Skocz do zawartości
Forum

Mamusie po 30-stce czyli "k�cik mamutków"


gabalas

Rekomendowane odpowiedzi

asik ale śliczną masz córcię, oj niech no tylko podrośnie to nie opędzicie się od chłopaków:Śmiech:

moniab dawaj te fotki!!! chętnie pooglądamy

moniq i jak altanko coś tam?? stoi???

uciekam spać
dobranoc wszystkim

http://www.suwaczek.pl/cache/4ccc13b87c.png
serdecznie zapraszam, zniżki dla parentingowców:Śmiech:
http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3249849

Odnośnik do komentarza

Witam już niedzielnie

Opiłam się dziś kawy i nie chce mi się jeszcze spać :Szok:. Niedobrze, bo jak Maciek wstanie o 5.00 to wymięknę :Kiepsko:
Dziś mieliśmy super dzień :Uśmiech:, pogoda dopisała i mogliśmy spędzić sporą część dnia poza domem. Jutro, to znaczy dziś zapowiada się jeszcze fajniejszy, bo to Dzień Dziecka :Uśmiech:

monikouette
zerknelam na fr siatke centylowa i Macius wagowo jest tutaj na samej gorze ale jeszcze nie poza siatka :) a wzrostem jest posrodku, zwariowali ci lekarze czy jak??

Widać, co poniektórzy lekarze lubią książkowe dzieci ;)
Jakoś mi w Instytucie mówili, że 75 centyl to nadwaga, a powyżej 97 centyla to otyłość ;). Norma (przeciętna) to 50 centyl, to co poniżej to ogólnie niedowaga.
Tu fajnie i pokrzepiająco napisali o centylach Centyle
A tu cała prawda ;) centyle

slonko2208
Moni ma racje, powariowali. Moja siotra mieszka w Dublinie i tam lekarze mowia jest taka, tak ma i juz. spokojnie. zacznie chodzic zgubi. Juz widze,ze Zoska gubi wage bo ciagle biega. A u nas panika i straszenie rodzicow.

Wiesz, może i dobrze, że starszą, bo u w Polsce coraz więcej dzieci jest otyłych, a kiedyś tylu klusek nie było ;)

Odnośnik do komentarza

jestem
altanko drewutnia cos tam stoi ale nie cala, brakuje jakies 1/3 dachu bo zaczelo padac, ulewa jak ta lala...
a potem bylismy na pizzowym wieczorku u znajomych :) i wlasnie wrocilismy :d

monia, co do tego sosu pesto cos tam, osobiscie nie lubie ale mozesz go smialo zrobic ze spaghettti albo innym makaronem rurki czy inne, przepis jakis podrzuce jutro

asik, jakie fajne fotki, ze Ty juz drinkami dziecko poisz?? no wiesz, nie spodziewalam sie tego po tobie :lol:*
ide spac

Odnośnik do komentarza

To tak jak ja. Nawet słońce mi nie pomaga. najchętniej wygonilabym gdzies męża z całym składem. Wyłączyłabym wszystko co gra, posprzatałabym sobie ( jak nikogo nie ma to przynajmniej za mna nie robi się z powrotem bałagan), coś popichciła dobrego. Fajnie pomarzyć...

Jasiek-17 (11.05.1995), Zuzia-13 (15.02.2000) Jędrek- 8(20.06.2004) i Sabinka-4 lata (11.08.2008)

"wszyscy jesteśmy aniołami z jednym skrzydłem,możemy latać wtedy, gdy obejmujemy drugiego człowieka"

Odnośnik do komentarza

Kochaniutkei a co Wy mi tu dołkujecie?
Prosze zostaw tu człowieku towarzystwo a zaraz sie okokuje.
Opowiem Wam o pikniku, nawet jak nie chcecie hihihi
Wiec oczywiscie na poczatku był jeden wielki b......ałagan he! 100milionow decyzji i wszyscy wkurzeni, no ale potem poszło, jako 11ej zaczelismy ustwiac to o 12ej pelna gotowosc i sie zaczeło , My w kawiarence jak wariatki, kawa , ciasto, zimne napoje biegiem biegiem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.o 14ej wydawało nam sie ze juz jest 17ta he!
oczywiscie najwieksza panika była przed VIPami, mialo byc ich 42 a pzryszło 10 osob , napieczono dla nich dodatkowe blachy "lepszego' ciasta( paranoja! a to ciasto zostało, wiec sprzedałysmy.
Potem Julka dała koncert i zagrała "Apologize" najpierw sama a pozniej kolezanka zapowiedziała ja a teraz Julka z zespołem ,wiec szok a potem ona i kolezanka na keyboardach i kumpela na skzrypcach, bajka! postaram sie to wrzucic na Yutube to zobaczycie . Byłam z niej dumna a i ona z siebie tez, a to najwazniejsze!
Najlepsze było( wiem wredna jestem!), gdy jej kumpela, corka kogos tam! łaziła po szkole z tekstami a Julka bo ja to tyle lat grałam,ze wiesz...itp No a jak pzryszło co do czego to wałneła'dla elizy" z podkładem i sie jeszczepare razy wyłozła. Ale klase zachowała bo podeszła do Julki i jej pogratulowała.
Ach
byłam tak zmeczona,ze nie mogłam zasnac
A dzis w ramach Dnia Dziecka pojechalismy do Krynicy Morskiej, Zosia oszalała!
Po pierwsze ale wielka piaskownica apotem ale wielka "wanna" z wody nie mozna było jej wyjac a woda ciepła! Ale moja mam sei zle poczuła i sie ewakuowalismy
to tyle
Gabi a tak powaznie co sie stało?

Julcia
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7437e67d.png
Zosia
http://www.suwaczek.pl/cache/4d94e4ac9b.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...