Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

monikouette
monia, tak mozesz dac Javel ale ten moj to specjalny do basenow, "pastille de chlore" sie nazywa

Ja mam chlor w płynie, tylko tego javelu mam od groma i tam basen narysowany,więc pomyślałam,że może się nada. Tylko z tego co zauważyłam to te tabsy kiepsko się rozpuszczają;/

Manenka fotki super. A córka....no cóż piękna panna z niej rośnie :D Ładnie wyszła.

Odnośnik do komentarza

Monia38
Monika ptzrde wszystkim to w tych koszulach byś się utopiła:sofunny::sofunny:
Ja sama wzięłam wielki rozmiary bo lubię luzik. Ciekawe tylkop jakie są w realu.

hehehehe może to jest pomysł, m. by mnie szukał co noc i szukał i szukał:sofunny::sofunny::sofunny: a ja... miałabym spokój:sofunny::sofunny:

a co do realu to poproszę fotkę z zawartością:Śmiech:

miałam pytać juz kiedyś, uzywasz dalej tego balsamu brązującego, antycellulitowego, ujędrniającego itd????
i jak efekty???

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

monika4
Monia38
Monika ptzrde wszystkim to w tych koszulach byś się utopiła:sofunny::sofunny:
Ja sama wzięłam wielki rozmiary bo lubię luzik. Ciekawe tylkop jakie są w realu.

hehehehe może to jest pomysł, m. by mnie szukał co noc i szukał i szukał:sofunny::sofunny::sofunny: a ja... miałabym spokój:sofunny::sofunny:

a co do realu to poproszę fotkę z zawartością:Śmiech:

miałam pytać juz kiedyś, uzywasz dalej tego balsamu brązującego, antycellulitowego, ujędrniającego itd????
i jak efekty???

Jedyny efekt toto, że zbrązowiałam ździebko. Odpukać cellulitu u mnie niet:D Ale nic nie wyszczuplałam :sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

monika4
mnie nigdzie nie wywiało, najpierw jazda po sklepach - decathlony, castoramy,, factory, potem goście i juz noc:Śmiech:
kupiłam sobie rybaczki w reporterze przecenione ze 119,95 na 19,95:lol:

Też byłam dzisiaj w factory i carrefourze. W factory kupiłam Manni dwie pary butów, też przecenionych 35/11zł i 40/14zl :D
A poza tym m wstał dzisiaj lewą nogą i nie gadamy:36_2_43:

Odnośnik do komentarza

Faktycznie dzisiaj cisza tu, ze ho ho!!!
My wczoraj byliśmy nad jeziorem, pogrilowaliśmy, mała się wybawiła na kocu, mąż powędkował, a ja trochę odpoczęłam, a dziś tylko spacerek, ale był upał, ze aż mi się słabo zrobiło :(

Fajne macie te baseniki, ja niestety nie mam gdzie takiego wstawić :( Ale mała dziś kąpała sie aż 2 razy -najpierw rano ze mną, a wieczorem jeszcze do taty na chwilę wskoczyła, ona naprawdę lubi wodę, a jak się jej puści wodę ze słuchawki prysznicowej to się wpatruje w nią jak zaczarowana i próbuje tą wodę chwytać ;)

Dziubala, dobrze, ze choróbsko poszło!!!

Monia - gratuluję zakupów dla małej i szczególnie tych internetowych koszulek!!!!

Monika - Tobie też gratulacje z udanych zakupów, ja w końcu też muszę zaliczyć jakieś wyprzedaże!!

Odnośnik do komentarza

monia my to się chyba tylko w sklepie mamy szansę spotkać:sofunny::sofunny:
a gdzie znalazłaś takie butki tanie???? w coccodrillo mieli fajne i niedrogie butki i tenisówki ale na Kubę nie było numeru:Real mad:

newania super, że udało się zaliczyć wypad nad jeziorko, oby częściej!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Hejka

Wczoraj niedziela minęła nam rodzinnie. Najpierw M.z Niśką pojechali na festyn: "Kultura bez granic", a później, gdy się Justyś wyspala i się okazało, że nie ma gorączki, M. po nas przyjechał. Justyś coś mi w nocy z soboty na niedzielę gorączkowała - najw. temp. 38,4, dałam jej paracetamol i do godz. 10 gorączka była zbita, później jeszcze miała stan podgorączkowy 37, wieczorkiem po festynie 36,6. Jeszcze dziś nie mierzyłam, ale czuję, że moę mieć stan podgorączkowy, bo ma ciepłe czoło. Może jej zęby dają się we znaki, bo innych dolegliwości brak. Zobaczymy, oby nic złego jej się nie wykluło.

A Niśka wczoraj miała tzw. Dzień Dobroci ze strony tatusia. Niśka to oczko w głowie M, więc na wszystko jej pozwalał. A Niśka to wykorzystywała. Wczorajszym hitem numer jeden był duzy basen z piłeczkami, nurkowała i nurkowała, skakała, pływała na sucho, tylko szkoda, ze to tyle kosztowało - 5 min-5 zł. Kiedyś w BP. był taki basen za free, ale sklep i firma pzrez krzyzys splajtowały. Wróciliśmy ok. 21, dziewczynki padły jak kawki i do tej chwili smacznie śpią. :36_2_15:

manenka ładną masz córę, poza może drażnić, ale uwierz mi, teraz wszystkie nastolatki takie robią zdjęcia, by wygladały na sexi laski.

Monia zakupy koszulkowe - wow. Fajne są.Ciekawe, jak w realu?

newania wypady nad jezioro są super i takie odprężające.

monika gratulję tanich rybaczków.

Miłego dzionka życzę.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

:cheess:
Witam.
Monika na reklamówce miałam napisane "Besta Plus".Besta Plus - odzieĹź dziecięca, Ubranka dziecięce, Ubranka dla dzieci, Ubrania dla dziewcząt, dla chłopcĂłw W ubiegłym roku miałam dlamałej dresiki od nich i też butki. Super się prało i nosiło. A wczoraj widziałam ładne ciuszki dla małych i większych dzieci w cenach wcale niewysokich.
Może faktycznieszybciej umówimy się sklepie na kawie niż u nas:sofunny: Trzeba tylko zgrać dzień i godzinę i już :cheess:

Newania fajny taki dzień nad wodą. Też bym się tak pobyczyła.

Całusy dlapozostałych mamutków :Kiss of love::Kiss of love:

A przy okazji wiecie, żewczoraj ciężko było wejśćna forum. Jakiś błąd był i nie otwierała się zakładka. Dopiero okrężną drogą wlazłam:36_7_8:

Odnośnik do komentarza

Monia38
monika4
mnie nigdzie nie wywiało, najpierw jazda po sklepach - decathlony, castoramy,, factory, potem goście i juz noc:Śmiech:
kupiłam sobie rybaczki w reporterze przecenione ze 119,95 na 19,95:lol:

Też byłam dzisiaj w factory i carrefourze. W factory kupiłam Manni dwie pary butów, też przecenionych 35/11zł i 40/14zl :D
A poza tym m wstał dzisiaj lewą nogą i nie gadamy:36_2_43:

my sie wczoraj "rozwodzilismy"

monika4
mnie nigdzie nie wywiało, najpierw jazda po sklepach - decathlony, castoramy,, factory, potem goście i juz noc:Śmiech:
kupiłam sobie rybaczki w reporterze przecenione ze 119,95 na 19,95:lol:

super, taka przecena!!!

monika4
monia my to się chyba tylko w sklepie mamy szansę spotkać:sofunny::sofunny:
a gdzie znalazłaś takie butki tanie???? w coccodrillo mieli fajne i niedrogie butki i tenisówki ale na Kubę nie było numeru:Real mad:

ja kupilam Vickowi butki sandalki z odkrytymi palcami po raz pierwszy, wiekszy umer wydawal sie za duzy, a w tym co pasowal i tak mu noga idzie do przodu i wygladaja jak za male...przecenione byly, ale nie az tak...z 99zl na 69zl.

Monia38
:cheess:
Witam.
A przy okazji wiecie, żewczoraj ciężko było wejśćna forum. Jakiś błąd był i nie otwierała się zakładka. Dopiero okrężną drogą wlazłam:36_7_8:

dobrze wiedziec ze czasem serwer na forum tak wariuje...nie bede szalu dostawac jak mi nie zadziala i krzyczec na komputer...

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny!

Dwa razy już czytałam co u was i dalej mi sie plącze. Coś dzisiaj moje kojarzenie słabo działa.

mam więc nadzieję,że nie poplączę:

Monika bardzo sie ciesze, że z babcia masz wreszcie i ostatecznie sprawę załatwioną. Jedno zmartwienie Ci odpadnie.
Gratuluję udanego zakupu. ja tez uwielbiam takie przeceny :smile_$:

Monia zaraz sobie obejrze basenik. jak zwykle wasze dyskusje pouczajace. Zacznę zbierać ogórki to kupie dzieciom nowy basen i własnie sie rozgladam jaki.

Lehrerin zdrówka dla justysi. niech sie jej lepiej nic nie kluje. A dzisiaj mój m. ma dzień dobroci, gdzieś od rana jeździ z małoletnimi.

Devachan my sie rozwodzilismy przedwczoraj :Oczko: Nawet wywialo mnie do mamy. Ale szybko wróciłam, bo tam mnie od razu chcą rozwodzić... Już mi nawet adwokata znaleźli, tak na wszelki wypadek
dzisiaj już OK
napisałaś o sandałkach i od razu pomyślałam że musze Jędrkowi jakieś butki kupić.

pa na razie

Miłego poniedziałku

Idę przedzierać sie przez , resztkę już, chwastów pod domem. Wieczorem jeszcze opryskam od grzybów i robali i bede miała spokój na jakiś czas.
Nawet do pisania nie mam weny.

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Anulko, w takim razie zazdroszcze ci rodziców - ja bym chciala miec w kims takie oparcie....
u mnie twierdza ze na dobre czy złe powinnam byc z małżem...

zajrzyj tu na tanie butki
Przedmioty uĹźytkownika - Aukcje internetowe Allegro

MIĘCIUTKIE SANDAŁKI SKÓRA NATURALNA (3867) R.24 (651174670) - Aukcje internetowe Allegro

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

czesc nie mam za duzo dla was czasu dzisiaj przepraszam

wycieczka do lichenia udana kilka zdjec ponizej

moze faktycznie nakrzyczalam na weronike za mocno dzieki za pomoc w tej sprawie dziewczyny

jesli ktos nie byl to figury na golgocie sa bardzo duze i wszystkie sciany sa oblozone pieknymi kolorowymi kamieniami

wiecej zdjec na zyczenie ha ha

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...