Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry

Wiecie ja juz sama nie wiem czy nie lepiej żeby to była świnka, bo takie zawieszenie męczy jeszcze bardziej...wole jasne i klarowne diagnozy i konkretne przy tym leczenie...nie cierpię gdybania...
dla dziewczyn które nie są w temacie, Miki wczoraj rano obudził się z obrzękiem szyi po prawej stronie, nie daje się dotknąć w tym miejscu, jeden z lekarzy pediatrów zdiagnozowała zapalenie od zęba, przepisał zinnat, stomatolog wykluczyła po ogledzinach zęba jakiekolwiek zapalenie, moja pediatra kazała czekać do jutra bo nie było gorączki...i tak czekamy...noc bezgorączkowa, obrzęk może ciut mniejszy, sama nie wiem...dzisiaj po południu pediatra...

Odnośnik do komentarza

u nas też do bani nocka, najpierw ja nie mogłam spać do 2.00 potem m. chrapaniem skutecznie umożliwiał zaśnięcie a o 400 Kuba się obudził i zaczął rozdrapywać swoją wysypkę, zasnęłam koło 5.00 za to wstałam 0 9.30

anulka czyli czekamy!!! MIkuś zdrowiej!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio

U nas nocka w miarę ok, przed północą Maciuś miał trochę płakania ale wystarczyło głaskanie.
A moje mamucie kolana nie nadają się na rehabilitację, od razu będę mieć zastrzyki, buu.
Zaraz K pojedzie z Adasiem po babcię na dworzec PKP. Potrzebujemy teściowej na noc, bo wybywamy na parapetówę :Śmiech:

Słonko - dobrze, że wygarnęłaś tej opiekunce. A jak teraz się zachowuje?

Newania – jednej ciężarówce w 34 tc na usg też wyszło 2200g i ponoć to dużo.

Monika – super z łóżkiem dla Kubusia :great:, szkoda, że kolor nie ten :Oczko:

Asik - a ja uważam, że jak dzieci nie są chorowite (czyli nie chorują raz po raz) to nie ma co podawać wzmacniaczy. Niech organizm dziecka też sam się nauczy wzmacniać :yes:

Monia – zdrówka dla Melci i Emilka!

Anulka – zdrówka dla Mikiego!

Spokojnego i zdrowego długiego weekendu! ::):

Odnośnik do komentarza

dziendoberek

u nas nocka jak zwykle czyli pobudki co godzinne potem zabawa kolo 5.30, 6.30 powrot do spania i tak w kolko... no nic, przyzwyczailam sie...
glutki powoli odchodza...

Dziubala no ja sie tak wlasnie zastanwiam czy dawac jej cos czy nie, ja nie skora jestem do podawania czegos jesli nie ma wyraznej potrzeby tylko nie wiem czy to ze zachorowala 3 razy pod rzad to znaczy ze chorowita czy jeszcze nie?:) czy to taki okres po prostu? do tej pory byla okazem zdrowia az inne dzieci zaczely chorowac i ona z nimi...

Monika kiepskie wiesci....

Anulka trzymam kciuki za Mikiego

Slonko dobrze ze dolek pod dywanem :) oby nie wylazl

Monia a gdzie wedrowaliscie? :D:36_1_22:

Odnośnik do komentarza

Monia38
Asik od łóżka do łóżka ::D:
Mała przyszła się przytulić, ale co chwile miała odruch typu "machnę sobie". Tyle że mnie prosto w łeb.
Wogóle cały dzień ma taki płaczliwy ::(:

:D
no tak, moja jeszcze nie wedruje, na razie staje w lozeczku w srodku nocy i jeczy :)
Natalka tez ma jakis placzliwy dzien dzis, moze to pogoda.... bo u nas leje.... :(

Odnośnik do komentarza

hejo
u nas chorobsko pomalu przechodzi
wczoraj bylismy w kinie odprezona troche jestem
zadowolona bo piec i zmywarka juz w domu wyprobowane jest ok
Amelka smieje sie w glos zaczyna sobie pokrzykiwac i bawi sie raczkami i grechotkami na karuzeli

LEHRERIN GRATULACJE CZEKAMY NA MALUTKA KRUSZYNKE Z UTESKNIENIEM

WSZYSTKIM DZIECIOM ZYCZE ZDROWKA I OBY PRZYSZEDL MROZIK I NIEDOBRE BAKTERIE WYMROZIL

DOBREJ NOCKI BAJ BAJ

Odnośnik do komentarza

dzień dobry

zapraszam na kawkę...dzień zaczął się o 5.30 :Padnięty:

Miki chyba jeszcze lepiej...obrzęk jakby mniejszy, gorączki nadal brak

życzę miłej niedzieli

manenka na jakim filmie byliście?

Monia38 z takim stazem jeszcze sie nie przyzwyczaiłas że to co mówią faceci trzeba traktować z przymrużeniem oka :Oczko: Mój w tym tygodniu raz miał odebrać Mikule a drugi raz byc o konkretnej godzinie pod gabinetem żeby pomóc mi wytachać dwójkę śpiących dzieci...niestety...umiesz liczyc licz na siebie...sama musiałam się tym zająć...

Dziubala jak impreza?

Słonko a jak chandra? Minęła?

Lehrein mam nadzieję że w końcu pokażesz to Swoje Małe Cudo i zajrzysz do nas :Całus:

Aniu a u Was jak? Mnie dzisiaj gardło zaczęło boleć...wirus szaleje...Maja z żółtymi gilami...mucofluid poszedł w ruch...

Odnośnik do komentarza

witam

q... komp nam zdycha, wczoraj odmówił posłuszeństwa i za ch... nie chciał ruszyć!! m. go zreanimował dzisiaj, jako tako chodzi, coś się sypie sprzętowo, poczekamy zobaczymy:ehhhhhh:
ja mam dość nieprzewidzianych wydatków!!!!!!

anulka współczuję kolejnych choróbek - zdrówka dla maluchów, ciekawe co w końcu jest Mikiemu?

manenka dobrze, że udało się troszkę oderwać od codzienności

monia faceci!!!:36_1_15:

asik jak mała, dzisiaj lepszy humor?? u mnie Kuba dzisiaj straaaaaaaaasznie płaczliwy!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...