_21:

wow, rewelecja!!! w dzisiejszych czasach dzieciaki maja tyle wiecej do robienia niz my w ich wieku, że taka średnia to powód do dumy!

gabalas
Monika chcemy wziac kredyt na mieszkanie , nie bede sie nikogo prosic a potem najwyzej zostanie dla dzieci:Oczko: beda mialy jakis start
A mama no coz jeszcze na zywo Niki nie widziala na razie zadowala sie ogladaniem jej na Parentingu:Oczko:Miejmy nadzieje ze to sie zmieni:Oczko:

moja teściowa nie widziała i nie wiadomo czy zobaczy kiedykolwiek, przynajmniej nie na mojej zmianie...ale wspolnie sie nie lubimy...nawet małż za każdym razem na jej pytanie "czy została babcia" odpowiada "nie"

Ann i jak tam po "szkolnej" imprezie?? udała się??

Lehrerin wiesz, masz teraz porządek, a nalało sie z przypadku - ja jestem lepsza o tyle , że i siebie i sąsiadkę piętro niżej z pralki zalałam w Wielką Sobotę kilka lat temu...

Monika no naprawdę łączę się w bólu i juz mam przedsmak tego co mnie czeka z Vickiem - jednak czytając twoja notę to nie sposób było się nie uśmiać:hahaha::hahaha:

Zubelek ja sobie w ogóle nie wyobrażam jak to będzie za 10 lat, świat pędzi tak szybko do przodu, że naszym dzieciom dzieciństwo za szybko ucieka i wchodzą w dorosłośc, nieświadome, że zupełnie niepotrzebnie...

A ja sobie wczoraj dałam zrobić paznokcie, akryle. Pierwszy raz w życiu moaj dłoń wyglada jak u ludzi. taka mała rzecz a ileż przyjemnosci!
Ano!!!
zaczynałam od przyklejanek na super glue, potem akryle na formie a teraz żele - uwielbiam nosic jak i upiększać czyjeś dłonie, całą rodzinke babską zawsze oblecę, własnie wczoraj miałyśmy u mojej mamy babski wieczór przy winku, wzięłam swoje 2 kufry z przyrządami i dzis już szpanuje "frenczykiem" u rączek i nóżek, a co tam :Oczko:
poza tym to wspaniała rzecz, miec zawsze zadbane ręce :36_1_11:
polecam poustawiac na wierzchu krem(y) do rąk i często z nich korzystać :36_1_11:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

manenka71
ANULA cos sie wyglupilam Ty masz tez ur czy tylko Jedrek

to jemu tez skladam najserdeczniejsze zyczonka zdrowka i duzo zabawek i radosci

Tylko Jedrek. Nie szkodzi, dobrych życzeń nigdy za wiele :Całus:

Devachan tak jest, zastosuje się. Wyciągnęłam już krem z szafki. Fajnie Ci że masz takie umiejetności, chociaż nie jest to tak skomplikowane jak myślałam. Dalej nie mogę sie napatrzeć:36_1_11:

rena gratuluję zakupów. Pszczyna ? Ta z pałacem? Fantastyczne miejsce.

Poczytałam
Jadę na kontrolę z Zuzią.

Nie pada, ale chyba zamierza.

Miłego dnia

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Hejka

Niby mam wakacje, ale w tym roku zapewne nigdzie nie wyjedziemy nie licząc wypadów na wieś, no może i o Lublin zahaczymy. Szykują się duże wydatki związane z domkiem - wymiana dachu (w końcu!!!!!!), meble kuchenne, oj... sporo tego można byłoby wymieniać no i szukanie pracy No może o Gdynię zahaczymy, jesli czas i pogoda będzie, bo nocleg za free mamy:Oczko:

Dziewczynki leżą w piżamakch i oglądają bajeczki, a ja mam mega lenia i nic mi się nie chce. Najchętniej chodziłabym cały dzien w koszuli nocnej. Takiego mam mega lenia. Chyba pogoda mnie dobiła i dała się ostro we znaki. Wczoraj mielismy iść na festyn, ale tak zimno było, że mi się odechciało, zwłaszcza, że z dzieciaczkami mieliśmy iść.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

anula wszystkiego NAJ... Jędrkowi z okazji urodzinek. Niech zawsze uśmiech i radość gości na jego twarzyczce.

anula gratuluję paznokietków, ja też powinnam się w końcu zaprowadzić kosmetyczki i porządek ze sobą zrobić. Cera jakaś mi się ostatnio szara zrobiła i taka jakoś "małodopieszczona" :Oczko:

monika teksty Kubulcowe doprowadziły mnie do śmiechu, ja wiem, ze Ci wcale nie było do śmiechu, ale będziesz miała co wspominać i razem będziesz się z tego z czasem śmiać. Sił życzę przy Kubulcowych humorkach.

gabalas ja też dzisiaj sama z dzieciaczkami i do wieczora - tylko tak mi się nic dzisiaj nie chce robić.....

Muszę już lecieć, Justyś alarm wszczęła.

Miłego dzionka.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

też się niedawno ubrałam( i to też dlatego, że spodziewam sie listonosza z paczką), ale Rozii jeszcze w pidżamce:smile_move: Pada za oknem, wychodzić sie nie chce i też dziś same do późnego wieczora siedzimy:le:
Czekam aż troche sie rozjaśni i pojedziemy popłacić rachunki i chociaż do centrum handlowego aby mała na placu zabaw poszalała bo obie zwariujemy:smile_move:

anula dla Jędrka, spóźnione 100 lat !!!

Karinka
http://www.suwaczek.pl/cache/67afb09ad9.png
Rozalka
http://www.suwaczek.pl/cache/55ddad4cd7.png

www.edukatorek.com.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...