Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Monisia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!!! Spełnienia marzeń!
Moniq wapno ma dziąłnie antyhistaminowe, miedzyinnymi.
Ja noc koszmar płącze,krzyki spi z nami ja 2 godz snu,ledwo patrze.
A od poniedzialku biore sterydy i nie wiem co zrobic bo mam takie zawroty głowy,ze szok.Wczoraj szłąm z pokoju do kuchni i gdyby nie barzierka to bym na schodach wyladowała, o skupieniu uwagi tez mozna pomarzyc. moja mama idzie dzis do lekarza to podpyta co zrobic.
Miłęgo dnia kobitki

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Przepraszam, że czytam po łebkach, ale mąż na chwilę włączył mi laptopa.

Monia buziak dla Ciebie z okazji 18 urodzin!!!!:Oczko:

A teraz co u mnie...(przepraszam mamy, które juz to gdzieś widziały ;) )

Wczoraj pojechaliśmy na pierwszą wizytę do naszej nowej pediatry. Wizyta z Mikim i Maja trwała około 2 godzin. Załamka normalnie ale sama tego chciałam. Pani dr obejrzała każdy centymetr ciałka moich dzieci. Dosłownie. Nawet paznokcie i spody stópek. Powiedziała generalnie tyle, że mam bardzo zadbane dzieci i to widać a wszystkie braki w konsultacjach to nie moja wina tylko zaniedbania lekarzy pediatrów, którzy prowadzili moja dzieciarnię. I teraz przed nami bieganina po lekarzach, ale chcę mieć czyste sumienie, że zrobiłam dla moich dzieci wszystko.
Maja - laryngolog z racji przedłużonego kataru (ponad 3 tygodnie), stomatolog, badania: morfologia z rozmazem, CRP, IgE, mocz badanie ogólne, poziom żelaza i wit. D;
Miki - chirurg (przyklejony napletek z jednej strony), wizyta w poradni kardiologicznej (słyszalne szmery w serduszku w 99,9 % spowodowane wzrostem serduszka ale trzeba wykluczyć wadę), nefrolog, reumatolog, badania: mocz badanie ogólne i EKG.

Ponadto podała mi numer telefonu do poradni medycyny podrózy i kazała się skontaktowac z lekarzami, żeby podpowiedzieli czym warto zaszczepic dzieci przed wyjazdem. Przygotowujemy sie też do szczepionek na menigo i penumokoki. Na pewno kazała zaszczepić WZW-A a co dalej zobaczymy.
GENERALNIE po raz pierwszy czuje, że ktos się zajął moimi dziećmi.

Odnośnik do komentarza

Witam środowo :D
Dziękuję za życzenia. No chyba faktycznie skleroza starcza w końcu mnie dopadła:Oczko:
U nas nocka w miarę spokojna. Mała obudziła się po pierwszej.................bo jej się jeść zachciało. No i potem pospała do 7. Czuje chyba zołza, że wychodzę i mnie pilnuje:Oczko:
Czekam na psiapsiółkę, walniemy kawę i do sklepu na zakupy. Dobrze, że ją mam, bo inaczej bym musiała sama na grzbiecie z dwójką dzieci to wszystko ciągnąć:duren::duren:

Anulka, dobrze, że w końcu trafiłaś na kompetentną lekarkę.

Słonko trzymaj się mocno i nie dawaj się. Sił życzę:D

Odnośnik do komentarza

Monia!!!! 40 lat minęlo jak jeden dzień.....fiu fiu Kochana wszystkiego co najlepsze , spełnienia marzeń i kupe kasy:Całus::Całus::Całus::whistle::whistle::whistle:

Krzys dzis wstał z takim wrzaskiem że przez pol godz. nie moglam go uspokoić, nie wiem o co chodzilo, chyba mu sie coś śniło

Anulka to swietnie ze pediatra sie okazała świetna, teraz trzymam kciuki za dobre wyniki:Oczko:

slonko wspolczuje zawrotów, moze powinnas zmienic ten lek?

Lehrerin fajnie zeogródkowe prace slużą Twojemu samopoczuciu:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Wszystkiego Najlepszego Moniczko!! Duzo Zdrowka i Usmiechu!!!!
: )*: )*: )*: )*: )*

ja sie dopiero wygrzebalam, ale zdazylam umyc glowe i walnac makeup :D
idziemy sie dzis z Nati zwazyc, znaczy ona sie bedzie wazyc, ja tam wole nie wiedziec ;)

Anulka fajnie ze znalazlas dobrego pediatre, tutaj pediatra to tylko od swieta - zawsze dziecko przyjmuje lekarz pierwszego kontaktu, dopiero jak przyjade do Polski to bede mogla dziecko pozadnie przebadac - oczywiscie jak mi sie uda znalesc dobrego

Dziubala a ciebie to bola plecy tak ogolnie czy kregoslup?

Moniq ja tez nigdy nie mialam czegos takiego jak alergie a teraz mnie dopada, co roku kolo kwietnia maja mam taki katar i kicham strasznie, moze i na ciebie przyszedl czas ;)

Odnośnik do komentarza

Basiu witaj ponownie.
My juz jestesmy w domku mialam bardzo dlugi spacer najpier w kolezankami (wozkami) pojechalysmy do znajomej do sklepu i kupilam sobie spodnie rybaczki jeansowe i koszulke sportowa, pozniej kawal drogi poszlysmy do Reala (ode mnie nie jest za blisko) i kupilam sobie w koncu farbe do wlosow teraz czekam na M i bede klasc sobie kolorek, jestem padnieta, rano nie mialam obiadu ani weny ale kolezanka podsunela mi pomysl na szybki i dobry obiad: fasolowa z boczkiem z hortexu- juz ugotowane i bardzo smaczne.

http://piotrunio.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png

Odnośnik do komentarza

Monia - NASZA KOCHANA NASTOLATKO :oczko: wszystkiego najsłodszego, najmilszego i najpiękniejszego z okazji urodzinek. Dużo miłości, wytrwałości i zdrówka.

Dziubala na razie pracuję do końca czerwca, potem dwa miesiące wakacji, po wakacjach, jak tylko będę mogła to zamierzam pracować.

Anulka trafiłaś na świetnego lekarza. Oby wszystkie wyniki były dobre.

basica witaj, dobrze, że już smutki zażegnane.

Dzisiaj zaliczyłam wizytę u gin., wszystko dobrze, tylko kurcze....wyniki moczu nie za wesołe...

Pozdrawiam.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Dzięki za życznia. Chociaż na Was można liczyć bo w domu to tylko Weronika i mama pamiętały.......

A teraz sory, że kopiuję, ale jestem padnięta i chyba idę zalegnąć na fotel przed tv.
Zakupy prawie zrobione. Dzisiaj cały dzień po sklepach latałam. Rano kaufland, potem już z dzieciakami na nowy dwór po jeszcze jakieś drobiazgi, a i tak kakaa zapomniałam kupić.

Za to kupiłam małej dwie pary cudnych bucików w CCC........................za małych i jutro muszę z nią pojechać i wymienić. Musi mierzyć, bo ma takie pulchne parówki, że nie mogę jej włożyć na nogę. Właściwie to dzisiaj cały dzień poza domem, bo potem jeszcze posżłam z maluchami na spacer i do domu wrociliśmy o 20. A teraz mam dość i odpoczywam.

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór, lepiej późno niż później:Padnięty:
Dzień jak co dzień. Zwykle na placu zabaw i w kuchni :Histeria:
Maja mi dzisiaj z łóżka zleciała...a wszystko dlatego, że chciałam biedulkę napoić, a Miki wściekał się i skakał po łóżku. Oczywiście mowy o piciu nie było, bo Miki rozpraszał :Wściekły::Wściekły:Wziełam go na ręce po 15 razie proszenia o to by wyszedł z pokoju, wyniosłam dwa kroki dalej na korytarz a mała w tym czasie na brzuch, potem kolejny obrót, na szczęście siadła na pupie a potem poleciała na bok, ale zdążyłam ją w powietrzu złapać, więc główka ocalona :duren::duren::duren::duren:
Krótko mówiąc jak nie urok to przemarsz wojsk :Wściekły::Wściekły::Wściekły:

Odnośnik do komentarza

witam wieczorkiem

ja tez dzis padnieta, strasznie cieplo dzis bylo - taka roznica temperatur jest zabojcza no ale co zrobic, tu tak zawsze jeden dzien 15 a drugiego 25 :Zakręcony:

Natusia juz 5200, rosnie zdrowo mimo ze troche pod kreska, moze bedzie chudzinka - po mamusi :Oczko:

Ann - mala artystka Ci rosnie, super

czesc basia - my sie jeszcze nie znamy bo ja tu nowa jestem.... :) dalam sie zmamucic :D:D

moni - tak to z butami bywa, ze przewaznie sa za male... :D

jakas glupawka mnie bierze... chyba powinnam sie polozyc, to przez slonce

moniq co opylasz?:)

Odnośnik do komentarza

dobry wieczor, ja juz po pierwszym snie, padlam kolo 21.30, i zaraz padam znow
Monia Uliska kocha prace plastyczne i skupia sie na nich cala soba. Znajomy sie smial wczoraj ze mamy juz Jej cale portfolio prac
Anulka jak nie urok... A kiedy bedziesz znala odpowiedz co do przedszkola?
Asik dobra glupawka nie jest zla
Lehrerin niech wyniki sie szybko poprawiaja, to taka ciazowa slabosc ten rodzaj zlych wynikow

Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...