Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorkiem :D

Monika u mnie też tylko kilka kropelek. Ale mówilam do tygodnia a nie z dnia na dzień :sofunny:

Też nigdy takiej kasy po kieszeniach nie znalazlam. Bo za te 2 dychy to nic nie poszalałam :sofunny::sofunny:

Co do deki to ja mam taką własnej roboty. Tzn stelaż miałam ze starej i m mi zrobił górę dopasowaną do bodów rozmiar 54, coby cale na raz prasować :D Tylko teraz ciężko pokrowiec dopasować. Co do stabilności to nie mogę narzekać, jeszcze żadnemu dziecku na leb nie spadla.

W końcu poprasowałam. Kończyłam jak mala poszła spać między robieniem jaj w majonezie dla m, a dyskusją z Emilem. On zawsze musi mieś ostatnie słowo :36_2_43: i ciągle dyskutuje. Dzisiaj założyłam mu nowe spodnie i na rowerze tak skutecznie je podarl, że poszły do kubla. nowe tzn po kimś, ale mial je pierwszy raz na zadku. Małą pilnował wieczorkiem tatuś i oczywiście zrąbała się z wyrka i walnęła chyba brodą, albo czołem w brzeg ławy :36_2_43: Nie wiem dokładnie bo jedno i drugie czerwone było.

Słonko, kurka, nie pozostaje nic innego jak kupić nowe ;D

O ile się nie mylę to jutro trzecia doba i jak wszystko w porządku to gabi powinna się pojawić z malutką w domku :D

Odnośnik do komentarza

Witam środowo/czwartkowo

Powinnam iść już dawno spać ale chciałam część spraw mailowych jeszcze załatwić, bo mało co w ciągu dnia jestem w domu i wszystko zostaje na wieczór. Wczoraj szybko padłam to dziś muszę narobić...
Najlepsza wiadomość dnia - Adaś dostał się do nowego przedszkola ::):::):::):
Ja dziś polubiłam zakupy ciuchowe :D, może miałam dobry dzień na to, bo zazwyczaj za nimi nie przepadam, aż dziwne jak na kobietę :D
A wieczorem miałam spotkanie z mamusiami z N ::): więc dzień zaliczam do bardzo udanych :lol:

Dziękuję w imieniu Adasia za życzenia :Całus:. Wczoraj wzięliśmy go na zakupy i pozwoliliśmy wybrać co tylko zechce (oczywiście w granicach rozsądku :Oczko:) w ramach prezentu urodzinowego, a Adaś wybrał sobie... szlafrok z piratem i... małą resorówkę :Śmiech:. Mało wymagające dziecko. Zaskoczył nas, a baliśmy się wcześniej, że kasy nam braknie jak zacznie wybierać wszystko po kolei :Oczko:

Mama Renia, Kliwia42 – witajcie Mamutki ::):

Monia - fajnie, że udało Ci się skończyć szyć zasłonki do dzieci :great:

Rena – gratuluję pierwszej przespanej nocki. Oby wszystkie takie były.

Słonko – super niespodzianka z odkurzaczem :great:

Monika – po zastrzykach już jestem od jakiegoś czasu. Za półtora tygodnia idę na kontrolę. Poprawa jest w małym zakresie ale zawdzięczam ją raczej lekarstwu a nie zastrzykom (zastrzyki miałam w 1 kolano a poprawę - choć niewielką - to widzę na obu kolanach).

Anulka – słodkie dzieciaczki, każde z nich ma coś z Ciebie :yes:
Majeczka kapitalne ma zdjęcie w koszyczku :Śmiech:

Moniq - goń chorbósko! :Całus:

Odnośnik do komentarza

Monia – śliczna Amelka, ma cudne oczka i te dołeczki w policzkach ::):

Monia38
monika4
a teraz was zostawiam i dobrej nocki życzę, udam się na zasłużony odpoczynek, poznałam przyczynę niespania nocnego Kuby - zbliża się pełnia a on, od zawsze tydzień przed pełnią kiepsko śpi, jakoś tak dziwnie reaguje, podczas pełni za to śpi jak suseł

papapapa

No właśnie, mała też od wczoraj budzi mi się w nocy :Histeria:

No i Maciuś ma 3 ostatnie nocki nadzwyczaj kiepskie :Kiepsko:. Ząbki to raz, a dwa może to i pełnia?

Monika – kichanie to już chyba alergiczne? Zdrówka jakby co!

Zubelek – fajna z Was rodzinka ::):

Anula – super znaleźć tak niespodziewanie 1000 zł ::):

Anulka - zdrowia!

Odnośnik do komentarza

monika4
zadam teraz dziwne pytanie - dziewczyny, zadowolone jesteście z deski do prasowania???? ja, jeżeli juz, to prasuje na stole przykrytym kocem i doświadczeń z deską nie mam żadnych ale tak se umyśliłam, ze może pora taka deskę właśnie nabyć
powiedzcie mi na co zwracać uwagę przy zakupie??? czy one są aby stabilne???
Ja jestem zadowolona z deski i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Wg mnie najlepiej jakby deska była jak największa (to pole do prasowania żeby było duże), żeby miała taką rączkę tuż pod blatem do podnoszenia poziomu wysokości, żeby miała taką "antenkę", o którą możesz zahaczyć sznur od żelazka i wtedy on się nie plącze. No i po złożeniu żeby miała blokadę przeciw ”samoczynnemu” rozkładaniu się (rozjeżdżaniu się).
Ja mam podobną do tej albo nawet taką samą. Widzę, że warto kupić na Allegro bo jest sporo taniej niż w sklepie VILEDA Deska do prasowania EXPRESS ECO + siatka (593946543) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!
Stawiam kawkę. :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa: :kawa:
Prosze się częstować

Nie myślcie tylko,że taka pracowita jestem i wstałam o tej porze.
Spać nie mogłam, mam gorączkę, ręką nie mogę ruszyć. Prz żadnym wcześniejszym dziecku tego nie miałam, a teraz po raz czwarty zapalenie piersi (chyba po to żeby mi kolejne nie przyszło do głowy) :36_2_58:
jak ja święta jedną ręką przygotuję?:le:

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

anula Masz kapuste? taka swierza? to oderwij lisc zbij go tluczkiem do miesa i włoz w stanik, an to pielucha tetrowa i paracetamol i zmieniaj okłąd co godz powinno do wieczora odpuscic a przed zmiana liscia masuj piers mimo bólu, z góry w kierunku sutka.
No zelazko zdechło na amen wiec ide kupic nowe ,z jednej strony super ale to juz wyjatkowy wydatek hm
Kapucha na bigos sie pichci, Z pojechal po grzybki, ok spadam dalej

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

dziewczynki.. jestem żyje, pisze jedna lapa bo w drugiej Weroniczka:Całus:

Porod jak na mnie expressssss. o 8.30 przyjechalismy do szpitala, zanim mnie przyjeli i trafilam na sale przedporodowa bylo ok 10. rozwarcie male , wiec zgodzilam sie na oxy z zzo no ale jak mi przed 12 podali oxy to juz na zzo sie nie zalapalam... nie zdazylam, ledwo na lozko porodowe weszlam.... patrze na zegarek 13.00 2 pchniecia i 13.05 juz mialam mala na sobie:Oczko:

Wercia jest malenka ale dostala 10 ptk. jest zdrowa, je jak smok ogolnie jast fajnie:Oczko:

Krzys był w ciezkim szoku jak przyszedl do domu i mala zobaczył:Szok: nie wiedzial co ma zrobić, najlepszy byl jak mala kapalismy , wzial sobie stoleczek i stana na nim co by lepiej widziec, na razie jest ok. zobaczymy jak bedzie dalej:Oczko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

Gabi super, że już jesteście w domku. Niech malutka zdrowo się chowa. Weronika........to tak jak moja i Lehrerim :D Jak znajdziesz chwilkę to pokaż nam maleńką :zwyrazami_milosci:

Słonko fajny ten odkurzacz.

Dziubala no własnie tak się ciągle zastanawiałam po kim mała ma te dołeczki. Ostatnio rozmawaiałam z mamą i siostrą i ona ma takie, bo nikt u m nie ma (listonosz też :D nie).
Ale numerek z niej niezły. Dzisiaj gadalam z mamą przez telefon i zostawiłam lapka otwartego na stole, a ta mała zaraźnica zaraz sobie krzesło dostawiła i w pierwszej kolejności przerzuciła mi na bok pasek zadań :36_2_43: A co się go naszukałam to moje, bo mam włączone autoukrywanie. Tylko na nią to nie działa, wszystko znajdzie.

Anula słuchaj słonka, też słyszałam, że to działa. Nie stresuj się, powoli wszystko przyszykujesz.

U mnie gorzej, pan focha ma, nie wiem dlaczego (tzn domyślam się)
Dalej zero zakupów, a dzisiaj na stole kolejne 2 dychy. Normalnie mnie coś w końcu trafi, bo jak mówiłam, że skromnie święta zrobię to nie znaczyło, że nic nie zrobię :36_2_43:

Idę coś porobić, bo m w kuchni rano urzędował i taki syf zostawił, jakby przynajmniej z 10 osób tam sie stołowało.
A potem może ciut na dwór :15_8_215: ogarnąc i na 16 mam laryngologa z małą do kontroli.

Odnośnik do komentarza

Gabi cudne fotki, to będziecie mieli nowe rodzinne święta
Monia Ty mnie za organizację nie podziwiaj bo staram się to fakt (mam taką naturę "uporządkowaną") ale też czasobrak i nadmiar wszystkiego mnie chwilami zabija.
Ale masz przejścia z wodą i oby w domu było lepiej na ten świąteczny czas.

Odnośnik do komentarza

witam

wpadam tylko na chwilke bo zaraz jeszcze idziemy spacerek zaliczy
Gabi malutka sliczna, duzo zdrowka dla niej i niech sie dobrze chowa, dla ciebie i meza wielkie gratulacje, ty przed porodem zadowolona
Monia fajnie mialas z ta woda, kawa prosto z kranu:sofunny:, zdjecia małej bardzo fajne taka mala pyza
Anulka twoje dzieciaczki super wygladaj i powtorze za wiekszoscia Majeczka w koszyczku cudna,
Zubelek twoje rodzinne zdjecie tez piekne, a maz postawny :sofunny: tak jak moj :sofunny:
Slonko i ja zelazko kupione?
Anula gdzie takie kieszenie sie znajduje? bo u mnie to ciezko znalezc grosza
Monika a tobie jak zwykle zdrowka, ja tylko uzywam deski, szybko sie sklada, jak nie mialam lozeczka to caly czas stala rozlozona,
Dziubala nocki naprawde co raz lepsze, moze juz tak zostac,i fajnie ze Adasiowi udalo sie z przedszkolem, a ty polubilas zakupy, ja wole kupowac komus niz sobie

http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/P9280406.JPGhttp://suwaczki.maluchy.pl/li-31234.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/009/0092369a0.png?3641

Odnośnik do komentarza

Słonko widzę, że szalejesz z zakupami. Żelazko kupione?

Dziubala ja mam taką dechę i przyznam szczerze, że to byl jeden z bardziej trafionych zakupów LEIFHEIT DESKA DO PRASOWANIA AIRBOARD M PLUS (607109750) - Aukcje internetowe Allegro

Anula zastosuj sie do rady Słonka. Nie ma nic lepszego od okładów z białej stłuczonej kapusty. Oczywiście laktator w ruch!

Odnośnik do komentarza

Witam

Dzisiaj w końcu pochowałam zimowe kurtki, płaszcze, od razu lżejw szafie się zrobiło i jakoś tak więcej miejsca:Oczko: Poza tym, praca dzisiaj szał wspaniale, bo miałam jedną mniej, Niśka była od wczoraj u teściowej, wrcóciła ok. 18 z reklamówką pełną książek o Franklinie. Babcia zaszalała i razem wypozyczyły 12 ksiązek, no i czeka mnie czytanie z dzieckiem :Śmiech: Właśnie teraz M. czyta jej bajkę do snu.

slonko ja mam też żelazko Philipsa ale moje to już wiekowe, ponad 8 lat ma i działa.....no w sumie teraz coś podupada na świetności, ale jeszcze prasuje.

gabalas dobrze, że wszystko ok. Faktycznie ekspresowy poród miałaś a imię piękne wybrałaś :Oczko:. Niech Weronisia zdrowo się rozwija, a Krzyś niech się spisuje jako starszy brat. Jeszcze raz gratuluję. :brawo:

rena ja ostatnio tez tak mam, że łatwiej jest mi kupić cos komuś niż sobie :Oczko:

Monia darmowa kawę miałaś, fiu, fiu, fiu. A mówią, że w PL kryzys, a tu proszę kawa prosto z kranu. A tak na serio - współczuję i oby szybko zniknęła kawa, a zaczęła się lać woda.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...