Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze ja tez sie musze wziasc do roboty ale mi sie nie chce od kompa wstac, nie ma kto mnie pogonic.
A co do babc- hmmm teciowa sie na nia nie nadaje bo co ona zrobi jak dziecku bedzie chcialo sie kupke a nie daj Boze jesc???
A moja mama?? No coz cale dnie w parcy a po pracy do siostry bo do jej dzieci (11lat i 7 lat) trzeba isc bo oni sa sami w domu bo siostra pracuje i jej maz tez :( wiec zostaje sama :(

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Asia – jakbyś miała już dość tych kolek, gdy zawiodą prostsze metody i środki, to pamiętam, że dziewczyny podawały proszek troisty. Nie wiem o co chodzi, ale przyniósł efekt :yes:

U nas pomagal tylko masaz brzuszka, kladlam sobie Piotrusia na swoim brzuchu i delikatnie sie ruszalam i on sobie w tym czasie masowal swoj brzusio i zasypial, inne metody nie dzialaly darl sie ze hohoho na szczescie szybko mu przeszly te kolki

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

witam i ja

dzieki wszystkim za kolkowe porady, dzis o niebo lepiej Natalka radosna jak skowronek

u nas pikna pogoda wiec sie ogrodkujemy, ja dostalam uczulenia po moim farbowaniu, juz gorzej byc chyba nie moze...
... obym sobie czegos nie wykrakala

troche nie wyspana jestem ale tylko dlatego ze ogladalam film do pozna - Osaczony - widzial ktos? trzyma w napieciu... :)

Odnośnik do komentarza

mam taka kumpele z rocznym Danielkiem ale ona juz wrocila do pracy po macierzynskim wiec nie czesto sie spotykamy

poza tym mieszkam na wsi wiec wszedzie trzeba samochodem i czasem mi sie juz nie chce pakowac tego wozka i wszystkiego zeby na chwile do parku wyskoczyc wiec wybieram ogrodek

ja jestem na macierzynskim, konczy mi sie w lutym 2009, nie wiem czy do pracy wroce bo nie bede miala z kim malej zostawic
M pracuje i to dosyc duzo - wlasciwie to mieszkamy w miejscu jego pracy czyli na farmie wiec on pod telefonem 24h i nie ma zmiluj

ogolnie nie narzekam bo lubie ten moj spokoj, juz bym w miescie nie potrafila mieszkac ale czasem tylko sie czuje taka troche wyalienowana ;)

i kto by pomyslal ze cale zycie mieszkajac w Krakowie wyladuje na angolskiej wsi ;)

Odnośnik do komentarza

macierzynski rok ale caly oczywiscie nie platny :(

M zarzadza - to sie tak fajnie mowi ze sobie tak menageruje czyli innymi slowy wszysko na jego glowie, tu maja owce, krowy, uprawe chmielu, i troche owockow
ale ogolnie rzecz biorac to farma jest troche deryliczna bo wlasciciel stary i dla niego to raczej hobby a nie zrobek :)

Odnośnik do komentarza

witam przy cudownej pogodzie, od rana cały czas w biegu, wstaliśmy co prawda o 9.00 to powinnam być wyspana ale przez to godziny mi za szybko lecą, najpierw mieliłam cielęcinę i Kubie porcję klopsów i kotletów szykowałam, żeby pomrozić i mieć "jak znalazł", potem dwudaniowy obiad, potem jeździłam kupić flance do ogródka bo już czas wsadzać, jak wróciliśmy to jeszcze troszkę poplewiłam w ogórkach bo zielsko dokumentnie wszystko przesłoniło, w międzyczasie jeszcze dwie pralki wyprałam i powiesiłam
Kuba dzisiaj ma usliśkowy dzień świni i terroryzuje swoim humorkiem wszystkich po kolei, jakoś udało mi się go uśpić, jeść, standardowo nie chciał wrrrrrrrrrrrrrrr:Wściekły:

moniq nie o proszek wapienny mi chodziło tylko o takie wapno w dużych tabletkach, do rozpuszczania,musujące się nazywa:Oczko:

asik dobrze, że kolki troszkę odpuszczają a sab simplex działa na podobnej zasadzie co właśnie infacol, ma ten sam skład tylko inne proporcje i dlatego jest lepiej przyswajalny
a macierzyński to faktycznie macie przeogromny:Szok:

anulka terroryzuj m. częściej i zaglądaj bo tęsknimy!!!!!

dziubala a może to nie starość tylko zakwasy, przy porządkach generalnych uruchomiłaś inne mięśnie niż zwykle i stąd ten ból pleców???

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam

Widzę, że na topie jest wyrywanie chwastów. Wczoraj walczyłam z chwastami w ogródku, a m. zajął się koszeniem trawy. I tak nam minęło popołudnie. Dzisiaj też walczyłam z chwastami, ale już mniej ich dzisiaj było. Czuję się wyśmienicie i nic mnie nie boli:Oczko:

Asik ale długi macirzyński, fiu, fiu, fiu. To Ty non stop masz dawkę świeżego wiejskiego powietrza. :Oczko: ja pracuję na wsi (w wiejskiej szkółce) i powiem, że tez nie wiem, czy bym teraz zmieniła pracę na szkołę miejską.

Dziubla a może to zakwasy.... :Oczko:

monika4 To Ty dzisiaj nieźle się napracowałaś.

Gunia non stop sama z małym, nie wiem, czy ja bym tak długo wytrzymała...

Dzisiaj było piknie, słonecznie, ale odrobinę chłodniej niż wczoraj. W pracy - walka o etaty - szkoda słów, a w domu szczęśliwe dziecko, które pomagała mi w pracach w ogrodzie. I tak się zmęczyła, że już ok. 20 leżała w łóżeczku i niedawno usnęła:Uśmiech:

Pozdrawiam.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Witam. Poczytałam, ale niewiele pamiętam oprócz tego, że Moniq nie ma wapna we Fr.
Moniq szukaj w aptece calcium, moja siostrzenica to bierze, bo uczulona na orzechy.
A co go innego wapna to moja siostra kiedyś zabierała z Pl wapno gaszone do pobielenia sobie drzewek. A ma męża budowlańca i nie wiedzieli, że to tym samym wapnem się robi:Oczko:

Kurka nie chce któraś trochę prasowania, bo inaczej dostanie eksmisję do szafy. Jakoś nie chce mi się do żelazka stanąć.

Jutro zakupy przedchrzcielne, pojutrze przyjeżdża szwagier z siostrzeńcem, a w niedzielę wyjeżdżają z babcią. Wreszcie będę mogła wieczorkiem więcej na kompie posiedzieć, bo jak ie m to mama mi marudzi, że jej stukam.

Odnośnik do komentarza

Jestem głodna, bo nie mogę zjeść tego co chcę, zresztą od wczoraj powinnam być na diecie, ale dopiero dziś sobie przypomniałam, że jutro mam to usg. Wypiłam już ponad 2 litry wody i brzuch mam jak balon :Szok:

Moniq – ja uwielbiam szarlotkę więc poproszę o kawałek, zostawię sobie na jutro :D

Asik – fajnie, że dziś Natalka miała się lepiej :)

Monika – ale pracowity dzionek miałaś.
Widzisz, nie pomyślałam, że na plecach mogą być zakwasy, a mogą?

Lehrerin - planujesz do końca ciąży pracować?

Monia – za prasowanie dziękuję :D

Jutro będę później, bo jadę z Maćkiem do Poradni Alergologicznej, potem do banku (muszę dopytać o przewalutowanie ;)), potem na usg brzucha i jeszcze na rtg kolan.

Odnośnik do komentarza

Moniq wapno coś tam neutralizuje w organiźmie. Ja też czasem piję wapno, mój Emil też. Ale czy jest ono odalergiwujące :lol: to ni wiem, raczej w/g mnie to taki chwilowy pomocnik. Najlepiej do alergologa iść, testy zrobić i dokładnie będziesz wiedziała na co ta alergia. Wtedy odczulanie i już :D Jakoś tak chyba niezrozumiale napisałam, no ale.........

Moniq, a co Ci właściwie jest, bo jakoś chyba niedokładnie doczytałam.

Odnośnik do komentarza

monia, ale dalas z tym osatnim zdaniem

Ty mnie tu leczysz wirtualnie a dopiero potem sie pytasz co mi bylo :sofunny: :sofunny: :sofunny:

kicha mnie i katar mam okropny od jakiegos czasu a w sumie przeziebiona nie jestem, no i sie zastanawiam czy to nie jakis sienny katar czy cos.. wkolo mam pola z rzepakiem, pylkow roznych wszedzie masa no i sie tak zastanawiam... choc ja raczej z gatunku tych co sie duzo nad takimi rzeczami nie zastanawiam ale juz mnie wkurza ten kichajacy katar...

Odnośnik do komentarza

STO LAT STO LAT
NIECH ZYJE ZYJE NAM
NASZA KOCHANA MATKA POLKA!!!!!

monia, z okazji urodzin, zycze Ci duzo radosci, jak najmniej trosk, niech Ci M za bardzo w kosc nie daje, niech Ci Melcia da troche odsapnac, niech Cie starsi odciaza troche i dadza swiety spokoj, niech kasa juz tak szybko nie wychodzi, niech ogrodek zielskiem za szybko nie zarasta, niech uda sie najblizsza impreza
i niech spelnia sie wszystkie Twoje marzeinai!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...