Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

hej ona też nie wyobrażam sobie teraz pracy 14h. jakiś koszmar. jak byłam w pierwszej ciazy to mnie mdlilo i mialam nocki na stacji w pojedynke! i nikt sie tym nie przejmował ze jestem w ciazy dlatego czym predzej poszlam na L4 wtedy i tak sobie siedze do dziś. dorabiam z korepetycji bo mialam tylko pol etatu na stacji wiec marne grosze i nie mam zamiaru tam wracac. mam nadzieje ze po magisterce jak ja wreszcie napisze i skoncze macierzynski to znajde cos fajnego.

Odnośnik do komentarza

ona jeśli bardzo potrzebujesz kasy to może poszukaj jakiejś pracy ktora nie bedzie bardzo zobowiazująca i ktora bedziesz mogla wykonywac w domu? sa takie na umowe o dzielo czy zlecenie, nie wiem jakie masz wykształcenie w jakim kierunku ale ja na studiach tak dorabiałam pisząc teksty po angielsku wszystko odbywało się elektronicznie, podpisanie umowy także. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Hm nie no az tak kasy nie potrzebuje , wazniejsze dziecko poprosu jednak nie chciałam by chlopak za wszystko placil bo sie uparlam by chodzic prywatnie , jedna wizyta 200- 250 zł, + badania,utrzymanie , i takie tam, ale sam mi wczoraj powiedzial zebym juz lepiej siedziala w domu :)

Odnośnik do komentarza

Mój ma 190. Nawet stojak na wanienkę kupowałam "dla wysokich",takie bzdety ale jaka wygoda...
Ale dokopałam się właśnie gwarancji... Bebe confort Troohy Air 4- to taka podstawa plus gondola windoo,wkładka samochodowa creatis i spacerówką opera ale ona była beznadziejna i kupiłam inną spacerówkę.Ale może teraz czasem ją odpalę,bo ona ma taki podnóżek dla starszego dziecka. Model starszy ale może używany ktoś sprzedaje.Musisz popatrzeć w necie.

https://www.suwaczki.com/tickers/wnid9vvjxelfeepw.png]Tekst linka[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/ug379vvjmbbyuikr.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! Długo mnie tu nie było :) Ponsd tydzień. Nadrobiłam, co u Was i podobnie jak niektóre mam teraz badanka 22.11. Prenatalne w sensie. Wizyta kolejna 1.12. Moja pani doktor jest cudowna, delikatna i tak spokojna, że trudno mi uwierzyć, że mogłam się tyle lat zapierać, że nigdy nie pójdę do kobiety. Jednak to kobieta wyjątkowa, na necie to są całe litanie pochwalne na jej temat (zajmuje się głównie problami i bezpłodnością).

Co u nas... Staś fika. Mam wrażenie, że już fiknął więcej razy niż córka przez całą ciążę. Usłyszałam drugi raz, że na 100% chłopczyk. Moje matczyne serce się raduje (córeczka tatusia już jest, czas na synka mamusi, prawda?) :) W czwartek byliśmy u pani doktor, ma 12.5cm i 237g. Rośnie i dobrze. Ogólnie ciąża póki co bez zarzutu i nie ma się do czego przyczepić.

Mała chwilamo pokasłuje, ja też, ale to chyba alergicznie. Tak mi się wydaje. Choroby u siebie nie czuje, a jesień bez leków zawsze jest trudna. Asi natomiast mija po syropku na alergię, więc w chorobę nie wierzę. Musimy się trzymać, bo w czwartek jedziemy w góry :)

Wózek - jakiś mam, zobaczymy, czy się nada, jak nie to może zabiorę od kuzynki którejś. Na pewno chciałabym kupić fotelik, bo Asiek miał słaby. Poza tym Pepco jest super - zwłaszcza dla przedszkolaków. Do przedszkola ubranka nie muszą być super najlepsze (i tak dzieci wracają przeważnie brudne :P), a Pepco ma takie adekwatne do ceny. Z bawełną przeważnie nic się nie dzieje, nie blaknie, nie wyciąga się, no lubię. Jeszcze f&f lubię z Tesco. I h&m, ale to przeważnie inna półka cenowa. Zresztą ja ubranek kupuję mininalnie. Córka dostaje spadek po córce kuzynki, a ubranek przybywa dużo i przeważnie praktycznie nie zniszczonych, więc można powiedzieć, że z tym mamy szczęście :)

Ja mam dość moich nocek. Śpię koszmarnie. No koszmarnie. Albo głupie sny, albo bezsenność, albo pobudki... Ech, oby to się nie przerzuciło na Stasiętego, lepiej niech spanie ma po siostrze i tacie!

Serdeczne pozdrowienia z deszczowego Śląska. Leżę i czekam na śniadanie. Jedyny posiłek to niedzielne śniadanie, który robi mi mąż :) Mała z nim w kuchni je śniadanko i gada, gada, gada. A my z maluchem pod kołderką cieszymy się swoją obecnością :)

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny :)
Gratuluję po udanych wizytach - każda taka wiadomość niesamowite mnie cieszy, utożsamiam się z Wami i ciesze Waszą radością :)
Ja juz jutro będę się cieszyć widokiem maleństwa, kto wie, może w końcu dołączę do grona znających płeć.
Pepco jak dla mnie super. Raz kupiłam bluzeczke której już po pierwszym praniu nadruk cały popękał ale czego się spodziewać za kilka złotych. Teraz unikam takich ozdóbek na ubrankach i jest ok.
sklepy internetowe - mam jeden sprawdzony i naprawdę tani, ale muszę wejść na komputer bo nie pamiętam. Napiszę na dniach a jeśli zapomnę to przypomnijcie, cierpię na ciążową skleroze :D dodam że dość czasu spędziłam na szukaniu najtańszych produktów i jeśli znajdziecie tańszego allegrowicza to koniecznie chce go poznać :D
Lekarstwa zamawiam na internetowej aptece Gemini. Mają super ceny, np test ciążowy kupicie tam za 3 zł. Testy nam na razie nie potrzebne ale jest dużo innych fajnych produktów, nie tylko leków.

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Ja też polecam aptekę Gemini, nie tylko leki ale kosmetyki i dużo dla dziecka.Ceny duuużo niższe. Zawsze robię z koleżankami i wysyłka jest gratis. Dla przykładu biorę vitaminer mama w tej aptece 18,00 a stacjonarnie 32,00 różnice są na wszystkim.

Moja mała wymiotował,myślałam że to zatrucie z żłobka,ale to wirus.Teraz ja biegam do łazienki...Masakra...

Jeszcze 9 dni do wizyty....
Trzymam kciuki za wasze spotkania i czekam na relacje:)

https://www.suwaczki.com/tickers/wnid9vvjxelfeepw.png]Tekst linka[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/ug379vvjmbbyuikr.png

Odnośnik do komentarza

Wózek zwracałam uwagę na to żeby miał dużą gondole - niektóre są tak beznadziejnie małe (dużo mamusiek z moich Wrześniowek narzekało) że 3-4 miesięczne dziecko w kombinezonie miało ciasno. Warto na to zwrócić uwagę choć takie problemy przede wszystkim jak dziecię na jesień się rodzi. Ważna jest regulacja rączki,możliwość przełożenia budy tak by można było ułożyć dziecko przodem lub tyłem. W gondoli przydaje się opcja podniesienia oparcia na główkę gdy dziecko jest za małe na spacerowke a nie chce już leżeć na płasko. Spacerówka rozkładana do pozycji leżącej. Koła najlepiej pompowane. Ja mam duże kola nie skrętne i sprawdzają się rewelacyjnie a mieszkam na wsi o nawet po lesie daje świetnie radę... ale nie każdy takie chce tym bardziej ze dużo miejsca zajmują. Ja mam TAKO Acoustic 3w1 i spacerówka jest tak fajna że do teraz mały w niej uwielbia jeździć. A podobno mało jest wózków w których spacerówka w 3w1 się sprawdza. Ale ten wózek jest dość ciężki i duży, fajnie się go składa ale trzeba mieć combi by bez problemu go przewozić, w przeciwnym razie buda laduje na siedzeniu. Ogólnie firma Tako jest jak dla mnie fajna ale mam przed oczami modele sprzed kilku lat jak interesowałam się tym tematem, teraz dużo mogło się zmienić. Ja swojego kupiłam jako używany i zostawiam dla drugiej dzidzi choć czasami aż za bardzo wzrok mi ciągnie do tych nowoczesnych wzorów które można teraz spotkać na ulicy :)

Dużo zdrówka dla chorych dzieciaczków! Teraz taka pogoda niekorzystna że mało kto się obroni przed przeziębieniem. U mnie też nieciekawie ale mojemu ząbki idą i mam już 3 nie przespane noce za sobą.

Przepraszam że takie wypracowanie, z natury jestem gaduła :D muszę częściej pisać co by Was później nie zanudzać takimi długimi tekstami. Miłej niedzieli!

31.08.2015 Kubuś 56cm 3270g :* sn :)

http://www.suwaczki.com/tickers/bl9cpiqvwbf940su.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny,
Wczoraj byliśmy z mężem oglądać wózki i mebelki. Ledwo dowlokłam się do domu, jakoś mnie to zmęczyło:) ale efekty są:)
Raczej zdecydujemy się na wózek x-lander x-move, a mebelki albo ikea albo baby vox.
Na początku ciężko było się na cokolwiek zdecydować bo jest wszystkiego dużo i w różnych cenach:) ale jakoś udało się nam dojść do porozumienia:) musieliśmy na kartkach spisać co ma być i czego chcemy, bo każde z nas zadawał pytania z innej bajki:)
Czy macie może jakieś wskazówki co do mebelków- na co zwrócić uwagę przy kupnie? Ja na razie patrzyłam na wykonanie i na krawędzie, ale nie wiem czy coś jeszcze trzeba wziąć pod uwagę?
Przy okazji zamarzył mi się fotel do karmienia ikea strandmon żółty:) i do tego podnóżek:)
Też pozdrawiam z pochmurnego
Śląska:)

Odnośnik do komentarza

Magda fotel do karmienia i nie tylko to super rzecz. Co do mebelkow, to ja raczej nie pomoge zbyt wiele. Jas ma dwa lata przeszlo, a w jego pokoju do tej pory byla tylko komodka (szafeczka z dwoma polkami +2 szuflady na pieluchy i skarpetki) i lozko (wczesniej lozeczko), do tego taki plastikowy wagonik z tesco na zabawki. Wiecej dwulatkowi i maluchowi nie potrzeba. Dywan jeszcze. Teraz dopiero przymierzam sie do zakupu mebelkow, bo przybywa mu ksiazek, malowanek i przyborow plastycznych. Potrzebne sa napewno takie meble ktore maja mozliwosc latwego wsuniecoa pudelek z klockami, musza byc polki na ksiazki i pluszaki i jak nie macie garderoby to jakies szafki i szuflady na ubrania. Niemowle potrzebuje tylko komode blisko lozeczka i przewijak.

Dziewczyny nie mam jakos mocy.
Aaa ja tez wczoraj bylam na zakupach. Kupilam jeansy, bluze i bluzke ciazowa w h&m :) od razu czlowiek inaczej wyglada.
Jeszcze by mi sie kolor jakis na wlosy przydal ale to chyba dopiero przed swietami.

Buziaki z paskudnej zimnej i pluchowatej malopolski.

http://www.suwaczek.pl/cache/673b0f16bd.png
http://www.suwaczek.pl/cache/9ee138bc50.png

Odnośnik do komentarza

Wisienka kuruj się :(
Jutro wizytuje rano o 8 :45 :)) ,wizyttuje ktos jutro ?;) wczoraj jak lezalam w nocy i zasnac nie moglam , to czulam tak jakby mi cos plywalo:) wiec to chyba byly ruchy dzidzi, ale nie jestem pewna ,ale jestem zmeeeczonaaa masakra :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...