Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

No to po radosnej informacji o Gabi mogę się przywitać :Śmiech:

Dziś piękny dzień się zapowiada, to dobrze, bo wczoraj było pochmurno. Mam nadzieję, że pogoda się nie pogorszy, bo mam trochę planów na dziś :Oczko:

Wszystkiego najlepszego dla Zosi z okazji 3 urodzin. Dużo zdrówka i wiele radości każdego dnia!

Monia - trzymam kciuki za realizację planów.

Słonko - fajne zmiany zdjęć w suwaczkach. Julka niesamowicie do Ciebie podobna.

Abodak, Opal, Madahari – witajcie Mamutki ::):

Monia38
anula_73
Abodak witaj i pisz. A co do lat- to wszystkie, takie mam wrażenie, nie mamy stresu w związku z wiekiem >30. Wręcz przeciwnie:Kiss of love:

Święta racja, żadnego stresu. Oprócz strzykania, różnorakich bóli wszystko jest ok :sofunny::smieszne::sofunny::smieszne:

:sofunny::sofunny::sofunny:

Gabi – fajny rowerek dla Krzysia, super kask i ochraniacze.

Zubelek – ale miałaś przeżycia, współczuję.

Rena - fajne fotki. I w końcu Ciebie widzę :Oczko:

Ann – śliczna palemka i śliczna kartka świąteczna narysowana przez Ulcię ::):

Lehrerin – słodko musi wyglądać Nisia opowiadająca miśkom bajki.
Słodkie córcie, i jakie podobne ::):

Manenka - dzielna Amelka, szkoda tylko, że tyle musiała już wycierpieć.
Złóż najlepsze życzenia swojej 17-letniej Pannicy!
Super huśtawka ::):

Monika - mnie też bolały kolana i to strasznie (potem padał deszcz). Posmarowałam maścią ale niewiele pomogło. Jak mnie tak boli to wtedy bardzo staro się czuję...

Odnośnik do komentarza

No to i ja sie przywitam :d

Wszystkiego najlepszego dla Adasia z okazji urodzinek.

Musiałam posprzątać. Jakiś taki nielekki syfek miałam. Ale pranie się pierze, nocne wywieszone, maryśka zmywa, a to co nie do niej to ja już pomyłam. Kawa wypita.
Zaraz siadam do maszyny skończyć firany dla Kamila. Zostało wszyć taśmę i gotowe :D

Odnośnik do komentarza

Anulka zwłaszca, że teraz pracuję, a popołudniami jestem ciągle sama, a przy dwójce jest cięzko cokolwiek sprzątać, bo zaraż Niśka i taki zrobi pozrądki po swojemu :Oczko:. Już wolę z dziewczynkami wyjść na dwór i się dotlenić, niż siedzieć i sprzątać w chałupie. Wczoraj spędziłam z nimi ponad 2 godziny wpraku i nawet z Niśką grałam w piłkę. Ale się zdyszalam, gdzie ta moja kondycja.

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

lehrerin
Anulka zwłaszca, że teraz pracuję, a popołudniami jestem ciągle sama, a przy dwójce jest cięzko cokolwiek sprzątać, bo zaraż Niśka i taki zrobi pozrądki po swojemu :Oczko:. Już wolę z dziewczynkami wyjść na dwór i się dotlenić, niż siedzieć i sprzątać w chałupie. Wczoraj spędziłam z nimi ponad 2 godziny wpraku i nawet z Niśką grałam w piłkę. Ale się zdyszalam, gdzie ta moja kondycja.

my w sobotę po południu na dworku 3 godziny, cała niedziela z przerwą na spanie na dworku i wczoraj z 5 godzin Maja a Miki z przerwą na jedzenie

żyć nie umierać :lol:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...