Skocz do zawartości
Forum

czy to ciaza na tescie ciazowym ?


Rekomendowane odpowiedzi

skarbek28
A czy jest to normalne że boli mnie poniżej brzucha i piersi mam wrażliwe ?

Takie objawy są charakterystyczne zarówno dla wczesnej ciąży, jak i zbliżającego się okresu. Ja się wyłamię i dla mnie ten test jest negatywny, ale, że robiłaś w dniu spodziewanej miesiaczki, więc na wczesnym etapie potencjalnej ciąży oraz nie z porannego moczu (najwieksze steżenie hcg) to byc może za kilka dni, a nawet dzis rano test może wyjść inaczej.
Daj znać czy dziś powtórzyłaś test i jaki wynik :)
Odnośnik do komentarza

Taki podstawowy wyraz jak "powtÓrzyć" to powinnaś umieć napisać bezbłędnie skoro decydujesz się na macierzyństwo. Przy okazji "po południu" piszemy osobno. Może najpierw warto nauczyć się własnego języka a później bawić się w mamusię???

Odnośnik do komentarza

~abcd
Taki podstawowy wyraz jak "powtÓrzyć" to powinnaś umieć napisać bezbłędnie skoro decydujesz się na macierzyństwo. Przy okazji "po południu" piszemy osobno. Może najpierw warto nauczyć się własnego języka a później bawić się w mamusię???

Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie wątku to może lepiej zamilknij. Owszem, powinno się pisać zgodnie z zasadami ortografii, ale twój hejt świadczy tylko i wyłącznie o tobie.

Skarbek gratuluję. Jest już na forum wątek lutóweczek, zajrzyj tam. Spokojnej ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...