Skocz do zawartości
Forum

Marcowe maleństwa 2017


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczynki. A wiesz, Grazka, że później o Tobie myślałam i tak mi przez myśl przeszło czy Ty czasem nie pomyliłas i nie jesteś w 38:) cos mi nie pasowało:) a więc jesteś już bezpieczna:))))mozesz rodzić ale wiadomo każdy dzień w brzuszku ważny.
Camillla ale super okazja z tym wózkiem i powiem Ci, że się całkiem fajnie prezentuje, mimo że nie uznaję czarnych wózków. A wiesz, facet to woli chodzić z takim, niż pstrokatym:)))
A gdzie Ty kupiłaś taki fajny rożek, hmmm? Bardzo mi się podoba.
W ogóle fajne zakupy poczyniłas:) a krolis jaki słodki.
U nas w galerii handlowej chodzą sobie na wystawie luzem przy szybie. A Jagoda zaraz, "chciałabym takiego wziąć do domu". Pomyslałam: o nie, tylko nie to. Ja już widzę co robi z kotem a co dopiero z takim maleństwem.
Karinka, a masz link albo nazwę tego forum??chętnie bym spojrzała.
Jak dobrze, że dentysta Ci pomógł. Wiem, że te ultradźwięki szkodzą dziecku ale to chyba na wczesnym etapie ciąży. Choć nie mam pewności bo nie miałam potrzeby sie tym interesować. Po prostu one są silniejsze niż te od usg i dlatego.
Tylko, że wyjścia nie miałaś. Dentysta to dobrze uzasadnił. Stan zapalny byłby gorszy.
Wiola, cud, że żyjesz. Ja bym umarła z głody. W nocy banan:) i właśnie jak mam silną zgage to wstaję zjeść banana.
Zalotka ja też uwielbiam gry planszowe ale żeby zagrać to chyba musiałabym do Ciebie przyjechać, hi, hi:) bo nie mam towarzyszy do tego. Mój nie lubi. Scrable leżą zagrał ze mna ze dwa razy ale też niechętnie. Czekam aż mi córki wyrosną to będę z nimi grać. A już widzę, że Jagoda ma pociąg do puzzli więc do gier może też będzie miała:)
Karinka, zatem czekamy na wózek.

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

A teraz trochę o sobie. Słuchajcie jak wczoraj wieczorem poszłam się kąpac to się zszokowałam. Nie poznałam własnych stóp takie opuchnięte. Kostek w ogóle nie było!
Przypuszczam, że właśnie za długo przy komputerze bo normalnie jak jest Jagoda to wcale przy nim nie siadam. A teraz tyle godzin przez te meble. Później jeszcze zmywanie, uprałam dywan na kolanach więc sobie uciskałam na żyły. I wyszło.
Nasmarowałam kremem do stóp z kasztanowca i na noc nogi wyżej. Trochę zeszło ale nie jest idealnie i pewnie już nie będzie.
Ale musiałam być wykończona bo zasnełam przed dwunasta wstałam o drugiej na siku i jak zasnęłam, tak spałam do 10 rano. 8 godzin!!! Chyba od kilku lat tyle nie spałam przy mojej córci:)))

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Anitaa wlasnie Scrabbli mi jeszcze brakuje :D mamy Monopoly, Jenge, Chinczyka, caly zestaw do pokera, ostatnio dostalismy od przyjaciol 5 sekund (juz Wam o tym wspominalam) i pare innych jeszcze i w takie zimowe dlugie wieczory siedzimy w czworke i sobie gramy i przewaznie umieramy ze smiechu, zwlaszcza gdy gramy w Jenge a moj maz rozwala wieze (najczesciej to on wlasnie to robi) i zawsze jest tym bardzo zaskoczony i przezywa :D
Camilla bardzo fajny wozek, powiedzialabym ze taki elegancki ;) krolik przeslodki, a te rozki sa sliczne! uwielbiam szary kolor.. :P
grazka Ty to juz zostaw to liczenie :D hehe, najwazniejsze ze juz spokojnie mozesz zaczac rodzic, a w razie czego w szpitalu Ci policza :P pewnie jako pierwsza pokazesz nam swoja Julcie ;) ohh ja juz sie ekscytuje na mysl o tych wszystkich slodziaczkach ktore juz niedlugo beda z nami :)))
Karinka ja prasuje na siedzaco bo jak stoje za dlugo to brzuch twardnieje i nic z tego. Ale tego prasowania na siedzaco nieznosze.. :/ na szczescie z ubrankami dla Bianki juz skonczylam - ewentualnie jakies pojedyncze, ale wiekszosc gotowa i jestem mega szczesliwa z tego powodu.
Wiola no to kurcze niezle przetrzymalas :D szacun :)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Hej ho hej ho! ;)
Kurde brak słów - wsiadam do tramwaju, siedzą wytapetowana panna w czapce ze sztucznego futerka, zmierzylam nie wzrokiem i olala, i w tym momencie dziadek pod 80tke wstał żeby mi miejsce zrobić! Panna podniosła.wzrok i nadal olala. Kazałam dziadkowie siadać bo raz ze były miejsca dalej a dwa że tylko 1 przystanek jechałam. Jak widzę tych ludzi tepych i pustych klikajacych non stop na fb to mam ochotę krzyknąć żeby się obudzili, istnieje świat poza fb i telefonem!!!
O i ja uwielbiam puzzle, od dziecka.lubilam a teraz mam z 30 pudełek po 1000 i 2000 i czasem układam :) planszowki też lubię choć akurat scrabble ani mi ani mężowi do gustu nie przypadły. Ale.monopoly albo chińczyk super :)
Królik przeslodki, ma cudne uszka i jak siedzi na dupce :D mój tak nie umie... Za to czasem wyprostowuje tylna nogę żeby ją umyć i wygląda jakby miał ja przetracona ;)
Wózek super, ja czerni nie lubię jako takiej ale wygląda elegancko, rożki i cała.reszta też piękne :) Zalotka my oboje uwielbiamy szary i granat więc młody ma większość w tej tonacji ;) zresztą mąż wsystkie ciuchy ma takie a ja z połowę ;)
Z tym dywanów to przegięcie hihi fakt sama niedawno prałam ale odkurzaczem pioracym a nie na kolanach, no i przy drugim już mi mąż zabrał odkurzacz, o! ;)
Anitka niedobrze z tymi kostkami, lez i odpoczywaj kochana.
Grażka no Ty jeszcze 3 tygodnie a ja 5 od dziś :D po Tobie chyba Gosia się zalapie bo ma termin na koniec lutego ;) Kurcze to już tak blisko :)))
Co do jedzenia to ja ostatnio zupełnie straciłam apetyt, schudłam nawet 1kg i mam znów 16kg na plusie. Wczoraj zjadłam wieczorem jogurt, dziś rano kromeczke z serem żółtym i dopiero teraz trochę frytek z mięsem.a niby w 3 trymestrze największe zapotrzebowanie na kalorie...
Anita dawaj Jagode do mojego Franka, przyda mu się utemperowanie bo go lekko rozpuscilam :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

A no wlasnie, jeszcze EWAlina sie dawno nie odzywala, mam nadzieje ze u Was wszystko ok!
Madzia mi na widok takich ludzi to robi sie goraco i tez mam ochote nimi potrzasnac.. masakra, co za swiat. Mi tez sie tak zdarzylo kiedys ze bedac w przychodni - czekalam do ginekologa, a obok chyba jakis rodzinny tez przyjmowal. Ludzi w poczekalni mnostwo, ja bylam wtedy moze kolo 6 mca ale juz widac bylo brzuszek. Zaden z mlodych tatusiow towarzyszacych swoim partnerkom nie podniosl tylka, a par na pewno z 4-5 bylo, bo dwoch ginekologow tam przyjmuje. I to samo, starszy pan z 70 lat wstaje i mi mowi zebym usiadla - popatrzylam tylko na tych mlodych facetow, pomyslalam ze glupio im sie zrobi i wstana, ale gdziez tam! Zero reakcji, powiem ze ja bylam zazenowana..
Madzia co do szarego to jakbys moja szafe otworzyla to pewnie z 80% jest w tym kolorze :P haha wlasnie spojrzalam na siebie i dzis tez mam szary top :D no moze letnie ciuchy, typu sukineki, jakies przewiewne bluzeczki mam kolorowe, ale w sklepie to te szare dzialaja jak magnez :P a maz to tez szaro-granatowo-czarny. Nienawidzi za to czerwonego, bordowego.
Anitaa! to Ty faktycznie szalona z tym dywanem, jakos przeoczylam ta informacje. Siadz na tylku, albo sie poloz najlepiej ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/bl9c9vvj2h39t7rj.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Madzia lubisz puzzle? Myslalam ze jak ktos ma adhd to nie ma do tego cierpliwosci :D Krolik lubi siedziec na dupce i wciagac siano, a noge ma wyprostowana caly czas bo mial zlamana, chcieli mi go uspac, w koncu inny wet wsadzil mu w gips ale ona zostala juz taka bardziej sztywna ;(
Dzieki za pochwaly wozka, facet wybieral, mi tez czern nie podchodzi a wogole dla dzieci, ale moze bedzie latwy w czyszczeniu. Tez lubie najbardziej szary i granat no i bialy, prawie wszedzie mam biale meble ale za to scian nie lubie bialych jakos tak pusto wyglada ;P a polaczenie bialego i szarego to juz wogole mam na tym punkcie bzika :P
Anitaa wspolczuje takich kostek, mialam takie przed porodem z corka- rodzilam w lipcu i byl okropny upal, ciagle cos mi puchlo na koniec brrr;// Rozki kupilam w miejscowym sklepie 15zl/ szt :)
Wlasnie ania.r i olcia gdzies zniknely :(

Odnośnik do komentarza

Kurde czuje sie jakby mnie ktos wyzygal:( niewiem co to sie dzieje pogoda czy co..Anita no to dotyralas nogi..ja po donu bez skarpwt bo mnie wszystkie uciskaja i wyglada to masakrycznie..Camilla super wozek mnie czarne bardzo sie podobaja:)i rozki twz b.ladne super zakupy:)krolik zajebiscie siedzi haha:D Grazka n9 to juz mozesz odliczac:p ja Kacpra ur w 39;) Ja na obiad zrobilam chlopski garnek z "pomyslu na" moze nie zdrowe ale nie mialam sil na nic innego jutro spagetti w pt pewnie ryba.Madzia co do tej syt w tramwaju brak slow..ja ostatnio w boedronie stalam w kolejce przedemna 2 chlopow z wozkami full ale udaja ze mnie nie widza..a ja mialam kilka rzeczy..porazka

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny :)
Nie pamiętam która pytała czy Wercia miała bujak... miała i lubiła, ale tylko do kilku kg, nie pamiętam do ilu. Wiec czeka mnie kolejna wyprawa do charity aby oddać tamten.
Ja kupiłam dla niuni fride do noska, Weronika też miała i pewnie dlatego. Żadne zarazki i gluty się nie dostają bo jest filter i potem długa rurka.
kari_nka dobrze że z zebem narazie spokój. I pochwal się wózkiem ;)
zalotka współczuję Ci zgagi oby nie wróciła...
Anitaa czekam na realizuje ale mebelki super. My przenosimy Wercie dopiero jak mąż pójdzie na urlop w przyszłym tygodniu, bo boi się, że przyniesie mu się mocniej, a ona wyjdzie z pokoju. Potem ja idę na urlop, a ja mam czuły sen, więc nie będzie problemu. Wiem że późno, ale tak wyszło.
Camilla super wózek i dobra okazja. A królik śmieszny :)
gosia888 nie znam się, ale wydaje mi się że masz już krótką szyjkę...
GosiaMis padłam z patentu na pisanie na drzwiach. Ale jesteś pomysłowa :D
Madzia kiedy wraca mąż? Wczoraj dzień zajęty jak widzę ;)
WiolaBijan I dla mnie ta ciąża nielaskawa :/ ale już nie długo :*
grazka jak u ciebie?
Ja wczoraj nie licząc konferencji na Skype ogólnej (1h) , potem spedzilysmy z siostrami 4h szukając zespołu muzycznego na wesele najmłodszej siostry na przyszły rok, ale miałyśmy ubaw :D:D A i okazję do wspomnień :)
Któraś z dziewczyn wspomniała kiedyś o dość intymnej dolegliwości, o spuchniete przyrodzeniu. Mogła by mi powiedzieć jak sobie radzić. Z tego co czytałam , to się zdarza w 3.trymestrze ale mimo wszystko, przyjemne nie jest....
Ja dzisiaj położną mam a jutro lekarza w szpitalu.
Miłego dnia Wam życzę :*

http://fajnamama.pl/suwaczki/2g9whb1.png

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgh64qcgnz.png

Odnośnik do komentarza

Kwietniowka mąż wraca dzis wieczorkiem. Planował powrót od.rszu po przyjeździe ale.znow.zeszlo na granicy wiele.godzin tak ze na 21 dojechali więc przespal się, rano pooglądalam ten klasztor co go Maja remontować i już jedzie, teraz na pusto więc jest szansa że na granicy będzie ok.
Fajny miałaś dzionek wczoraj :)
Zalotka ja to Cie podziwiam, ja dziw zakładałem nowe.konto firmowe.w.mbanku bo z ING zwariować mozna, bankomaty ciągle.nie działają, a wypłata nawet w euronetu to 7 zł za transakcję, limit.to 2000 za jeden raz a jak trzeba wypłacić co tydzień po 10000 na wypłaty to 35 zł prowizji. A w mBanku wszystko za free. No i w każdym razie godzien siedziałam na krześle we względnie eleganckiej pozycji, pod.koniec to myślałam że mi rzebra i przepone pekna :/ ja to muszę pochodzić, położyć się i w ogóle zmieniać często pozycje.
A zauwazylyscie może bo u mnie tak jest np w Auchan że gdy zbliżam się do kas i są niektóre oznaczone że dla ciężarówek i inwalidów, to nagle kolejka.sie zaciesnia żeby czasem bezczelna ciężarna się nie chciała.wepchac. Nawet nie próbowałam bo byłaby awantura.
Wiola.odpoczywaj, może.masz.jakis spadek formy chwilowy. Ja też miałam 3 dni takie i przeszło. Może małego też urodziny w 39tc, zawsze to 2 tyg mniej meczarni ;)
Biedny królik jak on ta nogę złamał? Mój wydaje się bardzo plastyczny, jak coś.robie w kuchni to biega mi po nogach bo liczy na smakołyki i nie chce mi się schylac to go z buta pociagne że leci 2-3 metry ale zaraz przebiega i znów-masochista z niego ;) robię to z wyczuciem ale mimo wszystko wydaje mi się że trzeba by się przyłożyć żeby go uszkodzić. Zresztą musimy przestać go noga odpychać bo jak się mlody urodzi i podpatrzy to jeszcze biedaka dotkliwie kopnie...
Camilla to dziwna sprawa.bo uwielbiam puzzle, siadam nad nimi i układam póki nie skończę (1000 zajmuje mi 3h a 2000 jakieś 8h), wtedy nawet.nie gadam co jest cudem samym w sobie :D zwykle układam gdy muszę pomyśleć na spokojnie, bo jakoś.latwiej mi się skupić.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Wow weszłam na forum i mogę odpisać a od 2 godzin jakieś błędy pokazywał.
Madzia, nie strasz, że to już tak blisko. Niby wszystko gotowe tzn brak wanienki i ciepłej czapki a po tych wizytach w szpitalu chciałabym odwlec ile się da. Może z grazką będziemy miały bliźniaczki forumowe. Kto to wie:) co do współczesnych facetów i kobiet można by pisać poematy. Ważne, żebyśmy my wychowały dzieci jak najlepiej. Ja też zauważyłam, że schudłam, ale niestety jakoś mało jem. Czyżby już stres?
grazka Ty 38, ja niby 36. Też się gubię w liczeniu. Bo w karcie ciąży np. jak dziś mam 35+1, to i tak będę miała wpisane 35. Chociaż i tak mi na izbie w mój 36 tydzień nie chcą wierzyć.
Camilla wózek zawalisty. My też chcieliśmy czarny, ale moi rodzice, którzy żywo interesują się ciążą i przeżywają orzekli, że w samochodzie pogrzebowym nie będą wozić małej. Więc z racji ich zaangażowania zmieniliśmy kolor na ciemnoszary:) A rożki cudne i cena oczywiście. Pogłaskaj królika od nas. Bystro wygląda. Zawodnik musi być z niego...
Karinka dobrze, że tak się skończyło z dentystą. A prasowanie w nocy też podziwiam. Mnie po 5 ubrankach już trafiało a Ty jeszcze sen poświęciłaś:)
Kwietniówka powiem szczerze, że z długością szyjki różnie. Myślę, że długość palów też ma coś do powiedzenia. Czekam na poniedziałek na wizytę u mojej doktor prowadzącej. Z reguły pomiary i konsystencja nam się pokrywały. Wczoraj badał mnie facet ponad 2 metry wzrostu, więc te ręce też inne. Ale długość szyjki jako tako mnie nie martwi już w tym tygodniu, nawet gdyby się skracała, to nikt by tego nie zatrzymywał. Martwi mnie to, że mała jest bardzo nisko. Wczoraj myślałam, że doktor będzie badał główkę małej przykładając głowicę do moich warg sromowych, złapał ją nieco wyżej. Na wszelki wypadek uprawiam plażing i od 7 do 16 wstaję może na 2 godziny z przerwami zrobić obiad czy do łazienki. Później z mężem na półgodzinny spacer(bo cały dzień w domu bym zwariowała)i z powrotem do łóżka).
Anita, to Ty jesteś zawodniczka kolejna po Madzi. Ja takie rzeczy zamierzam robić jakby młoda zamierzała przegapić termin porodu. A z opuchlizną faktycznie nieciekawie. Leż na ile się da przy Twojej małej zawodniczce.
Wiola, ja ostatnio jem podobnie jak Ty i nawet nie mam ochoty podjadać. A jak z ciśnieniami, opuchlizną itp? Trochę lepiej z mężem? (jak mogę zapytać...)

Odnośnik do komentarza

Madzia co do Auchan, to ja zawsze staję w samoobsługowej kasie i tam z reguły kasjerka/osoba pomagająca patrzy i tylko raz na dużo razy nie byłam poproszona. W kasach przeznaczonych zapomnij. Ostatnio miałam sytuację w Biedronce, kolejka do kasy pierwszeństwa 10 panów i ja ciężarna. Podeszłam kulturalnie się zapytać kasjerki czy mnie bez kolejki obsłuży. Ona do mnie z pyskiem o co ją proszę, czy nie widzę jaka długa kolejka. Przepuścił mnie Pan, który miał w wózku tylko dwie paczki pampersów 2 i jakąś zabawkę . Myślę, że jego żona mogła mieć podobnie. Już mnie nic nie dziwi

Odnośnik do komentarza

No musiałam wyprać wczoraj ten dywan bo już dziś Jagoda wraca. Mam odkurzacz piorący tylko jak go kupiłam kilka lat temu to raz był w użyciu. Dla mnie on namacza a nie pierze. Lała się woda w dywan jak próbowałam prać. Więc kompletnie nie rozumiem jego przeznaczenia albo obsługi. Stoi na górze w stodole bez użytku:(
Ja tam nie mam problemów z kasami jakoś. Zawsze mi się udaje raczej. Chyba raz stałam dłużej w kolejce. A w Rossmanie to kasjerka na cały głos mnie zawołała przed kolejkę. Wypatrzyła mnie gdzieś z końca nawet nie wiem jakim cudem.
Byłam bardzo zaskoczona.
Madzia ale śmieszny ten Twój królik:)))oj, Jagoda by się nim zaopiekowała. Ona nawet mówi, że się opiekuje kotem:))) stara się jak może:) póki jej nie zdenerwuje.
Kwietniowka a już macie dla niej łóżko?
Camillla ja też własnie w poprzedniej ciąży pod koniec miałam opuchnięte. Ale rodziłam 4 maja.
Jakie tanie te rożki!!!! Nie do wiary. Wyglądają bardzo porządnie, śliczne są:))
Zalotka ale się usmiałam z Twojej odpowiedzi do Grazki:))
A ja najbardziej lubię się ubierać w czerwony. W innych kolorach wyglądam smutno, chyba, że zółty, choć szary bardzo lubię i też mam takie ubrania.
A do brunetek najbardziej pasuje, czarny, biały, żółty:)
Grazka, to do Ciebie też na Scrable przyjadę, hi,hi:)
Zalotka, fajnie, że macie takich znajomych:) pozazdrościć:)

http://www.suwaczki.com/tickers/wnidkrhmtpt2pcpg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/xnw43e3kdx8ltk62.png

Odnośnik do komentarza

Lo matko, przyszedł materac i klin i zrobiłam pranie poszewek i jeszcze ręczników kąpielowych i kilku ciuszków, powiesiłam i padłam. I mam w planie odkurzanie jeszcze ale to może jak odpoczynek trochę ;)
Powiem szczerze że nigdy nie przepadalam za królikami, to taki większy chomik :p ale potem gdy przygarnelam noworodka zajączka i musiałam oddać go na wolność tak mi brakowało uszaka że jest, i naprawdę jest pocieszny, i całkiem pogadany, choć trzeba pilnować żeby czegoś nie zjadł, jak jak powiem że nie wolno to zostawia. Tylko muszę w porę zauważyc ;)
Anitaa to masz fart z tymi kasami, dzisiejszy dziadek to u mnie jedyny jak dotąd przejaw empatii do ciężarnej. Choć nie narzekam z tego podłożu bo nawet nie mam takich oczekiwań, tak tylko zwracam uwagę co się wkoło dzieje ;) Gosia no to już szczyt z tą biedronka! Aż brak słów...
A ja mam ciemnobrazowe włosy czyli szatynka jestem i nie lubię zoltego, w szarym mi ładnie a najładniej w granatowym lub z dodatkiem bieli, białe też bardzo lubię ale pies mnie odzwyczail bo łapy brudne a że to maluch to ciągle.na rączki ;)
Gosia no już bliziutko :) ostatnia prosta ;) Grażka pewnie zacznie i będzie się działo, wtedy to już lawinowo pójdzie. A ja mam mieszankę myśli, z jednej strony że co będzie jak mnie dziecko zmęczyla i będę chciała.odpoczac od niego a z drugiej że kiedyś dorosnie i nas zostawi, hehe i jak tu kobiecie dogodzić :D
A z tym leczeniem to lekarze liczą zakończone tc a my liczymy że jak zakończony 35 to jesteśmy już w 36. Kurde dopiero byłam w 8-9 a tu już 35, lo rany ale zlecialy!
Cena rozmów rzeczywiście rewelacja, ja placilam ponad 2x tyle.w necie a w sklepach w Krk to już w ogóle nie komentuje cen.
Gosia super.ze.Twoi rodzice tak się angażują we wnusie, to niezwykle mile :) pewnie będzie rozmieszczone do granic ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ja sie stroje do gina..glowa mnie pobolewa a cisn ok 120/77 wgl przedtem tak sie zke czulam ze juz chcialam na IP jechac..polozylam sie czulam ucisk miedzy zebrami i niedobrze strasznie mi bylo eaz prawie wrocilam..usiadlam to takie zawroty glowy ze balam sie ze zemdleje i tak ze 2h mialam masakra..juz myslalam ze dostane stanu zucawkowego no ale cisn bylo ok.W koncu kazalam mojemu zrobic zelazo zazylam pozniej triche sody z wida zeby mi sie beklo noi w koncu niewiem co pomoglo..w sumie teraz nie robilam morfo ale 2tyg temu mialam w normie wiec nie bralam juz tego zelaza..no nic jutro chyba zrobie dla swietego spokoju..

Odnośnik do komentarza

Ja sie stroje do gina..glowa mnie pobolewa a cisn ok 120/77 wgl przedtem tak sie zke czulam ze juz chcialam na IP jechac..polozylam sie czulam ucisk miedzy zebrami i niedobrze strasznie mi bylo eaz prawie wrocilam..usiadlam to takie zawroty glowy ze balam sie ze zemdleje i tak ze 2h mialam masakra..juz myslalam ze dostane stanu zucawkowego no ale cisn bylo ok.W koncu kazalam mojemu zrobic zelazo zazylam pozniej triche sody z wida zeby mi sie beklo noi w koncu niewiem co pomoglo..w sumie teraz nie robilam morfo ale 2tyg temu mialam w normie wiec nie bralam juz tego zelaza..no nic jutro chyba zrobie dla swietego spokoju..

Odnośnik do komentarza

Ja sie stroje do gina..glowa mnie pobolewa a cisn ok 120/77 wgl przedtem tak sie zke czulam ze juz chcialam na IP jechac..polozylam sie czulam ucisk miedzy zebrami i niedobrze strasznie mi bylo eaz prawie wrocilam..usiadlam to takie zawroty glowy ze balam sie ze zemdleje i tak ze 2h mialam masakra..juz myslalam ze dostane stanu zucawkowego no ale cisn bylo ok.W koncu kazalam mojemu zrobic zelazo zazylam pozniej triche sody z wida zeby mi sie beklo noi w koncu niewiem co pomoglo..w sumie teraz nie robilam morfo ale 2tyg temu mialam w normie wiec nie bralam juz tego zelaza..no nic jutro chyba zrobie dla swietego spokoju..

Odnośnik do komentarza

Ja sie stroje do gina..glowa mnie pobolewa a cisn ok 120/77 wgl przedtem tak sie zke czulam ze juz chcialam na IP jechac..polozylam sie czulam ucisk miedzy zebrami i niedobrze strasznie mi bylo eaz prawie wrocilam..usiadlam to takie zawroty glowy ze balam sie ze zemdleje i tak ze 2h mialam masakra..juz myslalam ze dostane stanu zucawkowego no ale cisn bylo ok.W koncu kazalam mojemu zrobic zelazo zazylam pozniej triche sody z wida zeby mi sie beklo noi w koncu niewiem co pomoglo..w sumie teraz nie robilam morfo ale 2tyg temu mialam w normie wiec nie bralam juz tego zelaza..no nic jutro chyba zrobie dla swietego spokoju..

Odnośnik do komentarza

Ja sie stroje do gina..glowa mnie pobolewa a cisn ok 120/77 wgl przedtem tak sie zke czulam ze juz chcialam na IP jechac..polozylam sie czulam ucisk miedzy zebrami i niedobrze strasznie mi bylo eaz prawie wrocilam..usiadlam to takie zawroty glowy ze balam sie ze zemdleje i tak ze 2h mialam masakra..juz myslalam ze dostane stanu zucawkowego no ale cisn bylo ok.W koncu kazalam mojemu zrobic zelazo zazylam pozniej triche sody z wida zeby mi sie beklo noi w koncu niewiem co pomoglo..w sumie teraz nie robilam morfo ale 2tyg temu mialam w normie wiec nie bralam juz tego zelaza..no nic jutro chyba zrobie dla swietego spokoju..

Odnośnik do komentarza

Camilla i WiolaBijan ale wam dobrze z tymi obiadami a ja dalej nie wiem co.
Kwietniowka a ten fride czy jak to tam się zwie kupię u nas czy w Pl ? A samopoczucie ok dziękuję ;-)
Madzia śmieszny ten Twój Franek hihi
Gosia888 piszę się na te bliźniaki ale pod waqrunkiem że najpóźniej rodzimy w moim terminie ;-)
Anitaa oj zagrałabym w scrabble , moja rodzinka nie chce ze mną grać bo często wygrywam za to oni chętniej w Monopoly co mnie w ogóle nie rajcuje i wiecznie przegrywałam .No to dawaj Anita zdążymy przed porodami hihi
Madzia ano niestety dzieci dorosną i pozakładają swoje rodziny ale kochana jeszcze daleko do tego ;-)
WiolaBijan daj znać jak wrócisz bo mam nadzieję że wrócisz do domu. Cholerka to niefajnie że się tak czujesz.
A ja oczywiście zasnęłam sobie a obiad w lesie hihi. Córka zrobiła sobie a ja przed spaniem zjadłam bułkę a dla męża dopiero będę robić bo wraca o 6-tej (czyli u Was będzie 7). Rano wstaję pełna energii a potem i tak kończę na łóżku hihi.

Odnośnik do komentarza

Grazka u mnie 14 będzie 38 tydzień, więc nie ma problemu. Muszę dobrze z Marysią zagadać :) z obiadem to się masz każdy o innej porze. Ja zaczęłam gotować na dwa dni. Ty rano pełna energii a ja przestałam czuć różnicę między ranem a wieczorem.
Wiola daj znać jak po wizycie
Madzia ja miałam 2 króliki i bardzo je lubiłam. I przez dzieciństwo 4 chomiki. Żaden nie zginął naturalnie. Z królikami poradził sobie jamnik, z chomikami kot. Do tej pory nie wiemy kiedy co i jak. Mimo pilnowania drzwi zamkniętych czy brania klatek ze sobą. Wystarczyła zawsze chwilka nieuwagi.
Około 30 tygodnia koleżanka powiedziała mi, że dopiero jak wrócę z dzieckiem do domu, to odpocznę od tej ciąży. Wyśmiałam ją. Ale po tych ostatnich akcjach zaczynam zwracać jej honor. A co do wychodzenia dzieci z domu hmm to ich decyzja, ważne, żeby o nas pamiętali.

Odnośnik do komentarza

Grazka grunt to odpoczynek;)
Wiola ojj nie dobrze, powiedz lekarzowi o wszystkich dolegliwościach.
Madzia królik wskakiwal do klatki i wstawił nozke między szczebelki i skoczył :/ Moj to.jest miniaturka Ale waży 1.300kg, prawda aparat z niego;)
Gosia moi rodzice przy córce też nie chcieli pozwolić na czarny, chłopakowi darowali ;) ale fajnie ze twoi się angażują i ciemnoszary to też fajny kolor ;)
Anitaa oszczędzaj siły na powrót Jagody w takim razie hihi;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...