Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

cos kliknelam i mi wszystko skasowalo napisze jutro bo trza spac

Lubego odgrodzilam w salonie, upierdliwiec jak jest chory tragicznie, faceci gorzej niz dzieci jak choruja, tyle ze leza pokotem...

za to ja mialam dzis okazje wsiasc w mojego golfa uzywanego przez Lubego i powiem, ze nawet fajnie mi sie jechalo, no to sie czuje litr róznicy pod maską, ja mam tylko 0,8 w matizie a golf ma 1,8litra... zaraz nie mam kompleksow jak nie musze sie kulac... zeby nie bylo - jezdze bardzo przepisowo :) ale mowie tu chociaz o tej roznicy od 0 do 50km/h...

juz mu sie dzis smialam, uwazaj jak ci sie fasola do jezdzenia ostanie ;)

teraz sie tylko modlic co by jej naprawa nie byla droga, Lubego kumpel z pracy wezmie ja dopiero wieczorem na swoj warsztat, wiec we wtorek juz cos bedzie wiadomo...

Luby jutro na L4 nie wiem na jak dlugo,ale widac ze zle sie czuje, jutro lekarz...

dobra, ide spac bo rano trzea wstac, dziecie do przedszkolka zawiezc i potem to juz poleci...

dzis sie mimo nie najlepszego samopoczucia wygrzebalam na ankiety pod CK Zamek na św.Marcin gdzie WOŚP grala, te co mialam to wyankietowalam...i zalapalam sie na masaz za "datki" bo kolega reklamowal sprzet rehabilitacyjny w tym kozły do masazu i mi troche stawy rozruszal, zawsze to cos...

Dobrej nocy

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Dobrze, że jest brzydka pogoda, bo przynajmniej nie żal, że my w domu uziemieni. A siedzimy bo Adaś ma ospę. Jeszcze czekam żeby Maciuś się szybko zaraził i będzie git :Śmiech:. Teściowa sąsiada doradziła by Maciuś jadł z tej samej łyżeczki co Adaś, to powinien szybciej zarazić się ospą. Tak zrobiłam, bo wolę teraz mieć 2 ospy, niż jedna po drugiej i miesiąc siedzieć w domu :Kiepsko:

Mama – jak niania?

Deva – zdrówka!
Fajnie z masażem na datki :yes:

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

witam kobietki
Ja dziś wcześniej w domu, mam straszny katar, dopadł mie wczoraj wieczorem a dziś czułam sie fatalnie bolała mie głowa i nadal okropny katar, szef pozwolił mi iść wcześniej do domu, łkam różne tabletki nawet miodek z cytryną, bo do jutra musi mi przejść. Moja Dominia narazie zdrowa chociaż w ubiegłym tyg troche pokasływała, ale zaplikowałam jej syropki i juz jest ok.

Dziubala to powodzenia w szybkim zarażeniu się Maciusia, masz rację lepiej jak obydwaj chorują naraz i dobrze że już się pozarażali ospa jeszcze w wieku przedszkolnym niż póżniej, moja Dominia miała 3 latka jak miała ospę.

Devachan zdrówka dla lubego, trzymam kciuki oby naprawa autka nie wszła drogo, mi przed samymi świętami zepsuło się auto w drodze do pracy, całkowita wymiana skrzyni biegów i coś tam jeszcze no i poszło ponad 500zł, pożniej w święta sie smiałam że to autko dostało pod choinkę najdroższy prezent.

Odnośnik do komentarza

ja też jestem chora:ehhhhhh: ale DR

dziubala ale ci zazdroszczę tej ospy!!! niech szybko mija, może podeślij do mnie tę Adasiową łyżeczkę???

bożena goń skutecznie katar

mama i jak z nianią??? milczysz!!

deva zdrówka dla Lubego i ciebie i oby Vickuś nie podłapał

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

gabalas
:28_1_19:

Monika nie wiedzoalam ze mialas dalmatynczyka:36_11_13:
Mojemu sznaucerowi raz weterynarz z d.... wyjmował spore ilosci zeberek zezarł na jakiejs grilowej imprezie:36_11_13:

miałam, to był niesamowicie przymilny pies z nadwagą, też uratowany przez nas od uspienia w okresie szczenięcym, ostatni, jaki był w naszej rodzinie, strasznie przeżyłam jego śmierć

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

witam
dziś też siedzę w domu ale jutro do pracy, czuję się zdecydowanie lepiej
byłam na zakupach, teraz siedzę przed kompem, Dominia poszła do przedszkola, więc ok 15 jeszcze muszę wyjść po małą, za chwilę zabieram się za jakiś obiad na dziś i odrazu coś na jutro.

monika4

bożena zdrówka a czym leczysz ten katar???
mam nadzieję, że dominia wróciła zadowolona z urodzin
Monika właściwie to niczym specjalnym ibuprom zatoki, jakieś tabletki na katar-Acatar, rutinoskorbin podwójna dawka, i miodek z cytrynką.
Dominia rzeczywiście zadowolona po urodzinach, ale zadrapała się na ręce ,trochę ja wczoraj bolało, ale dzis już ok.

Odnośnik do komentarza

Witam czwartkowo :)

Maciuś jeszcze się nie zaraził więc chyba będzie miał ospę standardowo 2 tygodnie po Adasiu. A tak go zarażałam :Śmiech:

Deva – zdrówka i trzymam kciuki by naprawa autka nie była droga.

Monika – zdrówka!
Chcesz to Ci wyślę tę łyżeczkę ospową :D
Ale pięknego mieliście dalmatyńczyka ::):

Bożena – zdrówka!

Martek – świetnie Szymek wygląda z tymi rękawicami bokserskimi :Śmiech:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Witam piątkowo

U nas od rana mocno deszczowo, beznadziejna pogoda, ale przynajmniej mi nie żal, że w domu siedzimy :Oczko:. Adasiowi ospa jakby przechodzi, dziś 6 dzień, a nie było jeszcze drugiego wysypu. U Maćka krostek na razie brak.

Shannon – witaj na Mamutkach ::):
Ja właśnie piję gorącą kaffkę, jak przyjdzie siostra to będę pić kolejną :D

Katarzynka - zaglądaj częściej :)

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...