Skocz do zawartości
Forum

Kwietniowe maluszki 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Andziulina1 w pierwszą ciążę zaszłam po ponad roku małżeństwa ale jakos szczególnie nie staraliśmy się bo byłam na studiach, jak zaczełam sie starac od pazdziernika to nie zachodzilam a jak przestalam o tym myslec bo poszlam do pracy to zaszlam w styczniu. teraz udalo nam sie juz w drugim cyklu. co do lekow to przy pierwszej ciazy zaczelam od N25 a skonczylam na N87,5. Po porodzie N50 ale mialam zaburzenia wiec poszlo do N75. Jak zaszlam to poszlam od razu i dala mi N100 i w weekend N125 bo nadal wynik mialam ponad norme. za dwa tygodnie ide do kontroli mam nadzieje ze bedzie mniej. A Ty jak?

Odnośnik do komentarza

Kobieta starająca się o dziecko lub w ciąży powinna mieć wynik TSH < 2. I wg tego dobiera się dawki leku- u każdej dziewczyny jest inaczej.
Ja przy ostatniej ciąży miałam TSH trochę ponad 2, brałam przed ciążą Euthyrox 50, a w ciąży musiałam brać 75. Ginekolog nie kazał mi potem już kontrolować TSH.
Teraz biorę też 75.

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynny, ja wczoraj po wizycie, serduszko juz jest, ale lekarz mowi że to 5t6d a wedlug mnie to 6t2d wiec nie wiem jak to liczone jest. Dostalam skierowanie na badania i wizyta za 2 tygodnie :-). Zakażona może to plamienie jest niegroźne, moja szwagierka plamiła przez ok 2 tyg dostała luteine, z czasem ja odstawila i krwawienie ustało. Teraz jest w 11tc takze myŝl pozytywnie musi być dobrze :-).

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vw1d3h9u1mjp2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/relganligxpeb9nx.png

Odnośnik do komentarza

Ja biorę dawke 25 i dwa razy w tygoniu 50. Obecne badania tsh bardzo nisko 0,0053 ! Ale gin kazała dalej brać tę samą dawkę. Do endo idę dopiero na początku września.
Trochę się wczoraj przestraszylam, złapał mnie taki skurczowy ból z lewej strony:-( jak zwykle im bliżej wizyty musi się coś dziać! :-/

Jak się dziś czujecie dziewczyny?
Zakazona co u Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny,
Werka86 super, że zobaczyłaś już serduszko ♡ teraz już z górki ;D
Następna wizyta jak już bedzie skakało w swoim domku i ani się obejrzymy - będziemy już tulić nasze szkraby :P

Zakażona daj znać jak się czujesz

Ja nie za fajnie. Nudności, nie mogę nic szybko robić czy się schylić, bo zaraz głowę mi ściska jakby obręcz. Nie ruszałabym się wcale.
A jak u was?

Odnośnik do komentarza

Ja dziś koszmarnie. Wcisnęłam w siebie trochę warzyw i jajko, ale na widok chleba mnie odrzuciło. Ledwo funkcjonuję, kiepsko się czuję, najgorsze te mdłości. Jak sobie pomyślę, że w poniedziałek budzik na 5:00, to chce mi się krzyczeć. Jednak..trzeba to trzeba, jakoś przetrwam. Oby tylko do mdłości nie doszły wymioty. Przy pierwszej ciąży mnie trochę poniewierały. No i spanie... Spałabym całe dnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...