Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
Aniu, Moniq przepraszam, że musicie to czytac po raz kolejny :sofunny::sofunny::sofunny:

Witajcie Kochane, nocka nie przespana niestety...biedne to moje dziecię...wyszły czwórki, teraz cisną sie trójki, wszystko na raz...smarowanie dentinoxem i nurofen niewiele pomogły a do tego goraczka poszczepienna...Zaczęła płakac o 4.30, więc wstałam, dałam p/bólowy syrop i mleczko...sama zrobiłam sobie kawe i stanęłam przy żelazku...cisza, spokój, w pełni sił i załatwiłam tą cała stertę prawie do końca...jeszcze tylko kilka ciuszków Majusiowych na balkonie wisi...

dzisiaj zwariowany dzien trochę, bo zaraz na pocztę, potem zakupy i spacer, o 13 po Mikołajka, potem testy, powrót, rozbieranie, karmienie i wieczór :Padnięty:

Życze miłego dnia!
Anulka ucałuj Majeczke ale sie bidula musała męczyć:Płacz: A TY normalnie cyborg a nie kobieta, podziwiam podziwiam, ja na dzien dzisiajszy nawet 1/5 z tego bym nie zrobiła:Spoko:

http://www.suwaczek.pl/cache/41ec268854.pnghttp://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/201106123809.jpg
http://www.suwaczek.pl/cache/4a7b5ffe5d.png
www.sunriseband.pl

Odnośnik do komentarza

gabalas
Anulka
Aniu, Moniq przepraszam, że musicie to czytac po raz kolejny :sofunny::sofunny::sofunny:

Witajcie Kochane, nocka nie przespana niestety...biedne to moje dziecię...wyszły czwórki, teraz cisną sie trójki, wszystko na raz...smarowanie dentinoxem i nurofen niewiele pomogły a do tego goraczka poszczepienna...Zaczęła płakac o 4.30, więc wstałam, dałam p/bólowy syrop i mleczko...sama zrobiłam sobie kawe i stanęłam przy żelazku...cisza, spokój, w pełni sił i załatwiłam tą cała stertę prawie do końca...jeszcze tylko kilka ciuszków Majusiowych na balkonie wisi...

dzisiaj zwariowany dzien trochę, bo zaraz na pocztę, potem zakupy i spacer, o 13 po Mikołajka, potem testy, powrót, rozbieranie, karmienie i wieczór :Padnięty:

Życze miłego dnia!
Anulka ucałuj Majeczke ale sie bidula musała męczyć:Płacz: A TY normalnie cyborg a nie kobieta, podziwiam podziwiam, ja na dzien dzisiajszy nawet 1/5 z tego bym nie zrobiła:Spoko:

Ciebie Kochana tłumaczy odmienny stan :36_3_16:

Odnośnik do komentarza

Witam mamutki :)

Mi się chyba przestawił trochę rytm dnia, bo kładę się późno a wstaję też późno, ale na razie mi to nie przeszkadza ;)

lehrerin

Newania a keidy masz wesele? Nie martw się strojem, obyś dobrze się czuła i wesele zawsze to jakś rozrywka.

W przyszłą sobotę - teraz jeszcze poszukuję torebki do butów, nastawienie mam ok, fryzjer już umówiony, wizyta kontrolna u ginka też, więc mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku :)

Anulka - ambitnie, tyle już zrobiłaś i jeszcze tyle Cię czeka!! Powodzenia! I zdrowia dla maluszków!
Monia38 i Gabi - dla Waszych też!!

Miłego dnia!!

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

U nas kolejna nocka bez wstawania do Maciusia :lol:. Widać w tym miesiącu ząbki odpuściły.
Moja noga trochę lepiej, smaruję maścią przeciwbólową i przeciwzapalną, jutro może już przestanę kuśtykać :Śmiech:
Gorzej, że nie mam kawy w domu :Kiepsko:. Piję Inkę, ale to nie ten smak co kawa.

Newania – fajnie, że plan zrealizowałaś i udało się zaliczyć porodówkę i zakupy :great:

Słonko – mam nadzieję, że wenę po drodze do pracy złapałaś :Oczko:

Lehrerin – dzięki, stopa boli ale mniej niż wczoraj.

Monia - zdrówka dla dzieciaczków!

Anulka – dzielna jesteś! Oby kolejna nocka była przespana.

Odnośnik do komentarza

Monia co z dziecmi znowu chore o matko ty masz jednak pecha zdrowka zycze

monika faktycznie wszystko drozsze mi juz rece opadaja dobrze ze mam swoje ziemniaki i mleko bo u mnie duzo mleka idzie sredni syn tylko chrupki budyn kakao i ziemniaki z sosem by jadl oczywiscie mieso tez a jak pojade do rzeznika to raz w tyg 200 zl nie moje
dobrze ze rzucilismy z mezem palenie bo bysmy sie zrujnowali

dziewczyny chce kupic piec gazowy i elektryczny piekarnik zeby mial oraz zmywarke jakie polecacie ?

A w tym roku wysyp jablek nazrywalam 2 wielkie skrzynki a takie duze ze hej
jutro jablecznik bede piekla zapraszam

Odnośnik do komentarza

Anulka no nie, co za bałagan mają w tej służbie zdrowia.

gabalas to wielkie gratulacje dla siostry. A jak się ona czuje?

slonko i jak wieczór?

Dziubala ja teraz non stop na ince jadę. Kawy normalnej pić nie mogę, bo mam nadcisnienie. Juz normalnie zaczyna ona mi się śnić po nocach - mała czarna... Jestem na odwyku kawowym, buuu....

newania ja kładę się wczesnie, ale w nocy czasami budzę się i zasnąć z powrotem nie mogę. Potem jak wstaję, to czuję się niewyspana. Teraz codziennie zaliczam drzemki w ciągu dnia.

Spakowałam torby do szpitala, jeszcze zostało mi parę drobiazgów dla maluszka spakowac, ale to juz jutro. Jutro idę do okulisty, dzis nie dałam rady.

Pozdrawiam(y).

http://ticker.7910.org/as1cCDgNw0N0010MDA0NjAxZHwwNmR8SnVzdHlzaWEgLSA.gif
http://ticker.7910.org/as1cvfqVM000010MTM3bGR8MDYyMGR8V2Vyb25pc2lhIC0g.gif

Odnośnik do komentarza

Lehrerin probowalas kawy caro tez zbozowka ale ja bardzo ja polubilam

jutro 1 szczepienie amelki az sie boje z bartkiem wyladowalam w szpitalu po 2 godz krzyczal w nieboglosy a potem zaczal sie robic siny teraz dostaje inna szczepionke z zabitym krztuscem czy cos w tym rodzaju

a slyszalyscie o tych szczepionkach ze niby rtec czy cos dodaja do nich i dyskusja jest prowadzona przez lekarzy slyszalam piate przez dziesiate takze nie wiem czy dobrze zrozumialam

Odnośnik do komentarza

ja też wklejam

umęczona jestem po całym dniu, robiłam dzisiaj stroiki na groby - 7 sztuk, jeszcze jutro jeden zrobię i będę mieć dość, oczywiście wszystko przy pomocy Kuby wrrrrrrrrrrr, nawet nie mam siły pisać jak przy tym broił, kilka kar klęczących zaliczył bo już nie było wyjścia, dodatkowo ścięłam się z mamą wrrrrrrrrrr bo kwestionowała na głos moje metody wychowawcze i kompletnie zlewała moje decyzje w tej kwestii, oczywiście Kuba wykorzystywał to momentalnie i gdy coś nie tak to zaraz w ryk i z płaczem - chcę do babci, po czym był bezceremonialnie brany na ręce i przytulany
po dzisiejszej kłótni mam nadzieję, że mama przestanie ingerować, chociaż wątpię czy na długo, no cóż, taki typ.. ja nie zamierzam odpuścić i wychodzi na to, że będziemy się żarły non stop, może w końcu do niej dotrze, że dziecko zaczyna już jej włazić na głowę i nie tędy droga
nie mam sił

druga sprawa to teściowa już jest w Warszawie w szpitalu i jutro rano będzie miała operację, z tego co mówiła przez telefon to w planie jest usunięcie bardzo dużej części na zewnątrz i będzie musiała mieć przeszczep sztucznej skóry bo to za duży fragment, co do reszty to okaże się po otwarciu
łapię chyba doła

w międzyczasie upiekłam sernik i jogurtowe moniq z jabłkami, rozbiłam i pomroziłam dwie dynie, sprzątnęłam lodówkę, wyprałam trzy pralki, nie powiem ile razy sprzątałam zabawki Kuby, żeby sobie łba nie skręcił łażąc po nich, oczywiście ja tylko "pomagałam" młodemu, dlatego trwało to w nieskończoność, zaliczyliśmy godzinny spacer wieczorkiem, no i oczywiście ugotowałam obiad i kilka razy pozmywałam bo brudne naczynia jakoś ostatnio dziwnie się mnożą!!!

w efekcie tak potwornie boli mnie kręgosłup, muszę jakiegoś ortopedę znaleźć niech mnie leczy!!! powinnam schudnąć z 5 kilo wtedy mniej by bolał bo mniejsza masa do dźwigania, m. się wyraża jak tylko wspomnę o tych kilogramach a ja sama jakoś nie mam sił na dietę, coś brak mi samozaparcia, jakby było mało to jeszcze odezwały się przydatki - do gina przydałoby się pójść, oj dawno nie byłam
ech do bani to wszystko

anulka gratki nowych ząbków u Majeczki, szkoda, że testy nie zrobione, podobno mylić się jest rzeczą ludzką ale też by mnie:36_1_15::36_1_15:

ann chwilowo moje choroby są w uśpieniu, łazienkowa przeniesiona na wiosnę, jakoś nie mieliśmy serca do remontu teraz

gabi czyli masz już prawnie dorosłą siostrę!! gratki!

dziubala inka???? współczuję!!! może podesłać ciut kawy?? zapas zrobiłam ostatnio, super kolejnej nocki przespanej, jeszcze niech tylko noga całkiem odpuści

słonko wesołej zabawy na PACE, chociaż pewnie już jesteś po ale mam nadzieję, że się dobrze bawiliście!

newania najważniejsze pozytywne nastawienie a że sukienka nie taka to pryszcz, kobieta w ciąży we wszystkim jest śliczna!!

monia zdrówka dla maleństw, trzymam kciuki, żeby to jednak nie oskrzela u Melci,

lehrerin dałaś radę do okulisty?? mam nadzieję, że torba spakowana przy drzwiach leży

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

lehrerin jak zaczęłam pisać to jeszcze nie było info o torbie i okuliście:hahaha:

manenka ja mam kuchenkę - góra gazowa, piekarnik elektryczny firmy indesit, o taką INDESIT - My pracujemy, Ty masz wolne dla mnie rewelacja!!! służy mi już osiem lat, zupełnie bez zarzutu, palniki jak palniki, to chyba wszystkie są podobne,moje mają zabezpieczenie przeciwwypływowe i zapalarkę w pokrętle, mnie fascynuje piekarnik tzw. siedmiofunkcyjny, oprócz grilla, rożna, nawiewu, zwykłych grzałek ma dodatkowo specjalne programy do pieczenie pizzy, odpowiednio uruchamiane są i nawiew i grzałki i ta sama sytuacja dotyczy - do pieczenia ciasta, przy użyciu których znacznie skraca się czas pieczenia i trudniej coś spieprzyć:lol:
oczywiście ma elektroniczny programator, który wielokrotnie ratował mi zycie kiedy musiałam gdzieś wyjść a zależało mi aby jakaś potrawa była gotowa o określonej porze bez podgrzewania i
dodatkowo ma stoper, używam go najczęściej jako minutnika do jajek ale przydaje się również jeżeli muszę wiedzieć kiedy upłynie określona liczba minut czy to przy gotowaniu czy przy innej (nap. robienie mikserem jakiegoś kremu z torebki hihihi) kuchennej czynności
a tu masz różne ceny: INDESIT K3G76S(X)/U - PorĂłwnanie ofert i cen w sklepach internetowych

cholerka, znów reklamuję:lol:

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...