Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry
listę wpadam podpisać i na chwilę oderwać się od tel i maili (Szym śpi więc wykorzystuję tę godzinkę)
Radosc co prawda ja starszą Ulę oddawałam, bo do przedszkola, ale założyłam że musi być dobrze czego i Tobie życzę. Schowaj tak głęboko swój stres by Piotruś go nie poczuł :)
Mahakala oby Polci spokój wrócił a Tobie sił niech starczy
Anulka niech to już będzie finał choróbsk i od poniedziałku jakiś fajny rytm.

chłopakom najlepszego

Odnośnik do komentarza

Ann przy Piotrusiu nie pokazuję swoich "smutnych" emocji... Poza tym to P będzie zawoził Juniorka i Go odbierał, więc tym bardziej nie będzie Maluch widział moich łez...
Piotrusiowi cały czas mówię, że pójdzie do żłobka, że będzie miał nowych kolegów i koleżanki, że będą miłe ciocie i w ogóle, że będzie fajna zabawa.
Chcę, żeby był dobrze nastawiony, że to spoko miejsce, itp. Że idzie tam na troszkę się pobawić, a potem Tata po Niego przyjedzie i pojadą do domku aaaaa (czyli spać ).

Dziękuję :Całus:

Piotrulek jest nieśmiałym chłopcem, więc ten proces aklimatycji może się wydłużyć, ale jak sie przyzwyczai to myślę, że będzie zadowolony :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Ja z T w pracy, a Borys w przedszkolu - jutro jadą na wycieczke do Straży Pożarnej, więc w domu pełen zachwyt :smile_jump:.

serce, dasz jutro radę, zobaczysz. A jak się już przyzwyczaisz do tego luksusu zrobienia czegoś na spokojnie w domu kiedy Piotruś w żlobku, to dopiero będziesz zrelaksowana.

monika, daj znać co załatwił m z przedszkolem i od kiedy Kuba rusza.

gabi, jak sobie radzisz? Jak m?

Anulka, Monia, rena, słonko zdrowia dla Szkrabów!

lehrerin, ale bym zjadła takie ciacho. Za kawką tez tęsknie, bo ja póki co tylko bezkofeinową mogę :ehhhhhh:

Samych cudownych chwil dla Naszych Chłopaków - tych Dużych i Tych Malutkich też!

Wracam do racy - buuuuuuu!

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvzsg18zqzog1mi.png

1% dla Sebastianka: http://sebus.pl/procent.php

Odnośnik do komentarza

agatron
serce, dasz jutro radę, zobaczysz. A jak się już przyzwyczaisz do tego luksusu zrobienia czegoś na spokojnie w domu kiedy Piotruś w żlobku, to dopiero będziesz zrelaksowana.

Nie odpocznę zbytnio, bo jestem w tym czasie w pracy :hahaha::hahaha:
Ale mój P, który siedzi z Nim po całych nocach w pracy - skorzysta na pewno i będzie odsypiał pracę.

Kochana to siłek na powrót do pracki!!! Ściskam :36_3_13:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Radość czemu Kochana planujesz łzy? Mam nadzieję że jeśli już to kilka uronisz i pomyślisz z dumą jakiego masz już dużego Synka, jak ten czas leci. Trzymam mocno kciuki!! No i P odpocznie, będzie mógł mieć inny rytm, i tym samym wypoczynek który jest niezbędny przy Jego nockach

Odnośnik do komentarza

Ann
Radość w to że DR nie wątpię :) a ile łez radości będzie przy Dniach Matki i różnych świętach :)

Na pewno i bardzo wierzę w mojego Synka, że sobie poradzi :))
Będzie w swojej grupie wiekowej (tj. dzieci między 1,8 - 2,4 lata), grupa nazywa się "Raczki", mają mieć różne zabawy i imprezy, także te z okazji różnych Świąt. Myslę, że Piotruś będzie tam pod dobrą opieką. Poza tym między dziećmi, ze mną to w kółko te same zabawy, a tam mnóstwo nowych, fajnych zabaw i wrażeń, to też jest ważne dla Jego rozwoju.

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

Ja dziś jeszcze lepiej spałam niż wczoraj. Za to zastanawiam się jak K funkcjonuje po 2 dobach bez spania? :Szok:
W Krakowie od rana piękna pogoda ale zimno jak w zimie, brrr. Trzeba się cieplej ubierać niż zwykle, się zaczynają cebulkowe ubrania :Kiepsko:
Poza tym jestem zadowolona bo w końcu kupiłam firanki i zasłony do naszego salonu :lol:. Mała rzecz (no nie tak znowu mała :Oczko:), a jak cieszy :D. Tak więc z większych rzeczy zostały jeszcze tylko lampy do sypialni.

Najlepsze życzenia dla naszych kochanych chłopaków!

Rena - korzystam, korzystam, choć u nas to nie problem żeby K miał wstawać w nocy do dzieci :Oczko:, co innego jak sam proponuje, że mam sobie w spokoju pospać :Śmiech:

Słonko - zdrówka Zosi, oby antybiotyk szybko pomógł!

Moniq – zakopuj dołek jak najszybciej! :Całus:

Anula – oby tym razem ta tapeta była tą, o której marzyłaś. A zmianami się nie przejmuj, najczęściej przecież po fakcie widać, że coś trzeba zmienić/wymienić :Śmiech:

Monia - współczuję nocki i zdrówka dla dzieci!

Monika – ale by było fajnie jakby małż załatwił przedszkole. Trzymam kciuki żeby się udało! U nas jest rejonizacja w samorządowych przedszkolach.

Radość serca – udanego debiutu żłobkowego!
Maciuś był 2 tygodnie w lipcu w żłobku, był bardzo zadowolony, ja też D:. Jak wyjdę na prostą z różnymi sprawami to będę szukać w okolicy takiej "instytucji" gdzie można by dać Maćka na parę godzin dziennie i niekoniecznie codziennie. Wiem już, że świetnie się odnajduje w grupie dzieci.

Mahakala – dużo sił!

Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia ::):

Odnośnik do komentarza

jestem, dolek sie troche zakopal, nie wiem czy to te paele (BO TO PANELE!!!!!!!!!!!!!!!) czy cos innego ale mam sie lepiej, to ten rodzaj dolka, nostalgicznego, z tesknoty za polskoscia, nachodzi mnie co jakis czas pare razy w roku, z roznym natezeniem ale wiedzac ze i tak nic tego nie zmieni, wiem ze musze go zwalczyc tak czy inaczej :) wszystkim dziekuje za troske, jestescie kochne

wspolczuje wszystkim niedoboru snu, u nas to bardzo rzadkie, tzn jesli juz to NIGDY z powodu dzieci, tymbardziej ubolewam nad Wami, sciskam i zycze sil!!!

ja wlasnie szukam sobie jakiegos pomyslu naprezent urodzinowy, nie wiem czy to jakies przesilenie czy jak ale nie mam zadnego pomyslu, nic co by mi sprawilo przyjemnosc.. chyba jakas nienormalna jestem :lup:

mahakala, y jak mnie tu widzisz to skaczaca adhd, a ja jak widze ze Twoj post to biegne i czytam bo wiem ze czego bym tam nie znalazla, to zawsze oaza spokoju!!!! masz tyle na barkach a wszystko niesiesz!!! podziwiam zawsze i biore za przyklad!!!

gabi, jak tam dzisiaj??

dziubala pochwal siejakie te franki i zaslony?? jaki kolor?? u mnie nie ma zaslon,sa tylko firanki D)

slonko zdrowka dla Zosi!!!

monika, trzymam kciuki za to przedszkole!!

radosci, a na jutro to ja za Ciebi trzymam kciuki bo mysle ze Piotrus to sobie swietnie poradzi!!! tylkosie mamusia musi w garsc wziac :)

anulka, zdrowia dla Was!!

ann, kochana, sil i dla Ciebie!!! jak nastroje??

monia, u Was tez jesien i chorobska, zdrowia dla maluchow!!!

u nas dzis jakies 5st, rano chlodno ale w dzien zlota jesie, dopiro wyczyscilismy bsen,; teraz sie suszy i skladay wieczorem,
monia, a Wy skorzystaliscie w koncu z Waszego basenu w lecie????
ide robic nalesniki na podwieczorek dla dzieci (ja tez skorzystam)

Odnośnik do komentarza

no wreszcie wiem co u was ile czytania i to z przerwami bo mi sie 3 razy komp zacial niewiem co sie z nim dzieje

nie gratulowalam jeszczse LEHRERIN najlepszego wiedzialam i wierzylam w Ciebie

ANULA trzymam kciuki za wybor pieknej tapety

zdrowka dla chorowitych maluszkow i sił dla MAHAKALI aby POLA szybko i z mniejsza sila przebrnela przez kolki

DZIUBALA napewno sliczne te firanki kupilas czekamy na zdjecia z twojego domku juz umeblowanego na glanc

RADOSC SERCA moja kolezanka miala tez obawy jak zaprowadzila swoja coreczke do przedszkola i wyobras sobie ciagle trzymala sie jej nawet w domu a na drugi dzien w przedszkolu zostala juz sama nawet ja myslalam ze nie da rady a tu niespodzianka

u mnie wydatki związane z altana m kupil dzis ocieplenie i plyty na sufit i ponad tysiak poszedl ja niewiem ile to pieniedzy idzie jak czlowiek sie buduje szooook

a gdzie reszta plytki ,wc, itp
BARTUS lepiej sie czuje nie ma oskrzeli tylko gardziolko dzis mam zebranie pań aktywnych takze musze sie zbierac

pa pa uciekam powodzenia wszystkim zycze

Odnośnik do komentarza

Witam

Anulka oby już koniec choróbsk był bliski.

mahakala szepnij Polci w moim imieniu - Polciu, spokojnie, daj mamusi odpocząć. By wypoczęta mamusia, to mamusia szczęśliwa i szczęśliwe dziecko.
Powodzenia i oby kilki poszły precz.

monika powodzenia z przedszkolem. Niezły bajzel mają zatem.

radośćserca widzę, że Ty tak samo reagujesz jak ja. Ja czasami też w chwilach zwątpienia, czy robię dobrze, czy tak musi być, też ronię łzy. Ale ostatnio coraz mniej, bo zaczynam coraz mniej analizować i zamartwiać i widzę, żę odnosi to skutek pozytywny. Powodzenia z żłobkiem, oby Pitrus szybko się zaaklimatyzował.

moniq właśnie wpadłam na pomysł, że na kolację naleśniki usmażę. Dzięki za podpowiedź :Oczko:

dziubala a jakie zasłony kupiłaś, jakie firanki? Pochwal się, widziałam ostatnio superaśne firanki, fikuśnie uszyte i w kolorze wiosennym zielonym - za...je...faj...ne. Szkoda tylko, że fotki nei cyknęłam. Bym miała na wzór.

Monia zdrówko Emilkowi.

I podgląd się skonczył....:hmm:

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

monika4

deva suuuuuuuuuuuper chatka, co leży na tej cholernej podłodze w końcu???

dlej boli mnie kręgosłup chociaż już nie tak jak ostatnio, muszę do tego ortopedy pójść, chociaż obawiam się, że z uwagi na budżetowe cięcia wizyta znów przesunie się w czasie:Real mad:

?

panele leżą klasa AC4 a na kregoslup to idz jak najszybcciej to jak polamie na maksa to cholerstwo straszne jest...

Anulka

macie czas
ja chcę go tego nauczyć bo nie chcę by chodził do zerówki i powtarzał ten program co ma w pięciolatkach
a pierwsza klasa do czegoś obliguje jakby nie patrzeć

a to nie jest tak ze bedzie musial chodzic do zerowki?
czy od razu do szkoly jako 6 czy 7 tlatek??
boja juz sie nie lapie....

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

...TYLE SIE NAPRODUKOWALAM I ZAMKNELAM NIEOPATRZNIE NIE TO OKNO:Real mad:

A OKNA MUSZ E UMYC CHOC CZESCIAMI, BOMI ZDJELI JUZ RUSZTOWANIA I WINDE Z NOWEGO BALKONU TE ZACZEPY (sorry za capsa) i tyle tych szyb, bleeeee a zimnoooooooo juz jest baaardzo...

ide zaczyn na ciasto chebowe zrobic niech rosnie, ( na wlasnorecznym zakwasie, ciekawe czy wyjdzie) a potem te okna...

do pozniej, pa

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Devachan
monika4

deva suuuuuuuuuuuper chatka, co leży na tej cholernej podłodze w końcu???

dlej boli mnie kręgosłup chociaż już nie tak jak ostatnio, muszę do tego ortopedy pójść, chociaż obawiam się, że z uwagi na budżetowe cięcia wizyta znów przesunie się w czasie:Real mad:

?

panele leżą klasa AC4 a na kregoslup to idz jak najszybcciej to jak polamie na maksa to cholerstwo straszne jest...

Anulka

macie czas
ja chcę go tego nauczyć bo nie chcę by chodził do zerówki i powtarzał ten program co ma w pięciolatkach
a pierwsza klasa do czegoś obliguje jakby nie patrzeć

a to nie jest tak ze bedzie musial chodzic do zerowki?
czy od razu do szkoly jako 6 czy 7 tlatek??
boja juz sie nie lapie....

Krótko zwięźle i na temat:sofunny::sofunny: Wiecie już co było na tej podłodze:sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

melduję że tapeta zaakceptowana (ta co wczoraj). dzisiaj wygladała znacznie lepiej. Chyba przez te łzy słabo widziałam. W każdym razie wytrzymam z nią pare lat Spróbowałam dołączyć do wiadomosci, moze się uda. Pierwsza od lewej, bo są trzy

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Monia38
Devachan
monika4

deva suuuuuuuuuuuper chatka, co leży na tej cholernej podłodze w końcu???

dlej boli mnie kręgosłup chociaż już nie tak jak ostatnio, muszę do tego ortopedy pójść, chociaż obawiam się, że z uwagi na budżetowe cięcia wizyta znów przesunie się w czasie:Real mad:

?

panele leżą klasa AC4 a na kregoslup to idz jak najszybcciej to jak polamie na maksa to cholerstwo straszne jest...

Anulka

macie czas
ja chcę go tego nauczyć bo nie chcę by chodził do zerówki i powtarzał ten program co ma w pięciolatkach
a pierwsza klasa do czegoś obliguje jakby nie patrzeć

a to nie jest tak ze bedzie musial chodzic do zerowki?
czy od razu do szkoly jako 6 czy 7 tlatek??
boja juz sie nie lapie....

Krótko zwięźle i na temat:sofunny::sofunny: Wiecie już co było na tej podłodze:sofunny::sofunny:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny: wszystkiego sie spodziewałam ale nie takiej szybkiej, prostej, krótkiej odpowiedzi:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

anula_73
melduję że tapeta zaakceptowana (ta co wczoraj). dzisiaj wygladała znacznie lepiej. Chyba przez te łzy słabo widziałam. W każdym razie wytrzymam z nią pare lat Spróbowałam dołączyć do wiadomosci, moze się uda. Pierwsza od lewej, bo są trzy

serio trzy????:sofunny::sofunny::sofunny: wątpisz w nasze umiejętności liczenia poniżej dziesięciu:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

a tak na poważnie - bardzo lubię ten typ tapet, mam jedną ścianę podobnymi wytapetowaną - też takie metalizujące tylko drobne liście (Chyba :sofunny:)

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Ooooo, udało się :o_master:

Poza tym z okazji remontu przenoszę/wynoszę/wyrzucam/a nade wszystko przerzucam rzeczy. I po raz setny co najmniej pytam 'po co nam tyle?!" Ciuchy sortuję i co możliwe rozdam, a co nie wyrzucę...a ile papierów...:lup: nie będe kupować gazet, książek sobie nie daruję, cóż nałóg, ale gazety bedę czytać w necie, promis...no i w ogóle troche plotę, ale to swięta prawda,ze ład wokół pomaga w osiągnięciu ładu wewnętrznego.
Spadam do podziemia:36_3_15:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

monika4
anula_73
melduję że tapeta zaakceptowana (ta co wczoraj). dzisiaj wygladała znacznie lepiej. Chyba przez te łzy słabo widziałam. W każdym razie wytrzymam z nią pare lat Spróbowałam dołączyć do wiadomosci, moze się uda. Pierwsza od lewej, bo są trzy

serio trzy????:sofunny::sofunny::sofunny: wątpisz w nasze umiejętności liczenia poniżej dziesięciu:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

a tak na poważnie - bardzo lubię ten typ tapet, mam jedną ścianę podobnymi wytapetowaną - też takie metalizujące tylko drobne liście (Chyba :sofunny:)

:sofunny: no i gafa po tak długiej nieobecnosci:lup::smile_jump: na usprawiedliwienie dodam,ze każdy mierzy swoja miarą, a mierząc według mnie to można do trzech nie doliczyć ostatnio :smile_move:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...