Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
asia78

Golasek na plaży?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam jeszcze dzieci ale zdecydowanie jestem za ubraniem dziecka.
Powodów:mało higieniczne(piasek wszędzie się dostaje) po za tym na plaży są różni ludzie jeśli wiecie co mam na myśli.

http://www.suwaczki.com/tickers/zem33e5e13hk56xe.png

http://www.suwaczki.com/tickers/oncft96gtbw6vglg.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój Staś w zeszłym roku absolutnie nie zgadzał sie na ubranie ani kąpielówek, ani majtek na plaży.
Więc latał na golaska.
W tym roku już chyba do tego dojrzał, bo bez kąpielówek ani rusz:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mieszkam w miejscowości nad morskiej i uwierzcie mi ze 3/4 małych dzieci tak do ok. 3 lat biega nago po plaży

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wiem :36_3_16:

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To będę jedyna chyba :Nieśmiały:
Mój jak był mały biegał mały mam na myśli ok 1-1,5l biegał sobie z interesikiem na wierzchu. Ale nie powiem że nagminnie nie. Czasem jak zmoczył majty to pupa się wietrzyła. Z ta plażą też bym tak nie przesadzała jak miał 3 latka pierwszy raz byliśmy nad morzem wtedy miał slipeczki :lol:
A na golaska biegał sobie na działce czy nad rzeczką niedaleko działeczki.
Jakby ktoś pytał nie odbiło się to na jego psychice i nie robiliśmy my "kompromitujących" zdjęć do rodzinnego albumu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...