Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie się zastanawiałam, po kiego w taki upał włączalaś grzejnik w łazience. Sauny się zachciało :)
He he własnie spojrzałam na mojego m, że coś cicho siedzi i nie gada, że na kompie siedzę, a ten w najlepsze z pilotem pod głową na ławie sobie kima. Normalnie załamka. I tak od ponad miesiąca. Mówiłam że jest a jakby go nie było. A dzień ciągle gdzieś o nosi a wieczorem pada na pysk........w tym wypadku na pilota:D

Ja też spadam. Może jeszcze ciut książkę poczytam. Dobrej nocki wszystkim.

Odnośnik do komentarza

Moniq co do depilowania to moja młoda też się dzisiaj szykowała i zaszlala z kremem depilującym. Końcowy efekt jest aki, że jak to stwierdziła, jutro weźmie maszynkę i poprawi się tam gdzie kremik nie chwycił bo wygląda jak wyliniała chabeta. Tu i ówdzie kłaki zostały. A odpływ w wannie zapchała.......jak zwykle :D

Odnośnik do komentarza

ale sie usmialam z tej Twojej cory :)
ja sie dzis wzielam za zimny wosk, tylko bikini zrobilam, do tej pory kremem ale cos mnie na odwage wzielo i poszlam z tymi paskami wosku...
nie taki diabel straszny... zabolalo ale pomyslalam ze musze wytrzymac do konca bo pol kremem a pol woskiem to troche do dupy :lol:
no i mnie efekt sie poodba zadna wyliniala chabeta :sofunny:

dobra, ide :)

Odnośnik do komentarza

Ja jednak wolę tradycyjną żyletę :D A ona się pindrzy jakby nie tylko na wakacje wyjeżdżała. He he mam nadzieję że mnie babcią nie zrobią :Oczko:

Dobra ja też w końcu spadam, bo jeszcze książkę chcę poczytać. Dbrej nocki.

A jakbym jutro nie zdążyła zajrzeć to życzę Wam Moniq wspaniałego wypoczynku i pięknej pogody.

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry wszystkim :Uśmiech:
Ale żeście wczoraj napisały!! I to jeszcze jak!! Miednica, winda i z tą wodą było wspaniałe - tak się śmiałam, że prawie się zakrzusiłam przy śniadaniu :sofunny::sofunny::sofunny:
Ale, że też macie siły siedzieć do tak późna - ja wymiękam zwykle około 22.00, choć wczoraj tak się grzebałam, że dopiero ok. 23.00 dotarłam do łóżka :Padnięty:

Monia, mój też ostatnio wraca z pracy i idzie się na 10 min położyć - wczoraj jak usnął to spał 4 godziny. A w ogóle to chciał tylko poczuć jak dzidzia kopie :Oczko: Tylko, że w ciągu minuty zasnął, więc się nie doczekał ;) A w ogóle to jak dziecko - wczoraj kupiłam taką zabawkę do powieszenia z pozytywką - to tak mu sie spodobała, że w kółko ją puszczał i dziś jak tylko się obudził też :Śmiech: A to miała być zabawka dla dzidzi a nie dla niego :Oczko:

No nic, miłego dnia dziewczyny, bez żadnych bolesnych ząbkowań, krzyków, pisków i chorób diagnozowanych w dziwny sposób ;)

Odnośnik do komentarza

monikouette
a tu chyba nie pisalam tekstu Natanka

znajomi pozyczyli nam bagaznik dachowy do samochodu na wyjazd. Krzysiek go zalozyl, Natanek poszedl zobaczyc co tata robi, spojrzal na auto i zapytal:
a dlaczego nad morze zabieramy miednice???????

:great::sofunny::sofunny::sofunny:KAPITALNY TEKST NATANKA.

monika4

to ja do kompletu o Kubusiowej wodzie napiszę
Kuba dzisiaj postanowił napić się wody o nazwie arctic - w takiej butelce z dziobkiem, kiedy w dwóch sklepach nie znalazłam to zaproponowałam mu inną - kropla beskidu bo akurat miała dziobek i tu dialog jaki ze mną przeprowadził:
Kuba: jak się nazywa ta woda?
j-a - arctic1
-Kuba - nie! tu jest inaczej napisane!!! (hihihi czytający się znalazł zwyczajnie zapamiętał kształt butelki, tamta jest kwadratowa i logo firmy! ale niech mu bedzie, że przeczytał)
-ja- kropla beskidu!
Kuba oglada tą butelkę, ogląda, myśli i potem nagle
-Kuba- nie! to jest kropla z kidem a nie kropla bez kidu!!!
__________________

:great::sofunny::sofunny: Inteligentnego masz chłopaka.

monika4
a jeszcze kupiłąm mu wczoraj na przecenie w carrefourze takiego śpiewającego Spidermana za 15 zł i dzisiaj m. mówi do Kubusia
- Kuba daj mi się pobawić nowym Spidermanem, proszę
na to Kuba
-nie dam ci, jest kupiony i zepsujesz!!!!
potem wyniósł zabawkę do kuchni

:sofunny::sofunny::sofunny: :sofunny:

Rozbawiłyście mnie tekstami do łez.

Monia38 też jestem ciekawa, jak Amelcia w kolczykach wygląda. Ja też myslę, aby małej przekłuć uszy...ale ja jak na razie to jestem na etapie myślenia, a nie na 100% zdecydowana.

Moniq i jak tam Twoje pakowanie?

Anulka to dobrze, że z babcią już lepiej. Dobrze, że ma kogoś (WAS) i nie jest sama. A ja właśnie boję się tego najbardziej, żeby na starość nie zostać samej.

A u mnie dziś Niśka obudziła się ok. 6:30 i jej pierwsze słowa: "Mamo, a gdzie moje śniadanko?" :duren: :duren: :duren: No nie, ja jeszcze śpię, a ona chce jeść - masakra.

Miluchnego dzionka życzę.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Monia38
Moniq co do depilowania to moja młoda też się dzisiaj szykowała i zaszlala z kremem depilującym. Końcowy efekt jest aki, że jak to stwierdziła, jutro weźmie maszynkę i poprawi się tam gdzie kremik nie chwycił bo wygląda jak wyliniała chabeta. Tu i ówdzie kłaki zostały. A odpływ w wannie zapchała.......jak zwykle :D

wyliniała chabeta :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Anulka
Monia38
Moniq co do depilowania to moja młoda też się dzisiaj szykowała i zaszlala z kremem depilującym. Końcowy efekt jest aki, że jak to stwierdziła, jutro weźmie maszynkę i poprawi się tam gdzie kremik nie chwycił bo wygląda jak wyliniała chabeta. Tu i ówdzie kłaki zostały. A odpływ w wannie zapchała.......jak zwykle :D

wyliniała chabeta :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny::duren::duren::sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Anulka
hej Kochane!

z babcia lepiej...nie pamięta tylko tych trzech godzin z życia, ale resztę doskonale...dzisiaj była szcześliwa jak nas (byłam z siostrą) zobaczyła...całemu oddziałowi pokazywała jakie to ma wnusie robią jej cały czas badania, ale nic nie wskazuje, żeby były jakieś trwałe uszkodzenia mózgu...wiadomym jest, że skoro ma takie skłonności to nigdy nic nie wiadomo, ale to chyba normalne...nikt nie jest w stanie przewidzieć przyszłości...najważniejsze, żeby wreszcie zaczęła się oszczędzać

Aniu z Gdyni do Krakowa? Czy czegoś nie zrozumiałam :Szok::Szok::Szok::Szok: To nie bliżej było ze stolicy??

Super!

monikouette
monia!!!!!!!!!!!
witaj!!!
jestes, ale fajnie :)
a jakiego pieknego mega posta strzelilas!! :brawo:
obgryzanie folii mnie rozbawilo do lez :sofunny: dodam ze na poczatku przeczytalam obrzyganie :duren: :duren: :sofunny:

a glupia jestes ze w tym kacie siedzialas, wystarczy anulke o zwierciadla poprosic, jej pokazuja chude, dlugie i malo cyca, to dla nas w sam raz!!! :lol: nie?? :lol:

a tu chyba nie pisalam tekstu Natanka

znajomi pozyczyli nam bagaznik dachowy do samochodu na wyjazd. Krzysiek go zalozyl, Natanek poszedl zobaczyc co tata robi, spojrzal na auto i zapytal:
a dlaczego nad morze zabieramy miednice???????

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Monia38
monikouette
monia!!!!!!!!!!!
witaj!!!
jestes, ale fajnie :)
a jakiego pieknego mega posta strzelilas!! :brawo:
obgryzanie folii mnie rozbawilo do lez :sofunny: dodam ze na poczatku przeczytalam obrzyganie :duren: :duren: :sofunny:

a glupia jestes ze w tym kacie siedzialas, wystarczy anulke o zwierciadla poprosic, jej pokazuja chude, dlugie i malo cyca, to dla nas w sam raz!!! :lol: nie?? :lol:

a tu chyba nie pisalam tekstu Natanka

znajomi pozyczyli nam bagaznik dachowy do samochodu na wyjazd. Krzysiek go zalozyl, Natanek poszedl zobaczyc co tata robi, spojrzal na auto i zapytal:
a dlaczego nad morze zabieramy miednice???????

A wiesz, że może poproszę Anulkę o te zwierciadełko :D
Brawo Natanek :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny: No przecież że po to, żeby nogi moczyć :lol:

To mi przypomniało mojego Kamila jak go babcia kiedyś do kościoła zabrała. Jak zobaczył konfesjonał to spytał jej dokąd ta winda jedzie. Babcia zbaraniała i żeby mądrze odpowiedzieć dziecku powiedziała: do nieba :D

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

a co do opiekunek to pisza maiae aprzed chwila dzwoniła pani i mowiła tak: prociem pani ja ta dziecinka by sie zajac....paniz takim wietnamskim akcentem!:Szok::Szok:

no to ciekawe co jeszcze?

a Monia ja do Turcji to bym chetnie,ale nie w tym roku hihih a na next po cichu planuje Canade, do mojej przyjaciólki, chyba ze koszta buuuuuu nas rozwala , i jesli tak bedzie to jedziemy do Fr, do znajomego i z nim posmigamy po zamkach nad Loara, moze Paryz i dIsneyland, juz sie wstepnie umóilismy, oby tylko zdrowie i kasa była. O ile nie wyladaujemy w B na stałe ale to bedzie tylko blizej hihihi
kawka i miłego dzionka, zaraz spadam do banku, bo maja byc burze buzka

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

monika4
miednica na dachu Natankowa i Emilowa winda do nieba rozbawiły mnie do łez:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

to ja do kompletu o Kubusiowej wodzie napiszę
Kuba dzisiaj postanowił napić się wody o nazwie arctic - w takiej butelce z dziobkiem, kiedy w dwóch sklepach nie znalazłam to zaproponowałam mu inną - kropla beskidu bo akurat miała dziobek i tu dialog jaki ze mną przeprowadził:
Kuba: jak się nazywa ta woda?
j-a - arctic1
-Kuba - nie! tu jest inaczej napisane!!! (hihihi czytający się znalazł zwyczajnie zapamiętał kształt butelki, tamta jest kwadratowa i logo firmy! ale niech mu bedzie, że przeczytał)
-ja- kropla beskidu!
Kuba oglada tą butelkę, ogląda, myśli i potem nagle
-Kuba- nie! to jest kropla z kidem a nie kropla bez kidu!!!
__________________
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

monika4
a jeszcze kupiłąm mu wczoraj na przecenie w carrefourze takiego śpiewającego Spidermana za 15 zł i dzisiaj m. mówi do Kubusia
- Kuba daj mi się pobawić nowym Spidermanem, proszę
na to Kuba
-nie dam ci, jest kupiony i zepsujesz!!!!
potem wyniósł zabawkę do kuchni

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:
monikouette
no kurde, poszlam na chwile a tu takie kawaly

placze ze smiechu a miednica u nas zostanie kultowa :sofunny:
to ma jedno jeszcze
coreczka znajomych w Pl, poszli z nia do kosciola, tam akurat konczyla sie jakas msza i bylo litanie
"do ciebie uciekamy sie Swieta Boza Rodzicielko..."
na to mloda spoglada na rodzicow ze strachem w oczach i mowi przerazona:
UCIEKAMY??????????????????????

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

JA tu nie nadazam z odpisywaniem

Wyliniała chabeta Monia :sofunny::sofunny::sofunny: niezle ja mam maszynke i zel i jest ok, bo ostatnio jak sie pokusiłama o krem to czeeeeeeekaaałam i czeeeekałam i czeeeeeeeeeeee...kac bym mogła ze dwa dni a moja włoski chyba na karty poszły i nie wiedziały,ze maja byc wydepilowane.:duren:

teraz juz uciekam

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Dobry.
Wreszcie ciut chłodniej. Moje dziecię już prawie spakowane, ciągle lata w piżamie bo jeszcze musi się poprawić :D Nawet jaśka za sobą zabiera:lol: M pojechal honory szefa pełnić i zabral małego ze sobą. Mala póki co śpi. A ja miałam nockę do d..... , caly czas zwijałam się na żołądek. W nocy jeszcze zeżarłam nektarynę od teściowej i mi zaszkodziła. Myślałam, że ducha wyzionę. No, ale nie tak łatwo się mnie pozbyć:D

Odnośnik do komentarza

witam rano, znowu siedzee zaplakana z tekstow Waszych, slonko, Twoje wloski na karty poszly???!!! taaa, a na niebie lataja rozowe sloniki :sofunny:

monika, ja dosc wytrzymala na bol jestem i musze przyznac ze juz bardziej boli depilacja pod pachami niz bikini, bo ja depilatorem zazwyczaj robie pachy a wczoraj sproboalam tym zimnym woskiem i mnie cholerstwo zabolalo a zazwyczaj nie boli :duren:
no a bikini nawet sie da wytrzymac, tym bardziej ze jak sie robi samej tociezko bo wiesz ze cie zaboli a rwiesz, mysle ze u kosmetyczki boli mniej bo ona ma reke fachowa i sie nie waha :lol:
obiecalam sobie ze teraz juz tylko wosk :)
dzis mi jeszcze nogi zostaly :)

Odnośnik do komentarza

Witojcie laski:Całus:
Ledwo doczytalam co pisalyscie ufffffff.
Teksty dzieciakow poprostu powqlajace, a "kropla bez kidu" to jest to:sofunny::sofunny::sofunny:

Bylam wczoraj z malym na szczepioeniu , jak zobaczył szpital to wpadł w szał. Dostał takiego ataku histerii ze jaeszcze czagos takiego nie widzialam, a jak juz zauważył strzykawke to prawie zsinial ze strachu:Płacz: nie przypuszczalam że ten szpital tak zrujnuje jego psyche, w koncu juz tyle miesiecy minęlo. Eh a dzis z nim ide do psychologa, jestem przerazona........:Histeria:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Gabi nie masz się czego bać u psychologa. Ja kiedyś sama byłam jak mnie kamil doprowadził do skrajnej rozpaczy. Poza tym moze pomoże małemu.
Mój kamil ma przepuklinę pachwinową i do dzisiaj nie chce iść do lekarza po tym jak go pediatra udarzyła jako małe dziecko. On twierdzi że sam nie chce, ale ja wiem że po prostu się boi. A na operację pójdzie jak go w końcu pogotowie z budowy zabierze.

Odnośnik do komentarza

monikouette
witam rano, znowu siedzee zaplakana z tekstow Waszych, slonko, Twoje wloski na karty poszly???!!! taaa, a na niebie lataja rozowe sloniki :sofunny:

monika, ja dosc wytrzymala na bol jestem i musze przyznac ze juz bardziej boli depilacja pod pachami niz bikini, bo ja depilatorem zazwyczaj robie pachy a wczoraj sproboalam tym zimnym woskiem i mnie cholerstwo zabolalo a zazwyczaj nie boli :duren:
no a bikini nawet sie da wytrzymac, tym bardziej ze jak sie robi samej tociezko bo wiesz ze cie zaboli a rwiesz, mysle ze u kosmetyczki boli mniej bo ona ma reke fachowa i sie nie waha :lol:
obiecalam sobie ze teraz juz tylko wosk :)
dzis mi jeszcze nogi zostaly :)
a myslałam ze tylko u mnie rózowe słonie stadami poniebie zasuwaja:sofunny::sofunny:

Monia38
Gabi nie masz się czego bać u psychologa. Ja kiedyś sama byłam jak mnie kamil doprowadził do skrajnej rozpaczy. Poza tym moze pomoże małemu.
Mój kamil ma przepuklinę pachwinową i do dzisiaj nie chce iść do lekarza po tym jak go pediatra udarzyła jako małe dziecko. On twierdzi że sam nie chce, ale ja wiem że po prostu się boi. A na operację pójdzie jak go w końcu pogotowie z budowy zabierze.

Gabi pamietasz jak mi pomogła psycholog przy Julce?
nie ma sie czego bac

a efekt tekstu o "kropli bez kitu" byl widoczny jak zobaczyłam reklame oo promocji przedsklepem i ruknełam smiechem, no :Śmiech:

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Monia38
Gabi nie masz się czego bać u psychologa. Ja kiedyś sama byłam jak mnie kamil doprowadził do skrajnej rozpaczy. Poza tym moze pomoże małemu.
Mój kamil ma przepuklinę pachwinową i do dzisiaj nie chce iść do lekarza po tym jak go pediatra udarzyła jako małe dziecko. On twierdzi że sam nie chce, ale ja wiem że po prostu się boi. A na operację pójdzie jak go w końcu pogotowie z budowy zabierze.

jak to uderzyła?????????????

Odnośnik do komentarza

Anulka
Monia38
Gabi nie masz się czego bać u psychologa. Ja kiedyś sama byłam jak mnie kamil doprowadził do skrajnej rozpaczy. Poza tym moze pomoże małemu.
Mój kamil ma przepuklinę pachwinową i do dzisiaj nie chce iść do lekarza po tym jak go pediatra udarzyła jako małe dziecko. On twierdzi że sam nie chce, ale ja wiem że po prostu się boi. A na operację pójdzie jak go w końcu pogotowie z budowy zabierze.

jak to uderzyła?????????????

Normalnie. On histeryzował, a ona doszła do wniosku, że to dlatego, że jest ze mną i mnie wyprosiła a potem dostał po buzi na uspokojenie. Tak go uspokoiła, że do dzisiaj do lekarzy nie chodzi.

Odnośnik do komentarza

Monia38
Anulka
Monia38
Gabi nie masz się czego bać u psychologa. Ja kiedyś sama byłam jak mnie kamil doprowadził do skrajnej rozpaczy. Poza tym moze pomoże małemu.
Mój kamil ma przepuklinę pachwinową i do dzisiaj nie chce iść do lekarza po tym jak go pediatra udarzyła jako małe dziecko. On twierdzi że sam nie chce, ale ja wiem że po prostu się boi. A na operację pójdzie jak go w końcu pogotowie z budowy zabierze.

jak to uderzyła?????????????

Normalnie. On histeryzował, a ona doszła do wniosku, że to dlatego, że jest ze mną i mnie wyprosiła a potem dostał po buzi na uspokojenie. Tak go uspokoiła, że do dzisiaj do lekarzy nie chodzi.

o matko kochana :Szok::Szok::Szok::Szok::Szok::Szok: zabiła bym jak pragnę zdrowia :Szok::Szok::Szok::Szok:

Odnośnik do komentarza

A moja Zosia uprawia dzis ciut "samowolke", dostałam wiosna! materiały do pracy,Proboszcz dał mi karton publikacji i lezało, wiec dzis decyzja i siedze u Julki na podłodze i czytam wydzieram zakreslam, co chwile Z sie dołącza i " czyta" te nie potrzebne. Ale mam mase materialow i tak ajkos juz powoli sie przygotowuje do pracy. Bo ten tydzien jeszcze cisza. Za tydzien Zbys bedzie, jedziemy do T:Kiepsko:, wracamy i 25 ja mam badania w akademii a potem 27 rada i.......bye bye wakacje!

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

A ja mam opiekunke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zadzwoniła babeczka,emerytowana nauczycielka 1-3, znajoma mojej znajomej, ucieszyłą sie ze jestem n-lka, na imie Zosia to mi prawie zapłakała oj Zosiunia! no i jak powiedzialam,ze 5 zł za godz to mysle no i poszło bo juz slszałam rozne odpowiedzi na ten temat a ona powiedzial ze super, no i ze co 4 tyg wolny tydzien to tez extra.
Czyzby Ktos nad nami czuwał? no nic zobaczymy reszte we wtorek bo sie na wtedy umówiłyśmy.
Moze zjarze jeszcze a jak nie to dobrej nocki.

Ann fajnie ze miło spedasz czas!

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...