Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Tak,tak kochane mamutki bez pierniczków nie ma świąt też je uwielbiam tylko nigdy nie robie zawsze kupuje,nie wiem jakie będe miała teraz święta chyba same owoce zamiast słodyczy,mam zamiar wytrwać w diecie,ale barszczyku z uszkami nie przepuszcze,a rybke zrobie sobie duszoną z warzywkami jeszcze musze znaleść dobry przepis może wy znacie jakiś może być z jogurtem naturalnym oczywiście byle dobre. A teraz życze dobrej nocki i dużo zdrówka mnie jeszcze te jelitka dokuczają strasznie kłuje :Kiepsko:ale dobrze że już nie boli pa pa:dzidzia:

http://marcelek-08.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p978xqekxi6soz6i.png

Odnośnik do komentarza

Monika chyba mam mój dzień, dziś przeczytałam też że jestem oazą spokoju :sofunny: co trudno powiedzieć o Baranie :) Ale fakt że już nabrałam wiele cierpliwości do Szyma nocnych wywodów, potem tylko trochę niekiedy odreagowuję na B (nudzę mu że to i tamto...)
Ja chyba ciasto na pierniczki robiłam później ale muszę policzyć kiedy piec piernik by zdążyć i przede wszystkim chyba w przyszły weekend zrobić z Ulą jej kalendarz adwentowy
Usiek bardzo mi przykro...
Gabi :Całus: MAtko założycielko

Odnośnik do komentarza

matko zalozycielko, tak ak!! dzieki za zalozenie tego watku!!!

ann, ja to sie nie dziwie ze jestes oaza spokoju!! :)

usiek, ja kilka dni temu dojrzalam Twoj suwaczek i nawet nie staram sie wyobrazic sobie tego co czulas, czujesz.... nie wiem czy to z ciekawosci ale chcialam zapytac czy to choroba Wam Go odebrala??
fotka piekna i na pewno przywoluje wspomnienia...

ja robie pierniczki z chlopakami na poczatku grudnia :)

Odnośnik do komentarza

Helo a weszłam jeszcze na chwilke nie moge się roztać:Śmiech:monikouetteRemigiuszek był chory na białaczke 3,5 roku go leczyliśmy miał 11miesięcy jak zachorował to co przeszłam wspominam jak koszmarny sen trzy miesiące przed śmiercią miał przeszczep szpiku ale to nic nie dało miał nawrót i już nic nie było można zrobić było czekanie na śmierć przyszła za dwa miesiące ,nikomu nie życze takiego przejścia ale nie będe smucić na noc i tak dalej ciężko mi się z tym uporać a jeszcze otym mówić to wspomnienia wracają staram się myśleć o tych fajnych dniach kiedy moje dziecko się uśmiechało bo dawałam mu tyle szczęścia ile chciał buźka dla wszystkich nocnych marków:dzidzia:

http://marcelek-08.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p978xqekxi6soz6i.png

Odnośnik do komentarza

Witam nocną porą :D

Nie mogłam wcześniej pisać bo… zalałam sobie laptopa coca-colą :Kiepsko:. Muszę swojego laptopa wysłać do producenta na czyszczenie i mieć nadzieję, że laptop będzie potem jeszcze długo sprawny, bo cola pomijając, że jest słodka więc skleiła klawisze to gorzej, że jest żrąca :Kiepsko:. Teraz piszę z laptopa K, swojego nie będę mieć kilka tygodni, boję się faktury za to czyszczenie :Kiepsko:

Gabi, najlepsze życzenia rocznicowe, dużo miłości i zrozumienia na kolejne lata!

Manenka, wszystkiego najlepszego, zdrówka i spełnienia marzeń!

Odnośnik do komentarza

agatron
Cholera, nie mogę się skupić, bo wrócił T i mi trajkocze. Zwykle cichy człowiek, ale w przedziwny sposób rozwiązuje mu sie języka jak czytam, oglądam TV lub jestem przy kompie :Szok:

Ja też tak mam :sofunny:

Agatron - super taki wieczór na szycie :Oczko:. Też wolę tę nazwę po małym przekształceniu :D

Ann – dobrze, że Uli przyjaciółka ma stwierdzoną „tylko” wysypkę alergiczną.

Deva – super, że Vic zdrowieje i ma się lepiej.

Słonko – fajnie czytać, że odnalazłaś siebie i swój dom w nowym miejscu. Szkoda tylko, że tak daleko musiałaś go szukać...

Moniq – hehe, a ja pierwszy raz słyszę o konsoli Wii, ale pewnie za najdalej parę lat będę w tym oblatana dzięki moim synkom :D
Super szafka czeka na Ciebie w Ikei :yes:

Manenka – i co alergolog powiedział o pokrzywce Bartusia?

Askasam - witam :). A na nobliwość może przyjdzie czas na emeryturze :D

Iwa – fajnie i tu Cię widzieć :)

Monika – nieźle się napracowaliście przy tych panelach w holu. Podziwiam za cierpliwość :yes:

Trzy serca - współczuję dolegliwości :(, mnie też bolą plecy i kolano.

Odnośnik do komentarza

Ann – ja też się nie dziwię, że jesteś oazą spokoju :yes:

Deva – super avatarek ::):

Słonko – współczuję stresu związanego z brakiem hamulców, okropne przeżycie. Brawo za zachowanie zimnej krwi.
I fajnie, że już masz rower :)

Monia – dużo zdrówka!
A Ty uważaj na siebie!

Usiek – i jak teraz brzuch? Dobrze, że to „tylko” wirus. Zdrówka!

Gabi – niezłe postępy! Brawo dla Niki :great:

Trzy serca - śliczne paputki zrobiłaś i cudne aniołki ::):

Bożena - miłego urlopowania :)

Lehrerin – super, że dostałaś się na kurs :great:. Ale to teraz jeszcze 1 kurs chciałabyś robić? Szalona :Oczko:

Newania - szkoda, że Cię tak mało, ale dobrze że chociaż zaglądasz raz na jakiś czas.

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

mój zaczął się ponad godzinę temu :Padnięty:
Wyprawa Mama lada dzień a ja nie wiem w co ręce włożyć...wczoraj na dobre wróciłam po 19 do domu :arrow1:. Fajne w tym wszystkim jest to, że się świetnych ludzi poznaje po drodze...

Usiek
siedzę i płaczę...Piękna fotka, serce mam pokrojone na kawałki i wielka pustka w sercu - to jest to co teraz czuję...Ja generalnie jestem taką osobą, która upada psychicznie przy byle chorobie dzieci (co niektóre to wiedzą lepiej jak nie raz panikuję). Nie wyobrażam sobie i nie chcę sobie wyobrażać co czuje matka w chwili śmierci swojego dziecka. Każdego dnia proszę Boga by nigdy nie doświadczył mnie czymś takim, bo to oznacza dla mnie koniec...Dlatego chylę czoła przed Tobą i podziwiam za siłę....

Aniu podpisuję się pod tą oazą. Każdy ma swoje granice wytrzymałości, natomiast Ty wyjątkowo świetnie radzisz sobie z emocjami (tymi co na zewnątrz) :Całus:

Gabi Matko Założycielko
dziękujemy :Całus: Ja popatrzyłam na zdjęcia Wiki to nie wierzyłam i kilka razy zaglądałam do suwaczka. Chylę czoła dla jej postępów :o_master2:

Manenka samych serdeczności :flower2:
Deva, fajny nowy awatarek :Śmiech:

Monika to kiedy koniec remontu? Co do przedszkola to słusznie. U nas jest to samo. Nawet z dużym cieknącym katarem dzieci wyganiają do domu. W tej chwili tylko trójki dzieci nie ma dzięki temu, bo chore dzieciaki nie roznoszą chorób. Na początku zeszłego tygodnia był jakiś kryzys poweekendowy chyba, ale wszystko wróciło do normy.

Monia ciśnieniowcu mój Kochany - dbaj o siebie!
askasam, iwa, witajcie!

Ann
Znów poszłam spać przed 2 :Padnięty: koło 4 Szym przyszedł negocjować że nie chce spać, a 5.50 przyszedł ponownie mówiąc "obudziłem, jest szósta :sofunny:"
:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

monika4
Ann
Monika Baranie :) a może byś tak posiedziała a nie wciąż pracowała na koszulkę lidera :Oczko: Odpocznij

przyganiał kocioł garnkowi...:sofunny::sofunny:

otóż to :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

Ja jak zwykle ostatnio wpadam jak burza i mnie nie ma!
Ale czytam wszystko! będę pisała za tydzień na spokojnie, a teraz weekend jasiek w domu i okupuje komputer na zmianę z m. Trudno sie skupić nad pisaniem do Was, gdy cały czas ktoś mi dyszy za plecami"Mamo, już?"

zaraz jadę do Lublina na uniwersytet dziecięcy z zuzią, reszta wiecie gdzie...

gabi:o_master::11_6_204::o_master: też Ci jestem wdzięczna za założenie. Niewymownie i niewyobrażalnie :Całus:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Gabi dzieki
Usiek nie wyobrazam sobie co przezyliscie, mi na sama mysl o ciezkiej chorobie dretwieje dusza.
u nas dzis niby cieplo ale wieeeeeeeeeeeje i leeeeeeeeeeeeje porazka jak Z nie naprawi mi auta w niedziele bo dojada czesci to bedze kiepsko z chodzeniem do przedszkola ale coz z robic .
oki ide posprzatac i ubrac sie Z w szkole dzieci w pidzamach Zosia oglada bajki a Julka spi

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Dobry.

Gabi dzięki i ode mnie :Kiss of love:

A ja po kolejnych atrakcjach ze strony moich dużych dzieci. A najciekawsze jest to, że nawet się nie zdenerwowałam i nawet łeb mnie przestał boleć.........na jakiś czas :D
Kamila nie było w nocy w domu, jego panny tyż. Pies ich trącal, bo znowu zaczęli się żreć o głupotę, a potem już było tylko gorzej.....

Usiek ::(:

Idę wziąć się za jakąś uczciwą pracę póki w miarę normalnie funkcjonuję, bo nie wiem co będzie jak wrócą do domu....

Odnośnik do komentarza

anula_73

Deva Jędrek też mówi "Śpiłem", czyli to jakas naturalna forma dla dzieci, jak " widziałem piesa".
A z tą za głośna muzyką, nie uwazacie,ze to kwestia wieku, kiedyś mi nie przeszkadzało, a teraz okropnie, nawet wychodzę jak jest za głośno. Starośc nie radość:kiepsko: Z drugiej strony swiadczy to o tym,że wiek nie rzucił mi sie jeszcze na słuch:smile_jump:

Cześć Kochaniutkie, wpadłam tylko na chwilę, ale nadrabiam zaległosci!
I nasz Borys mówi ŚPIĆ MI SIĘ CHCE, a i zdarza mu się BOIĆ LEWA :smiech:
A na głośną muzykę też reaguję wqu....niem - chyba coś w tym jest, że po 30 taki człowiek drażliwy pod tym względem :smiech:
Udanego wieczoru dla Was!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

Witam mamusie,synuś śpi to moge troche popisać,tak więc mieliśmy piękny słoneczny dzień więc go wykorzystaliśmy na spacerek po drodze poszliśmy na cmentarz uporzątkować po wszystkich świętych a było co i tak minął dzionek.Dziubalażeczywiście dobrze że to tylko wirusek obawiałam się że to jakieś ostre zapalenie i wyląduje w szpitalu takie miałam bóle teaz jest w miare dobrze już mnie nie boli mam jeszcze kłucia ale to moge znieść no i cały czas dietka i dobrze mam 30kg do zrzucenia po tym jak przestałam palić tyle przybrałam i za hiny ludowe nie moge tego zrzucić a niepale już 6lat:Śmiech:

http://marcelek-08.aguagu.pl/suwaczek/suwak1/a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/p978xqekxi6soz6i.png

Odnośnik do komentarza

hej
u mnie praaaaaaaaaaaawie skończone, jeszcze parę drobiazgów typu futryna, wykończenia przy schodach itp. ale to już spokojnie, nie pali się (hehehe powiedzmy:lol:), jak chcecie to mogę fotę wrzucić efektu końcowego
nawet nie będę mówić jak bardzo jestem zmęczona, za duuuuuuuuuużo by pisać:sofunny:

po południu pojechaliśmy do leroya po jakię gwoździe i do oszołoma na drobne zakupy, w leroy przez głosnik ogłaszali jakiś konkurs dla dzieci, poszliśmy z Kubusiem i moje zdolne dziecko wygrało I nagrodę:Śmiech: czyli dokładnie takie sanki SANKI SNOW ISAN + GRATIS!!! (806147373) - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy, dwa cyklamenki w doniczkach kilka gadżetów - smycz, zapinki do wózka, ceramiczną leżącą żabkę, jakąś miseczkę, kubek
ja, zachęcona tryumfem dziecka, wzięłam też udział w konkursie dla dorosłych, co prawda jedynie drugim miejscem mogę się poszczycić ale też dostałam fajna nagrodę - dwa kwiatki doniczkowe, kubek, ostrzałkę do siekiery, otwieracz, smycz, zapinki, nasiona trawy, łopatkę i malutkie szpikulce do ziemi, skrobaczkę do szyb:lol:
czyli wybraliśmy się po gwoździki za niecałe dwa złote i wyszliśmy obładowani za free:sofunny::sofunny::sofunny:

aha - Kuba uparł się na jelenia mówić lejeń:sofunny:

moniq moje pierniczkowe ciasto dojrzewa w lodówce, ma leżeć minimum 5 tygodni, im dłużej tym lepiej, ważne, żeby leżało w ciemnym i chłodnym miejscu
a co do długości dojrzewania to za dawnych czasów, jak urodziła się dziewczynka to zarabiano ciasto na pierniczki i leżakowało aż do dnia jej ślubu:lol:

monia ale super dzieciaki kolację zrobiły!!!! ekstra!!!!
co do dużych dzieci to... brak słów, olej to i nie przejmuj się, uważaj na ciśnienie

gabi ja chyba jako ostatnia dziękuję za założenie wątku
o master!!!!

dziubala o kurce, współczuję braku lapka, po kiego piłaś nad klawiaturą kolę???

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...