Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wtorkowo

W końcu doczytałam wszystko :lol:. Coś za bardzo ostatnimi dniami byłam zalatana, głównie towarzysko, ale już wszystko wróciło do normy. No, w sumie to pogoda mogłaby się poprawić!

My na święta wyjeżdżamy więc nic nie gotuje :D


Gabalas – ja o Strzeleckiej słyszałam więcej negatywnych opinii niż pozytywnych. Nie chciałabym tam jechać, ale cieszę się, że jesteś zadowolona.
A co do wesela to koleżance byłoby miło gdybyś przyszła, tym bardziej, że ona była Twoim świadkiem. No chyba, że relacje Wam się popsuły w międzyczasie ;)
Na bilans 2-latka sama zapisałam Adasia, choć ciekawe czyby się o to upomnieli gdybym go nie zarejestrowała ;)

Anulka
święta bożego Narodzenia mają swój specyficzny klimat i magię...Wielkiej Nocy nie czuję zupełnie...

Też tak mam...

Odnośnik do komentarza

Moniq zapewne cos wymyslisz. Ja mam sporo miesa w zamrazalniku ale jakos wydaje mi sie ze za wczesnie by juz szykowac, moze ew jutro zaczne gotowac galaretke i potem czesc wywaru zamroze. Pomysle bo cos bym zrobila zeby znikalo z listy. Obecnie dopracowuje liste zakupowa zliczajac m.in. zapotrzebowanie na jaja :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Ann
caly dzien ciszy? :Szok:
rozladowalam nadmiar energii i emocji (trudny dzien dzieci) blyskawicznym myciem okien i praniem oraz wieszaniem firan

a u mnie trudny dzień dzieci owocuje fatalnym samopoczuciem...ale nerwy póki co trzymam na wodzy...na szczęście Maja śpi a Miki wykapany zaraz zostanie wyniesiony do pokoju :Padnięty:

Odnośnik do komentarza

gunia nie przepraszaj, nie masz za co:Śmiech: odpoczywaj i jutro wrócisz:Śmiech:

ann bardzo podoba mi się ten "dzień świni", nazwa oczywiście, bo reszta to dość wyczerpująca, u mnie ostatnio to chyba stado świń się przetoczyło i co najmniej tydzień świni powstał:Śmiech:

mnie właśnie coś dzisiaj wszystko wkurza, jestem na nie i w ogóle wszyscy oprócz mnie to ............ wiem powinnam udać się do psychiatry ale jak się dowiedziałam, że kuzynka (lekarz zresztą i matka dwójki dzieci) chce chrzcić swoje, trzecie , tygodniowe dziecko teraz na święta to mi się wrrrrrrrrrrrrrrrrrr coś zrobiło, tym bardziej, że urodzone na siłę, bo jej się rodzina na Wielkanoc zjawi, to trzeba było poród farmakologią o trzy tygodnie przyspieszyć

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4
gunia nie przepraszaj, nie masz za co:Śmiech: odpoczywaj i jutro wrócisz:Śmiech:

ann bardzo podoba mi się ten "dzień świni", nazwa oczywiście, bo reszta to dość wyczerpująca, u mnie ostatnio to chyba stado świń się przetoczyło i co najmniej tydzień świni powstał:Śmiech:

mnie właśnie coś dzisiaj wszystko wkurza, jestem na nie i w ogóle wszyscy oprócz mnie to ............ wiem powinnam udać się do psychiatry ale jak się dowiedziałam, że kuzynka (lekarz zresztą i matka dwójki dzieci) chce chrzcić swoje, trzecie , tygodniowe dziecko teraz na święta to mi się wrrrrrrrrrrrrrrrrrr coś zrobiło, tym bardziej, że urodzone na siłę, bo jej się rodzina na Wielkanoc zjawi, to trzeba było poród farmakologią o trzy tygodnie przyspieszyć

co za głupota...biedne dziecko...na siłę wywołany na swiat :duren::duren::duren::duren:

Odnośnik do komentarza

jej cesarki nie robili, chociaż też była w planie jakby oxy i jakieś jeszcze cztery inne kroplówki nie zadziałały (nazw nie pamiętam)
szkoda tego maleństwa ale cóż tam, pani doktor wie lepiej, zresztą wypisała się po porodzie na drugą dobę ze szpitala na własną prośbę, powód- bo jej się nudziło

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...